Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Meg rokkant kártya is!
az ilyen kerethez már légzsák is jár?
Elhiszem. Amikor én tanultam akkor is bukókeretes motorokkal mentünk. Én pl egy 600-as Bandittal a másik meg egy ZR7-es volt. Blokkot védő keret volt. De ez műszerfalat meg kormányt meg mindent körbeölelő keretet még nem láttam. Meg még a farokidom is le van vasazva. Mér kicsit túlzásnak érződik. De biztos hasznos. Ettől függetlenül kicsit viccesnek tűnik.
motoros iskola... hidd el szükség van rá...
Ezt egy ismerősöm rakta fel. Ez ugyanis egy oktató motor. De még akkor sem láttam soha hogy valaki egy körbevasaz egy Hornetet. Vagy 30-40 Kiló vas lehet rajta extra súlyban.
Praktikusan valami állat ronda! Biztos csőszerelő a tulaj.
Ez már aztán bukókeret
Milka akkor jössz le Alsóörsre ? Csak mert erősen gondolkodom én is hogy ki kéne menni a vonulásra, vagy csak nézelődni. Van útvonal már rá ?
Caberg jó minőség!
Nekem sem ázott be az 50.2 a felső szellőzőket zártam be egyedül alul az arcpárnák alja a nyakrésznél a kabátról kaptak vizet.
Nekem is minden ki van akasztva a tornácra. Kabát cipő kesztyű gatya. DE lekopogom a Caberg sisak jól vizsgázott. Csak az én kupakom nem ázott be egyedül. A többieké mind beázott. Pedig be volt húzva minden szellőző mindenkinél. Cimboráknál Shoe, Shark és a Gábornak valami középkategóriás sisakja van aminek nem emlékszem a márkájára. Ők mind beáztak. Nekem a csőrős cucc nyitott orr szellőzővel sem szedte fel a vizet.
A bocskor + kesztyű még szárad a napon.
És mondom ez az eső jobbik fele. Kb 1 órát várakoztunk a buszmegállóban majd mivel nem akart csillapodni úgy döntöttünk hogy elindulunk. Át Keszthelyen. Néhol akkora víz állt az úton hogy a kerék tengely benne járt a vízben. Nekem keresztül bukott a víz a hűtő alsó felén. Szóval az alaphangon térdig érő vizet jelent. Ott már mindegy volt száraz e még a cipóm vagy sem. + Biatlont rendeztek a városban így még 3-4 terelés is nehezítette a haladást.
Valójában odafelé a komppal meg a Mencshely ring kitűnő volt Sümegen is fasza idő volt. Hazafelé már a 84-esen erős keresztszél volt amit nem élveztem de a Tapolcai "gödörben" mindig fura idő van majd Edericsnél elfordultunk Jobbra és az volt a hiba. Ha nem Keszthely felé fordulunk hanem Füred felé száraz lábbal napsütésben hazaérünk simán. De a motorozásnak ez is velejárója.
Van egykét durva kép olyan dezsavűs a tegnapról.
Azért ahogy nézem,volt benne jó is,szép idő!
Harely=Harley
Én elméletileg pénteken Alsóörsön leszek megtalálható a Harely találkozón!
Talán még szombaton is!
Pár kép a tegnapról.Keszthelyen átmenni durva volt. Bebukott a víz a hűtőburkolatba mert olyan magasan állt a víz. Szóval a képek. Időrendileg szar lesz mivel a cimborák képeit gyűjtögetem és azt így nehéz rendezni
.....vagy mégse!
Rosszul írtam, fordulatszám vezeték amire kötni kell
Aha rendben megérkeztünk. Olyan 30 motor lehetett összesen talán egy picivel több.
Szóval akkor rendben hazaértetek!
Milyen volt? Sokan voltatok?
Ki tudja miért,de valahogy nem irigykedem!
Cimbim CBR600 F-je mondjuk eléggé csúszkált pedig neki jobb állapotban voltak mint nálam. De a súly is sokat számíz ilyenkor. Én megtankolva motorostul szerintem megugrom a 4 mázsát.