Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az enyém is kopott már, de előzéskor sem volt semmi gondom vele.
Gumi teszt esőben. KÉSZ

(Különben tényleg nem volt rossz jó fogott. Bér nagyon lassan mentünk de a Sopercorsa Dragonon már amúgy sem sok a minta lassan cserés. De tényleg meglepően stabil volt. A hátsó meg kifejezetten fasza mondjuk az Angel GT-ben még bőven van élet fasza a minta is.
Hát szevasztok. Megmelegedtem végre. Rég áztam meg ennyire majd mindjárt megéled a telefonom és lebűvölöm róla a képeket és elküldöm. Csak annyira volt nagy a víz Keszthelyen hogy nem azért ázott el a lábam mert felverte a kerék hanem azért mert 2-vel dugulva befolyt az orrán a víz mert addig ért. De akármilyen perverz én élveztem a motorozást. Nem volt hideg legalább.
Nézd meg ezt is, szerintem jobbak:
http://www.prop-tech.hu/hu/tel...
Beszerelni nem bonyolult, a sebesség jeladó csatiját szét kell húzni (tank alatt van, fel kell emelni a tankot), közé kell dugni a fokozatkijelzőt és a sebesség jeladó vezetékére kell rákötni még, azt vagy a műszeregységnél vagy a számítógépnél tudod megtenni, leírásban benne van, melyik vezeték. Ha ez az első elektronikai beavatkozásod, akkor inkább bízd hozzáértőre, de nem bonyolult egyébként, ha eltalálod a jó vezetéket
Annak a szélet kaphattam el Csákváron.
12 után jött az áldás...
Arra reggel pici víz volt csak.De esni nem esett.
hömpölygött A Pilisben is :(

Szikla és fadarabokkal teli a Dobogóköi út!
Most ért ide!
Pár perc,és itt fog hömpölyögni! Csúúúúúúúúúúúúúúúúnyán befeketedett az ég!
Alig esik 10 perce, de hömpölyög a víz, mint az állat!
Ez tényleg érdekes, mekkora különbség van Mo. belül!
Mire leírtam, már szakad is az ég! Jó nagy cseppekben.
Ahogy elnézek osztákia felé lesz itt jég is szerintem!
Nagyon durva!
Fasza!
Itt most süt a napocs,de tartok tőle ez nem tartós!
Megjöttek a fekete felhők, erős hűvös szél + csöpörög az eső!
Remélem nem áztok meg Sümegen!
Nem kell hozzá atomfizikusnak lenni,de egy alap elektromossági jártasság azért kell!
Én simán beszerelném,de ha felmerült benned ez mint kérdés,akkor inkább vidd szervízbe!
fokozatkijelzőt szeretnék beszerelni, ezt találtam a neten : http://www.agomotors.hu/websho...
Ez házilag beszerelhető, vagy inkább szakember kell hozzá?
Nálunk (Budapest) most felhősödött be "szépen".
Éreztem én ezt,hogy ma nem lesz motoridő!
Szerintem gyertek, aztán majd estére mentek vissza mert ez az időjárás olyan, hogy csak délután esik általában.
De lesz még nyár az idén , bár én is nagyon vártam ezt a napot.
Kinéztem az ablakon a Sógorokhoz, elég komoly és sötét felhők tornyosulnak!
Semmi jót nem ígér!
Irigyellek benneteket!
Pedig vártam már nagyon a vasárnapot!
Remélem legközelebb összejön és az idő is össze szedi majd magát!
Jó gurulást!
Szevasz Jocó! Remélem tudunk 1jót beszélgetni.
Innen Badacsonyból elnézve Sümeg-felé tiszta eget látok , de itt a fejem felett bárányfelhős, ettől függetlenül én elmotorozok, és ha elkezd esni akkor sincs messze!! 20 km körül van.
Bacca+ pedig feltöltöttem a fotómasíny akkukat itt figyel mellettem csőre töltve. Mi még kivárjuk mi lesz remélhetőleg késve de elindulhatunk...
Hát itt a Tengeren még fasza a látkép. Asszem mi elindulunk és mivel előnyben vagyunk azaz mi az esetleges eső felé megyünk így addíg megyünk míg az idő vissza nem fordít. Nem fúj a szél így ha kell megfordulunk és lehagyjuk az esőt
Igen!
Asszem én is ezt fogom tenni!
SAJNOS
Totál felhős az ég, a napnak se híre se hamva!
Nem tudom meddig eshetett éjjel, de tiszta pancs minden.