Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Olyan lemez nincs a műhelyben amit ilyenre fel lehetne használni. De meggugliztam

http://www.argep.hu/main.aspx?...

De ha ragaszkodsz a tapogatáshoz vásárlás előtt akkor szerintem keress a közelben egy modell boltot ott szerintem találsz kellően vékony lemezt. Az hogy meg teljesen szabályos kör legyen ahhoz van egy két elvetemült ötletem de mind rettentően veszélyes és felelőtlen és inkább elő sem adom.
beírom ide, hátha van ötlet vagy segítség.... szükségem lenne 14cm átmérőjű alu vékony korongra. mennyezet tárcsának használnám...
Köszi hogy jelezted neki, nagyon rendes vagy, írtam neki privátot :)
Ezt alkották a Kollegáim. Most jelent meg a cikk a belső portálunkon a hírek között. (Az egész újságot nem töltöm be mert PDF és egy halom belső infó is van benne de ezt kifényképeztem nektek.)
Persze teljesen érthető. Nálunk akkor épp szét volt borítva a Burgmann a műhely minden pontján volt egy darab belőle. Így volt idő keresgélni. Bár így legalább legközelebb már meg lesz az öreg száma és nem kell keresgetnem
Nem bántottál meg. Számomra egyszerűbb volt megvenni a kész cuccot, mint időt / energiát fordítani arra, hogy keressem az esetleges egyéb, költséghatékonyabb megoldást. Az idő pénz ;-) Nem akarom ezt tovább magyarázni. Peace.
Tibi megbántottalak vagy mi ? Nem azt írtam hogy az újak rosszak csak arra próbáltam rávilágítani hogy az új dolgoknak sokszor igencsak komoly árcetli ficeg az oldalán olyankor is amikor azt rendes kisipari szakmunkával és nem berheléssel hanem rendes szakképzett szakemberek munkájával a tizedéért is meg lehet oldani. De nem állítom hogy az aki újat vesz az felelőtlen és hülye.

De biztos én fogalmaztam meg rosszul. Sajnálom.
Nagyon unatkozol?
Meséld már el, hogy abban mi a "játszás", hogy beépítek a régi, működő helyett egy vadiúj feszszabályzót? Képzeld, gumiból is újat szoktam venni, párban. Hihetetlen, nem?
Rossz napod volt?
Nem, ez nem jó, Felejtsd el, nem is olvastál róla, pont. Vegyen mindenki 5eFt-os kisiparit, és lészen öröm, boldogság.
Üdv Mindenkinek!
Egy jóbarátom keres 98-99es körüli karbis Feketerigót olyan 800e.Ft körüli összegért.
Aki tud ilyen eladó motort ne tartsa magába!
Persze gyárias jellegű érdekelné elsősorban,amit nyugodt lelkiismerettel ajánlanátok(leinformálható előélettel)
Köszönöm szépen (a nevében is) a segítségeteket!
régi konstrukció, de amikor megalkották a suzuki még kontrás volt a határ másik végében kellett elkezdeni imádkozni a fékezéshez... ma már van jobb nyilván
Huh hogy azon mennyi fitting es legtelenito van.
tobb mint az egesz f3- ason egyutt.
Nemtom... De nehéz elrontanom amit a Honda kitalált, h milyen jó...
Ok.
Nem potolhato masik nyereggel?
Nem, megvan neki régebb óta.
Aham. Most másabb már a dolog. Pl most van saját borda fejlesztésben.
Tudom, h ott van.
Jut eszembe úton vannak a csatik.
most vette?
Mecseki?
Mert az nem vizallo teljes mertekben,nekem meg alul a lengoksr elott van es kapja a vizet.
Jah, viszont a Solvartos bácsi átállt a FET-es gyártásra. Nemrég vettem tőle, aztán beszélgettem vele.
A disszipációja egyenlő a nullával. Tehát kisebb is lett, és nem is melegszik.
Mert nem tetszik a gazdájának a működése(amúgy motoros rendőr).
Úgy olvasgattam, h nem egy veszélyes a dolog. Mondjuk a hátsó féknyeregnél a középső dugattyú mögötti falat ki kell maratni.
Meg egy konzol kell a bal elejéhez, a többi meg csak levakolás.
Ha az igazi shindengen fh012 vagy fh020 nem a kinai kopia akkor kicseszett jok.
A hatso resz femlap es nem mugyanata akkor szerencse,a kinai szemet a gyantas.
A kinait 700 meteren fustoltem el a gyari fh012ab maig birja.
miért?

egyébként Milka itt az igazi öreg és úgy hallottam volt rá kisérlet de nem volt jó...