Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egy xx-en azt se kell
50 literes tanktaska?
Kilátsz felette?
Értem!
Én meg már az egynaposokat hanyagolom!
Több napos turára nem megyek. egynaposra meg elég a hatso doboz
Én is évente egyszer használom! A kisebb,rövidebb 4-5 napos túrákhoz elég a hátsó+tanktáska!
Igaz nekem a hátsó 55-literes Maxima!
csak fejből mondom: Oldaldobozok 40 L felettiek a hátsó dupla sisakos 50 liter feletti. A tank táska dupla legalább 50 liter a kettő együtt de Kari pontosabban tudja + a hátsó ülésre felhálózható legalább 50 liternyi cucc van hozzá dupla sisakos hálóm + 1 szimpla. Jól sakkozva ekkora helyre 2 hónapra elég váltó ruhát simán be lehet sakkozni :-)
Na urak! ugy döntöttem eladom az oldaldobozaimat.Az az igazság hogy nem használom csak porosodik hátha valaki jobban kitudná használni Már adtam fel hirdetést de be irom ide is hátha erdekel valakit.
Baszki az vagy 2ő ignics!
Nálam meg vannak az indokok. Elég nagy darab vagyok így az oldaldobozokkal együtt sem vagyok lényegesen szélesebb szerelvény. Továbbá a hátsó doboz konzolomat csak a két oldalsóval együtt tudom felrakni. Az viszon így elég magasra kerül. Messze is van tőlem és magasan is így nem csak közém és a doboz közé tud bekeveredni a szél de még alá is fura érzés vele olyankor motorozni. Persze ha Karit megcirógítnám egy alacsonyabb hátsó doboztató konzolért biztos lenne jobba is. De az oldalsobozokat jobban szeretem. Arról nem is beszélve hogy elbugáztam Kari óriási tanktáskáját amibe minden belefér ha kevés cucc kell ha meg nagyon málháznom kell akkor 2 hónapnyi cuccot fel tudok rakodni a sokmindenbe.
Egy bajom van hogy nem volt még lehetőségem akkor túrára mennem ahova minden tároló kapacitás kellene (3 doboz + tanktáska + Hátsó ülés hálóval megkockáztatom simán 300 l feletti raktért jelenteni. AZ már egy nagyobbacska városi kocsi.
brukyf

Mi lett a diagnózis ? Meg van már az indulási hiba forrása mert kezdek egyre kíváncsibb lenni.
Bár a múltkor már Milkával megtárgyaltuk hogy ő semmiképpen én pedig nem biztos hogy adhatok vért. De akit érdekel létre hoztam az eseménynaptárban a motoros véradást.

https://www.sportmotor.hu/esem...
Nesze neked finom kezelés... erre a tupusra ez egyàltalàn nem jellemző...
Ettől tartok én is. A holtjátéka már így se tetszik, akkor készülök a legrosszabbra
Ilyen jelenség akkor van, ha legömbölyödnek a kapcsolókörmök-kapcsolózsebek a fogaskerekeken. Ilyenkor a léptetető villa is kap rendesen. Ha már átugrik, akkor elég előrehaladott állapotban van. Ekkor minimum a 2 fogaskerékpárt cserélni kell, de jobb ha komplett kerül bele egy másik.
ha nagyon drága bele a bontott cucc, vagy nincs, akkor meg szokták munkálni a megkopott-legömbölyödött kapcsolódó felületeket. (van hogy felhegesztik, és visszaköszörülik, vagy csak elköszörülik, de ekkor kicsit nagyobb lesz a váltó terhelésváltásnál a játéka.)
Kösz
Kösz a tippet
atix rengeteg xx-et bontott... biztos van neki
Nem lett még vele semmi, legalábbis nálam nem, csak nem érzem tökéletesnek. Kicsit remeg minden fokozatban, de ezt nem tudom igazán elmondani. Zajos is, bár nem durván. Ami a nagyobb gond, hogy 5.ben közepes gyorsításnál néha ránt egyet a hajtáslánc, mintha valami átugrana. Ezt már többször csinálta. Egyszer kidobta az 5.-et és leváltott 4.-be. De nagy gázt nem érzek, viszont elébe akarok menni, hátha csak valami javítható baja van, de készülök arra, hogy ha szétborítják és másik váltó kellene, akkor legyen rá terv
szintén zenész
én is mindig hátsóval jártam és csak akkor jött az oldaldoboz, ha utaztunk országokon át ...
Erdekes èn meg az oldaldobozokat nem hasznalom. Ugy hogy ugy döntöttem eladom őket.
Na mi lett vele?csak most vetted...
Èn a Suzukikhoz az a német ebay-en szoktam váltókat venni.
http://www.ebay.de/sch/i.html?...

Milyen jelenség miatt szükséges elméletileg a váltócsere? Dobálja az 1,2 fokozatokat, vagy zajos?