Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok Urak,
Valaki már hatástalanította a Dual CBS fékrendszert?
Szeretnénk megszüntetni a működését, h csak sima fék legyen rajta.
Igen, róla beszéltem. Villamosmérnök a bácsi, és ért hozzá.
És ez szerinted jó?
Sztem a belső tartalom a lényeg. Pl, h ne tirisztoros legyen hanem FET-es. Meg persze a csatija, h normális méretezésű és vízhatlan legyen.
A Solvart-os fesszab 100-szor többet ér mint ezek...
Azt irták hogy a motor 99 évjárat de 2000 6 hóban lett forgalomba helyezve.
olvass vissza..havonta téma

biztos 99'?
A tulajt.
Sziasztok szeretnék venni egy xx et sok jót olvastam róla de nem tudom mire érdemes odafigyelni vásárláskor amit találtam az 99évjárat 54km Köszi
akár még áldást is intézek neked
Ha en parkolonal akarom templom mellett megnezni megoldhato keremszepen?
.. ennyi
valós készpénzért
Ez a km mizéria, Milkáéba 100e lesz aztán bejárják idén is Europát ...
Így van

valós km és állapot. Valós embertől háznál eladó
Btibornak van egy patent állapotú, soha még csak el sem dőlt eladó gépe.... rákölteni nem kell egy forintot sem csak menni vele... garantáltan annyi km van benne, amit az óra ír kb 56e, 2007-es. évi kb 6000km nem sok, ellenben kifogástalan a motor.

http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbr_1100_xx-10061298
Sziasztok! Szeretném ha segítenétek. keresek egy jó állapotú 2006-07-08-as xx -et kevés km-rel. tel:30-9-257-633.Előre is köszi.
Ja Tablettel törlik a valagukat de legalább abszolút nem gyakorlatiasak.
Cserébe van egy csomó pl. kommunikáció és média szakos végzettségű meg andragógus diplomásunk... ők szokták megkérdezni, hogy lehet-e nagyobb menü?
Neki
Amikor felhívtam anno. Annyit kérdezett amikor mondtam hogy mibe kell hogy "Az meg mi az meg?" Mondom motor. Majd közölte hogy végül is rohadtul mindegy azt mondjam meg hogy kemény műanyagból van a fesszabályzó vagy acélból. Válaszoltam neki és csak annyit mondott végül. "Végül is mindegy a járművekből általában úgy is csak a fesszabályzót vagy a generátort szokta látni a többi nem nagyon érdekli, mivel fémből van a hűtőburkolata így biztos meg tudja javítani bár ilyet még nem csinált de azon is csak áram megy át szóval nem lehet gond vele."

Aztán már küldtem is hozzá.

Elvileg akár fekete dobozt is képes javítani de csak azokat amiket azzal a rágógumi szerű gyantával vízhatlanítanak mert csak azt tudja úgy lefejteni hogy nem okoz javíthatatlan károkat az elektronikában. A bakeliteseket nem tudja megcsinálni mert nem lehet lefejteni róla az anyagot csak úgy ha a NYÁK-ot összetöri annak meg úgy nincs értelme.
Jó csóka lehet a mester, sajnos egyre kevesebbet találni belőlük.
De sajnos az ilyen szakik kikopnak és egyre másra egyre mélyebbre kell nyúlni a zsebekben hogy egy ilyen vagy ehez hasonló dolgot kicseréljen az ember. Pedig én azt vallom hogy javítani jobb mint mindig mindent cserélni (Persze van az az alkatrész amit cserélni kell) De pl óriási pazarlásnak érzem amikor egy szakszerviz kicserél egy generátort egy kocsiban amikor elkopott benne a szénkefe. (Szénkefe 500 Ft egy komplett generátor meg legalább 20.000 még egy idős autóban is.) Sajnos mostanában meg ez a tendencia.
Hát én nem játszottam anno. Fater 650-es Burgmannjában is elszarta magát a fesszabályzó, és mivel nagyon jól tudjátok hogy törekszem mindent szakszerűen de olcsón megoldani ezért én újjá építtettem a szabályzót. Egy Tatabányai bácsival csináltattam. Megkért hogy küldjem el a régi szabályzót. Arról ő leolvasta azokat a paramétereket amiket teljesíteni kell majd az egész belső kibontotta és kikukázta majd újra megépítette a hűtőbordákban az új szabályzót és ugyan olyan bakelit szerű anyaggal kiöntötte az egészet és visszaküldte. A bele való szabályzó kb 40.000 lett volna ha jól emlékszem a bácsi Tatabányán 5.000 + 2* a posta költség árából tejesen faszán megcsinálta. Visszaraktuk a helyére és minden faszán működött nem melegedett túl és 2 évig gond nélkül működött. (Akkor sem ment tönkre csak fater összetörte a burgmannt)

Amúgy bizalomgerjesztő volt a faszi. Mivel egyértelműen látszok hogy öreg szaki. Rámentem a honlapjára és annyi volt rajta egy fehér oldal közepén hogy "Mindenféle autóelektromossági alkatrész javítását vállalom. X Y telefonszámom ..." és ennyi.
Kinek van ilyen?
De nem tudom milyen marka. A neten rendeltem 13ezer volt.