Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Uraim,
XX-hez váltót hol érdemes keresni? Jó érdekelne, rossz nekem is van
Egyelőre elméletileg érdekel, ha szétborítják, akkor lesz aktuális csak. Vagy remélem, inkább nem...
Nem érdemes vele foglalkozni. Amúgy sem vagyok nagy híve a hátsó doboznak. Ha már dobozolok akkor általában a két oldalsót rakom fel a hátsó nélkül. Amikor meg az sem elég akkor már úgy is annyi cuccom van a motoron a hogy a legkisebb gondom az hogy a hátsó doboz rángatja a motort.
Csak szolnod kell ès lentebb rakom
Igen igen a Givi nagyon frankó nekem is az van. Nekem annyi bajom van csak bár ez nem a doboz hibája hogy a hátsó konzolja elég magas és a nagy hátsó doboz nagyobb tempónál picit berángatja a motort. De ez csak azért van mert magasan van nem azért mert a doboz rossz. Én is toltam 200 felett 3 dobozzal utas nélkül kasztni nélkül. Semmi gond nem volt.
Mivel ugyan az . Csrreszabatosak is!
kappa is frankó
Üdvözlet itt közöttünk!
Én csakis Givi-t ajánlanám!
Azt biztos nem hagyod el ha túlpakolod akkor se!
Én épp a mentem hátsó dobozzal ami rendesen megvolt pakolva 293-at!
Meg se rezzent!+
Ja igen ára van!
Az!
Megelőzött!
szerintem ez nagyon pozitiv dolog...

Busákat meg bkinget is hivtak vissza... több dolog miatt is
Ugyan így vissza hívnak 30 milliós autókat is! :)
Nincs ezzel baj!
A Tervezésnél a mérnök, vagy az acélt gyártó üzem , vagy bármi hiba lehet ami csak a tartós használat alatt derül ki! Van amit esetleg nem lehet előre
látni! De legalább a márka védelmében, és a presztízs óvása miatt most erre határozták magukat!
Pozitív persze, volt már igaz a sport gépeknél is ilyen visszahívásuk, meg a kocsijaiknál is...de nem ezt várnám egy majdnem 5 milllás géptől
még olcsóbb ajánlat
sztem ez kifejezetten pozitív... mármint, hogy találtak egy hibát, amit nem kussolnak el, hanem szépen bevállalják és visszahívják javításra a motorokat...
privát üzi
Hatso doboztartom van elado. Oldaldoboztartot meg csinalok ha nem talalsz megfelelőt
Elképzelhető, hogy az üzemelés későbbi időszakában jönne csak elő a hiba és ezt megelőzendő hívják vissza!!
visszahívásást = visszahívást
Ha már szóba került a VFR

Eddigi tapasztalatok alapján, sztem annyira nem is rossz a nagy VFR, mint ahogy sokan elszólták leírták. Nem tudom mit vártak el a modelltől...tűzijátékot?! Eléggé tisztességesen megy sztem, nyomaték is van, persze XX-hez képest nem annyival több, de azért na...van...tol... elfogultság nélkül persze, mivel többnyire egymás társaságát élvezik itthon

Viszont kicsit felhúztuk a szemöldökünket tegnap, mikor a postás hozott egy levelet hogy a Honda visszahívásást kezdeményez a modellekre
Dikk...ezt nem vártam volna, bár előfordul persze...de akkor is bakker.... 1 hónapja volt 1000-es szervizen, eddig, hat éven keresztül nem jött elő semmi, most hirtelen meg igen? nemáá
oldaldobozok pl: http://www.kepesmotor.hu/motor...

de dobozok akár használtan is... http://www.kepesmotor.hu/motor...
Először is grat... másodszor Milka mindjárt elintéz téged, gogy legalább az adatlapodat töltsd ki... harmadszor pl: http://www.m0moto.hu/advanced_...

kelle egy givi kar + egy wingrack. néha használtan is lehet venni, ha nem pont xx-re való, minimális faragással átalakítható...