Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"kategóriát" írtam!
Kategóriát!
Kéretik pontosabban olvasni,értelmezni amit írok!Igen nem hallottam,ezért is merem állítani,nem típus hiba!
De legyen nektek,én ezt elengedtem!
Nem látom be egyébként, hogy ha 5-6 éves korukban ez tönkrement annyi 99-es és 2000-es XX-en, hogy komoly forum bejegyzések születtek róla, akkor miért ne mehetne ez tönkre esetleg 16 éves motorban is, illetve miért lenne öregségi probléma, ha egyszer típushiba. Ezzel a lerágott csonttal meg ne gyere, 6 éve nézem ezt a topikot, nem volt még itt ez téma, hisz te se hallottál erről a hibáról eddig, ugye?
Ha a gyári feszszabályzó beszarik egy 16 éves XX-ben, akkor a gyári feszszabályzó az típushibája az XX-nek, vagy öregségi hiba?
De a példa a 6-7 évesekről szólt!
Ne legyen ez a téma is már a "csont" kategória!
ha gonosz lennék, azért megjegyezném, hogy Milkát így még nem szólták le, mint Te tetted, de persze nem mondtam semmit...
Fú, Te nagyon tudsz vazze...
Ha most gonosz lennék megjegyezném hogy nem volt nehéz matek kiszámolni hogy a 99-2000-es gépek már 15-16-17 évesek hiszen 2016 van
De persze nem vagyok ilyen gonosz szóval nem is mondtam semmit sem
Nem is lehet, mert a legfiatalabb is 9 ha 2006-os a cikk és max 6-7 éves, az is már ma 15-16
Én MikyXX-nek reagáltam!
Az övé messze nem 6-7 éves!
Azért ebben a cikkben még az 5 éves garancia időn belüli javításról írnak, hogy ugrik a gari, ha hozzányúlsz, úgyhogy az nem öregkori hiba, hanem típushiba. Egyébként 2006-os cikk, szóval max 6-7 éves motorokról van szó.
http://www.cbrxx.com/honda-cbr...
De akkor azt ne tipushibának hovjik,hanem mondjuk időskori betegségnek.
gyári átalakított akad .... nagyon jó hangja van!
Sanyi122222 árult komplett rendszert az előző oldalon, az nem jó?
olaja válogatja... Motulal és Fuchs-al alig venni észre...
A fazerem a busám is csinálta... söt mostanában hallgattam zzr-t és uj busát is annak is van hangja...
a nagy ccm-re jellemző
Nem csodálkozom, meg nem kell minden zajra figyelni, főleg ha olasz van a közeledben.
Hát ez pénztárca függő ha áldozol rá (Nem úgy mint ahogy én szeretnék) akkor ajánlom figyelmedbe a Delkevich márkát az talán még 100 alatt is kifutja az egy pár dob zsír újban. Ha nem akkor Csabinak van még egy talán Akro dobpárja (nem biztos hogy eredeti) A törött XX-éről. Persze ha még nem adta el. Ha jól emlékszem azt 40-re tartotta de egy picit megsúrolta a homok amikor bukott. A motorhoz képest fergeteges állapotban van de látszik azért rajta hogy használt.
Élmény volt az biztos de egy 5-6 évre elég is volt. Aszófő után kezdtem el hibát keresni a malacon mert meghallottam egy fura zörgést és kellett vagy 2 Km mire rájöttem hogy 3-4 sorral előttem megy egy nyitott kuplungos "trendi" Ducati és az zörög olyan veszett mód.
Jaj jaj az. Azt mondta rá a szerelőm hogy nem kell vele foglalkoznom. Ez amolyan Honda betegség ha jól emlékszem.
Üdv mindenkinek. Sikerült vásárolnom egy jó xx-t, csak a hangja nem tetszik. Van valakinek sport dobja rá? 2000. 06.-havi. Köszönöm. Peti.
Kizárt, hogy tötymörögnék a tömegben, ráadásul főzném az olajat +ban mondjuk kifogni egy 2T csapatot jó kis olajszag, vagy nagy gyomrú harcsabajszos, kormányhínáros krómpakettes meg őrítőőő...
Rákerestem, király vagy. Ez csak 1999-2000 modelleknél volt ilyen buzin megoldva?
Kuplungkosár zörgése...
Amúgy érdemes volt kimennem Tihanyba Szombaton mert végre mozgás közben láttam 11-est a sajátomon kívül is (Bájkerét nem számolom mert az garázsban volt így mozgás közben azt nem láttam) Sőt Tihanyban rögtön kettő is volt a vonulásban

Amúgy kérdem azokat akik régebb óta motoroznak mint én. Mindig ilyen az Alsóörsi vonulás? Lehet hogy én voltam rossz helyen, de nekem ez nagyon messze volt a felvonulástól, ez inkább amolyan rendőri felvezetéssel ellátott káosznak tűnt mintsem felvonulásnak. Többször volt hogy csak arra tudtam figyelni hogy mások ne lökjenek fel, legalábbis az első felében szörnyű volt, többször ki is álltam és inkább beálltam a végére vagy legalábbis jóval hátrébb.
Ha már ilyen típusjelenségekről és más hasonlókról van szó. Említett a szerelőm egy jelenséget ami mondjuk halovány fogalmam sincs hogy hogyan jelentkezik meg mit okoz de eszembe jutott és kíváncsi lettem. Ez valami kuplung zaj ami elmondása szerint nem olcsón de javítható azonban gyorsan újrakezdődik utána, de effektíve semmilyen zavart nem okoz. Ez most tudom hogy elég tág de csak ennyire emlékszem. Ha nektek leesett miről is beszélek akkor felvázoljátok hogy mi is ez?