Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én se vagyok a bukógomba híve,nem véletlenül nincs a vason!
Sajna túl sok esetet láttam,ahol többet ártott mint használt!
Ennek örülök!
Tévedtem. Megnéztem a képeidet és látom hogy a tiéden keret van.

Gondolom úgy lett készítve mert gyári keretről nem tudok a 11-esekre. Amúgy nagyjából ugyan oda van felrögzítve nálam is a gomba azaz a hűtő oldalsó burkolatának hátsó csavarjába van ez is berakva. Nálad ha jól látom (Cáfold ha tévedek) valahova még a kormány csapágy környékére lehet még felrakva. Ott masszív rögzítési pontról nem tudok. Tehát végül is a kereted oldalanként kb annyi helyen van felrakva masszív rögzítési pontok tekintetében mint nálam. Biztos stabilabb így a kötés mint egy gombánál, de szerintem ez a különbség inkább árnyalatnyi mint sem nagyságrendi különbség. De ezt csak érzet alapján állítom. Adja az ég hogy egyik borulás ellen némi védelmet adó rendszert se keljen sem nekem sem neked letesztelni.
Lehet igazad van. Sőt igen valószínű. A helyzet az hogy nem tudok 11-esre való keretről. Nekem egyszerűen esztétikailag tetszik a gomba. Ezért is került fel. Sőt van egy olyan sanda gyanúm hogy egy sima parkolós eldőlésnél sem véd annyira mivel úgy érzem hogy ahhoz hogy először a gomba érjen a földre ahhoz szélesebbnek kell hogy legyen. Azaz nem lóg ki annyira hogy eldőléskor a gomba érjen le először. Legalábbis szerintem. Mindenesetre tetszik és van hol hosszabb távon pihentetnem a lábam most már

Eddig sem terveztem hogy eldobom a vasat és ez után sem lesz célom szóval a legoptimálisabb az lenne ha a gomba a jövőben is maximum díszként szerepel majd csak a repertoárban. Amíg ez az állapot megmarad addig meg szerintem édes mindegy mit törne ki ha eldobom. Amúgy egy meglehetősen vaskos váznyúlványon keresztül csatlakozik a blokk egy meglehetősen masszív részéhez a leggyengébb pont első ránézésre az a csavar ami tartja a gombát. Ami eredetileg egy 14-es fejű hosszú csavar volt- Ez került ki és a helyére ment a gomba csavarja.

Majd nyomatok róla fotót is ha hazaérek.
Amúgy, miután itt ugye inkább xx-ek vannak, anno GSR fórumon már sokan sírógörcsöt és agyf@szt kaptak, miután bukógombával estek... verték a fejüket a falba, hogy miért kellett nekik ez, miért nem csövet vettek....
Azt nem tudom, hogy most dicsekedsz, vagy inkább panaszkodsz?

Egy jó minőségű bukógomba attól véd meg, ha eldől a motor (jó esetben vmi sima helyen, és nem ér le a dekli), max zsír sima aszfalton csúszik nem túl nagy sebességgel (ez az útminőség nálunk ritka, valljuk be...) Ahogy megakad egy úthibán vagy bármin, a fejnek le kell törnie, innentől kezdve uúgy sérül a motor. Ha nem törik le a feje a motor simán átfordulhat vagy kiszakad a vázból, azaz sokkal nagyobb kárt okoz, mint hasznot, mert azt ugye egyáltalán nem... a dekliket uúgy nem védi stb...
Sokkal inkább egy jó masszív cső, mint egy bukógomba....
Zsír
Ünnepélyesen jelzem hogy a bukógombák a helyükre kerültek.

Milka amúgy Kutyával elrendeztem mindent még tegnap.
Igen sajnos!
Ezt Kutyával egyeztesd innentől!
Én azért reménykedek a most vasárnapi jó időben!
Persze én is így gondoltam. Amúgy ismerem az algoritmust ami az előrejelzést produkálja és a pontos előrejelzés inkább csak órás intervallumban működik. Max 12 órára előre lehet biztosat állítani még a 3 nap is elég tág. Azonban azért jutott csak eszembe mivel elég egyhangúak az előrejelzések a hétvége viszonylatában ezért gondoltam egy esőnap kijelölésében
Egyelőre várj vele, mert az időjárást nagyjából biztosan előre jelezni max. 3 napra lehet, mert túl sok a tényező az egyenletben! Ezt sok éve egy 'meteurológustól' hallottam, és sokszor tapasztalom. De esőnap nem baj, ha lesz!
Hát skacok asszem kénytelen leszek a Vasánapra tervezett találkozóhoz kitalálni egy esőnapot is. mivel korántsem kecsegtető az időjárás előrejelzés
Keveset futott fullos hátsó rugóstag: http://www.ebay.it/itm/Mono-am...
Sziasztok,
Eladóvá vált egy Givi 46-s box talpal xx-re való konzollal egyben 49 e ft , egy bagster kék bőr xx tanktáska 29 eft és két gyári dob 39 ft .
Ha valakit érdekelne, kérem keresen ! Tel: 0630-6279719
Milka. Készítettem pár fotót. Azonban innen a cégtől nem tudok belépni az Rbiker.com-ra mert valami perverz gondolattól vezérelve a facebook felhasználóval regisztráltam és a cégtől meg azzal nem tudok belépni. Szóval ha belépsz az Rbiker.com -re majd visszaigazolod az ismeretséget akkor megtalálod a tegnapi teszt köröm alá feltöltve azt az adat fotót (25 darab) amit csináltam.
Nincs mit, remélem, rájössz, mi a gond
Koszi
Ha nem bírjátok miért isztok, hagyjátok meg nekem!
Jah jah az Vasárnap lesz nem Szombaton
Lehet! Még messze van!
de,az vasárnap lesz..