Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Attól, hogy vmiről nem tudtok, még nem jelenti azt, hogy nincs. Google keresőbe: CBR1100XX loom fix.
Látod milka micsoda szerencse hogy feljársz ide. Így te is ilyen tuti infókat tudsz beszerezni.

Amúgy szerintem Mikky arra gondolt hogy nem típushiba hanem arra hogy 16 év után egy egy ilyen kontakt hiba simán belefér az ember életébe.
XX-re kontakthiba jellemző??????????????
No ez új nekem!
Én ebben nem hiszek. Ezek többnyire vízálló csatlakozók, ha valahol kontakt hibás lesz, az attól szokott lenni, hogy valami a környékén meg lett bolygatva/át lett alakítva
Hat sok mindenkitol hallottam,hogy annyira jo a gep,hogy 16 eves koraban ilyen hibai vannak,mivel szinte soha az eletben nem nyultak hozza. Mostmar elegendo infom van. Ha hazamegyek megnezem. Koszi mindenkinek.
Nincsen mit
Koszi
multkor a haverom Légszűrőt cserélt. és a tank alatti csatlakozót nem dugta vissza( nem is értem miért szedte szét)

Mitől lenne jellemző a kontakt hiba ??
Azt látod nem tudom. Ebay-en találtam egy ilyet:
http://www.ebay.com/itm/Honda-...

Én elsőre megpróbálnám lehúzni és megpucolni a csatlakozóját, megnézni a vezetékét, hog nem sérült-e, az még nem kerül pénzbe :)
Latom mar es koszonom. Mennyibe kerul egy ilyen?
Eladó, ára 12ezer. Hibája hogy a jobboldali müanyag sapka hiányzik, készletbe lehet kapni.
A tank alatt, a blokkba van betekerve. Nézd meg az ábrán:
Eladó, irányára 100ezer. Yoshi rendszer.
TÜNET



LEHETSÉGES OK

1
motor fut rendesen
Hibás MAP érzékelő vezetékek
2
motor fut rendesen
Hibás MAP érzékelő / szívótömlő
7
Motor nehezen indul, alacsony hőm.
Hibás hűtőfolyadék hőmérséklet. érzékelő vagy vezetékek
8
Gyenge gázreakcióval
Hibás fojtószelep pozíció érzékelő vagy a vezeték
9
motor fut rendesen
Hibás beszívott levegő hőm. érzékelő vagy a vezeték
10 (lásd az 1. megjegyzést)
Motor fut szegény nagy magasságban
Hibás légköri nyomásérzékelő
11
motor normálisan működik
Hibás sebesség érzékelő vagy vezetékek
12
A motor nem indul
Hibás nincs. 1 üzemanyag-befecskendező
13
A motor nem indul
Hibás nincs. 2 üzemanyag-befecskendező
14
A motor nem indul
Hibás nincs. 3. üzemanyag-befecskendező
15
A motor nem indul
Hibás nincs. 4 üzemanyag-befecskendező
18
A motor nem indul
Hibás cam impulzus gen.r vagy kábelezés
19
A motor nem indul
gyújtási impulzus gen. vagy vezeték
20
motor normálisan működik
Hibás EPROM ECM
25
motor normálisan működik
Hibás kopogásérzékelő vagy bekötése A következő kódok csak azon modellek katalizátoros átalakító . 21 motor normálisan működik hibás oxigénérzékelő 23 motor normálisan működik Hibás oxigénérzékelő fűtőelem 1. megjegyzés. 10-es kód csak a 1999-2000 X és Y modellek
Allitolag ido kerdese es egni fog. Tehat. Kigyullad a lampa. Megallsz. A motor jar. Villog 2-ot,1 mp szunet es villog 5-ot. Ez a 25. 1-25-ig vannak a kodok.
Nem mintha valaha is villogott volna nálam az F1 lámpa de nálam is ha valami hiba lenne ugyan ilyen szisztémával villogni kezdene az F1 lámpa és olyankor számolnom kéne a villogások számát ?
Koszi szepen. Nezegettem a Net-en,de nem talalok kepet arrol,hogy hol van es hogy nez ki ez a szenzor.
Itt azt írják, kopogás szenzor, nézd meg a csatlakozóját vagy cseréld ki a szenzort

http://www.cbrxx.com/honda-cbr...
Gyerekek. Egy kis segitseg kene. F1 lampa elindulas utan kigyullad. Ha megallok es alapjaraton hagyom,akkor egy ido utan kivillogja a 2+5=25-os hibakodot. Tudom,hogy kontakt hiba ez,sajnos jellemzo az XX-re. Hol keressem a hibat. A motor indul,jol megy semmi hibat nem tapasztalok.
Màr nincs.
kissé igen.. de felrakható bármelyik...

Karinak van!
a gyári kipufogó évjárat függő? Be akarok szerezni egy párat
Igazan nincs mit az enyemre majd csinalok. Hozza hegesztem a lancvèdom hoz
Köszi viszem