Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem bubis van nagyon megvagyok vele elègedve.
Nem állítottam, hogy egy az egybe belevaló. Át lesz kábelezve. BMW-ket, Yamaha-kat, Triumphokat, stb. ilyennel szerelik mostanában
Ez mondjuk nem belevaló. Ez nem jobb?
http://www.ebay.com/itm/231660355147
400 ezer eladásnál 100% pozitív visszajelzés
Itt a lép.
Én az MRA-at használom nekem bejött.
Mert a gyári testre csapkodja a generátort hogy ne töltsön tul mig a másik rendszer megszakitja a töltést és igy szabályoz
Fesszabályzó cseréltem párat és a világítás nélküli üzemet nem birja már tudom én is ,de találtam egy magyar gyártot aki kérésre olyant gyárt ami nem melegszik
Sziasztok keresek túra plexit xx-re .Mi a véleményetek melyik márka jöhet számításba túrázáshoz
Nincs SOHA nyitott kapocs , és az akkut sem ajánlatos leszedegetni!
Szakadj le a soros feszültség- szabilizátorról! A generátor felesleges teljesítménye! Mintha a 3fázisú generátor tekercsvégei három csillagba kapcsolt Z-dióda-ra dolgoznának állandóan!
Nyitott egyenáramú kapoccsal azt gondolnám hogy elszáll az egész szabályzó , mint amikor járó motornál leveszik az akksit , és szarrá ég az egész !
Ezt a hiányos elektrotechnikaii tudásommal nem tudom felfogni ! Áram nélkül mi fűti ?
Most már fel vagy homályosítva??!
A generátor 14,2V feletti feszültségét -ZENER- diódával. Én is azt hittem , hogy az átfolyó teljesítményt szabályozza, de ha az izzók nem használják el a teljesítményt akkor a + a fesszab.-ot melegíti!
Na ezt nem értem ! Ha terhelés nélküli a fesz. szabályzó azaz nem folyik rajta áram , milyen hőt tud eldisszipálni ?
Ezek a fesszabályzók azon az elven működnek, hogy a felesleges teljesítményt elemésztik, hővé alakítják. Ha nagyobb teljesítmény alakul rajtuk hővé akkor van a gond. Van erre egy egyszerű megoldás! Párhuzamosan kell kötni vele egy másikat, az egyenáramú részt nem kell párhuzamosítani, csak a generátorra menő három eret amik általában sárgák, ezzel a teljesítmény nagyobb felületre oszlik széjjel csak langyos lesz. De a ventilátoros megoldás sem rossz!
Sok AfrikaTwin tulajnál is ez a hiba ők megoldották a jelenséget. Mivel ott alég szar helyen van. Álltalában egy asztali számítógép hútőventillátorát teszik rá fel és gyújtásra kapcsol. Pont ráillik a hűtőre mármint a fesszabályzó hűtőjére és megoldja a fesszabájzó problémát. Sajnos 2-3 évente cserés a rákerülő por és víz miatt megkopik. De a neten pár száz forintér kapni ilyen ventillátort. De nekem is van vagy 5-6 darab a régi gépek megmaradó alkatrészes dobozaiban.
XX-en, VFR-en is gyakran előforduló hiba. Engem zavar, hogy működés közben kézmelegnél jelentősen magasabb hőmérsékletre szokott felmelegedni - nem várom meg, míg majd körülveszi a fájdalom, ezért cserélni fogom ilyenre: http://www.ebay.co.uk/itm/Regl...
Oksa!
Csak akkor némi Smilét néha dobj mögé!
Tenni kell bele egy azonos teljesítményű másikat! És meglesz oldva a kérdés!
De valójában nézőpontomból édes mindegy. Nálam ez a hiba nem jelentkezett és remélem nem is fog. MilkyXX kérdésére meg megadtátok a lehető legjobb választ.
Témaváltás:
Valaki a hétvégi Bólyi motoros napokra nem tervezte hogy lemegy ? Nekem lenne szállásom is odalent de erősen vacillálok a dolgon.
Amúgy szerintem messze nem beszélhetünk típushibáról hiszen az ilyen típushibákról azok akik évek óta motoroznak a márkával mind tudnak. Szerintem inkább csak elszórt jelenségről lehet szó ami mondjuk érint 100-ból 2-3 ilyen korú XX-et. Szerintem típushibáról akkor lehet beszélni ha visszahívás volt miatt vagy legalább az elkészült gépek 10%-át vagy annál többet érintett. Ez nem hiszem hogy ilyen lenne mert ha igen több fórumon is téma lenne még ma is.
Ne szívd mellre, csak segíteni szeretnék MikkyXX-nek
Csak kibújt belőlem a kisördög
Ma ilyen napom volt
Nem tudom,majd a nálam okosabbak,szak avatottabbak megmondják