Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az elsőről sokkal nehezebb eltüntetni a majrécsíkot,de nem lehetetlen!
Ez adódik a többek között a szélességéből is!
Egyébként már írtam erről,nem biztos hogy az a gyorsabb,annak a kanyarsebessége a nagyobb,akinél nincs majrécsík,vagy kiül.
Nem rossz választás!
Deszép
Hát nekem azért jóval nagyobb a majrém elöl olyan ujjnyi lehet kb talán egy picit kisebb.
Michelin Pilot Power 2CT-re is rápróbálhatsz, az kb a Corsa meg a Pilot Road között lehet
Igaz az elsőn nekem is van egy kevés majré.
A gumitopicba tettem fel pár napja egy BT014-es párt, alig ezer km-t futott.
Ez különben jó is hogy mondod. már vagy 2 hete nem mutattam meg neki a láncsprét (Sosem tudom hogy kell leírni szóval ez lesz a neve) Szóval ha hazaérek kap egy kis kenést szerencsétlen.
Akkor inkább láncot kellene olajozni! Asszem ma befújom holnap meg felni puccen...
Nah jó hagyom a témát mert mindig feszültség keveredik ki belőle szóval. Zárom a dolgot. Lesz majd amilyen lesz.
Más
Nincs valakinél a fészerben egy elfekvő Schwalbi nagyjából egyben lehetőleg inggyé. Téli projektet keresek de tegnap nem sikerült szereznem egyet sem. Pedig minden cimbit felhívtam.

Ha nagyjából egyenes a váz és átfordul a blokk akkor már jó.
Sziveszen,az úttörő mindig segít.
Szerintem a dunlop olcsóbb,és azé mégiscsak dunlop.
GPR300.
Én asszem cserekor Nankang gumit veszek ugye párban újat a kis blokkosra a kis csenevészkén sokáig elfut majd, van majrém gazdagon de aki szeret így is szeret.
Mekkora mák, nemrég hoztam Puglia tartományból... Köszi
Oliva,lehetőleg hidegen sajtolt extraszűz valahonnan délolaszból saját kezűleg véve.
Te értetted félre... Nem lehet neked jót mondani vazz... Vegyél bármilyen gumit...
Cuskater én már nagyon rég láttam olyan motort amin ki volt borítva az első abroncs a pereméig már csak azért mert ahhoz tényleg nagyon mélyre le kell borítani a vasat. Van egy cimborám aki Hornettel jár és a gumi szélső pereme is el van gömbölyödve mivel többször túlborítja a hornetet, de még így is van némi majré az első abroncson. Nem tudom hogy hogy az istenbe tudnám annyira bedönteni a malacot hogy az elsőről is eltűnjön a majrém. Amúgy nem is feltétlenül érdekel hogy eltűnik e vagy sem.
Látom félre értetek. Nagy ívben letojom a századmásodperceket. Tetszett a mostani első gumim. Szubjektív érzetek miatt mondom ezt. Élveztem vele a közlekedést. Csupán annyira gondoltam hogy ismertek e olyan márkát ami hasonlóan viselkedik csak egy picivel jobban tolerálja a kopást.
Tudom nagyon jól hogy pl az Angel elöl kiszolgálna vagy 2 hátsót is. meg hogy a PR is igen jó túra abroncs de nem az a lényeg hogy a leendő új első abroncsommal a következő 2 évet végigmotorozzam. Hanem annyi hogy az idei szezont még kiszolgálja. Eddig lenyomtam olyan 5-6000 Km-t idén vélhetően még legalább ennyi vagy egy kicsivel több van még vissza. Azaz olyan 8-9.000 Km. Ha nem kell idén többször elsőt cserélnem az már megfelelő.
Ennyi az igényem nem pedig az hogy egy olyan gumit találjak ami ragad mint a takony és közben kb annyira kopik mint egy acéllemez. Tudom hogy olyan nincs. Szerettem ezt a lágy abroncsot. Csak vélhetően ha ugyan ilyet rakok fel akkor még idén vár rám még egy abroncs csere és ezt szeretném elkerülni.
Hát ha nem döntöd le akkor én sem értem. Sima PR2, elfut a hátulja 13ezret SIMÁN. 650es SV-n nekem majdnem 18ezret futott.
Mit variálsz vele? Századmásodpercekért küzdesz a ringen? Vegyél rendes gumit, lehetőleg újat és párban és nem kell próbálgatni... az angel nagyon jó gumi, ha azt használsz sem fogsz csalódni. abból egy újat előre és a mostanit meg még egy új hátsót bőven kiszolgál... utána még mindig el tudod adni 4000-ért és jöhet az új szett... ennyi
Tudom nagyon jól hogy ezt a gumi kérdést kiveséztük már kb 5000-szer. Csak nem nagyon tudok keménységi rangsort felállítani az általam ismert márkák között. Meg van fejben a Pilot sorozat meg Az Angel meg a supercorsa de kb ennyi. ezen kívüli abroncs típusokat meg nem ismerem nem tapasztaltam. Az első gumit meg soha az életben nem fogom kiborítani peremig. A hátsót sem igazán tudom kidönteni a széléig egy fél ujjnyi majrém mindig marad az elsőben meg mindig több lesz a majré.
Vegyél nyugodtan PR akármennyit.
Mit értesz azon, hogy "használva s volt a gumi"?? Kented neki, nulla majré? Arra is jó egy pr2 is.
Inkább elszívná az embör mint nyírni kelljen.
Arra nagyon vigyázzatok, hogy a gumi nehogy "defektes" legyen, mert annak örvendetes családi szaporulat lesz az eredménye! Mennem kell füvet nyírni assza meg a qrva élet!
ez a gumi téma annyira ki lett már vesézve, hogy már csak annyit tudnék kérdezni, hogy ti amúgy milyen olajat javasoltok?

Tibi barátom a PR2-vel is úgy döntötte az XX-t, hogy a lábtartó egy szakadékot vájt az aszfaltba, és nincs a gumi nevében super meg sport meg mittomén... ennyi