Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát nem tudom én szerintem bepróbálkozom. Aztán majd kiderül.
https://www.idokep.eu/ceu/idokep
Én részemről kifarolok belőle!
Nagyon csúnya időjárást ígérnek déltől!
itt most jó az idő de reggel kiderül :-)
Helyzet az hogy ma nálunk pl összesen kb 20 percet esett Az is késő délután. Tök fura az egész. Lokálisan esett nagyon rövideket. Pl most is tök száraz minden.
Na mindegy majd holnap meglátjuk.
Jah az igaz. Kíváncsi leszek a reggeli időjárásra. Hát nem tudom.
Nálunk itt a nyugati csücsökben délután fél 4 óta hol szakad, hol csak simán esik.
Bokáig érő víz mindenhol!!!

De volt szép dupla szivárvány!
Próbáljatok időben, mert az eső valószínűsége déltől a nagyobb. Tehát ha lehet 10-re!
Oksa!
Reggel csacsogunk!
Mivel főbb vonalakban a 11-es is azonos az XX-el én is mondhatom hogy így 90.000 Km után nálam csak 2 szelepet kellett a télen új lapkával ellátni. Azt is csak azért mert már elég közel járt a határértékhez de amúgy nem ugrotta meg.
Ezen kívül semmi olyan hiba nem volt nálam ami főbb darabot érintene. Index kapcsoló volt meg hasonló kaliberű inkább csak zavarok mintsem komoly hiba.
köszi btib or
Parkoló találkozó infó. Egyenlőre annyi van hogy beszéltem a várral hogy milyen dátumok vannak még esetleg esőnap kijelölése gyanánt. Azonban ha holnap nem lesz nagyságrendekkel szarabb idő mint ma akkor lesz tali.

Mi olyan 11 felé fogunk a tervek szerint érkezni. Persze csak ha reggel nem arra kell ébredni hogy szakad az eső.
én 32000km-t mentem az enyémmel és kiégett egy hátsó izzó, ja és cseréltem a láncvezető gumit a lengővillán.

Szelephézagon még 48000km-nél sem kellett állítani.. Igazából soha nem romlik el...
de mindent tönkre lehet tenni....
döntsd el,hogy karbis vagy injektoros...96-98 99- injektoros

igazából problémamentes szerkezet! És most hagyjuk ,hogy 50e kmként esetleg vezérmű lánc feszítő és kormánynyak csapágy esedékes lehet..
nekem ez is az is volt... tök egyforma! Mivel a 10.motorod igy már tudod mire figyelj a vásárláskor..
A blokk elpusztithatatlan értelmes embernek... ha jó a vétel ne riasszon el ha akár 100000 km van benne az se ...
Sok sikert!

2007-est tudok ajánlani ,de nem azt keresel :)
Sziasztok azért írok ebbe a fórumba mert szeretnék egy Honda 1100 xx-et venni 1997-2000 közöti évjáraton gondolkozom,9 motorom volt ez lenne a 10-ik,személyes véleményetek érdekelne,tipus elönyei-hátrányai, mire figyeljek amikor megveszem,csak néha használnám hobbi célra kis túrákra,elöre is köszi
én nem megyek,az biztos.

Másfelé lesz az irány ,ha az idő kegyes..
Részemről időjárás függő!
Sziasztok!
Mi a helyet a holnapi parkolótalálkozóval ? Van valami új infó?
Persze holnap kattintok róla egyet délután Mert holnap kocsival megyek melózni
Rakszfel egy kèpet rola?
Arra amire te szànod tökèletesen megfelel
... és tényleg..


Én láttam is , profi munka
azt csinálsz amit akarsz, de nemhogy jobb, mintha nem lenne semmi, hanem kvázi rontottál a helyzeten... de a Te dolgod...
Na mindegy is. Nekem egyenlőre tetszenek. Annál biztos jobb mintha nem lenne semmi sem. Legalábbis szerintem. Egyenlőre meg tetszik max ha megunom visszarakom a két gyári csavart.
a hepco and becker lett "továbbfejlesztve" vastagabb anyagból

http://kglracing.com/shop/inde...
Tévedsz, nagyságrendi különbség van közöttük, nem is lehet összehasonlítani a kettőt, úgyhogy ne tegyük...

alul csak áttámaszt az egyik a másik oldalra. Miután a miénk ritka motor, így csináltatni kellett. Sima Béláék csinálták, akiknek azért van nevük a szakmában. Vastag, erős anyagból, igényesen megcsinálva. ha találkozunk egyszer megmutatom...

én sem azért tettem fel, mert esni szeretnék, hanem, ha gond van védjen. a gomba, ha baj van rombol, tehát nemhogy nem véded, de rontasz rajta... sztem... én biztos levenném, ha ezzel venném a motort, túl sok negatív tapasztalattal találkoztam, hála Istennek, nem az én részemről, de senkinek sem kívánom....