Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én nagyon szerencsés voltam hozzá képest, mert sokkal kisebb sérüléssel megúsztam, pedig valószínűleg sokkal gyorsabban mentem. A motorom már nem volt ilyen szerencsés.
Szívás az biztos. Faterom úgy járt hogy reggel elment a boltba a burgonyáva. Hazafelé jövet egy kanyarra a ház előtt kirongyolt elé egy szippantós traktor. Pedíg úgy volt hogy nem kell reggel boltba menni mert az volt a terv hogy Split-be megyünk kirándulni. De az a rohadt tej mindenképpen kellett faternak.
Akarom mondani péntek estére készült el minden, egész héten a motorral voltam elfoglalva. Aztán vasárnap odalett az egész hetes munka meg a beleölt pénz. Óvatosan vezessetek, nehogy így járjatok.
Rendben. A másik 2-re remélem a hozzáértők kitalálnak egy megfelelő árat, én nem igazán vagyok otthon az ilyesmiben. Egyedül az új dobok árát tudom nagyjából. Persze azt bármikor lehet is ellenőrízni a gyártók honlapján.
A féktárcsák is szinte kopásmentesek, a betétek 1 napig voltak használva, épp csak bekoptattam őket. A markolatfűtés is 1 napig volt rajta, a felhajló fék/kuplung karok is, az első és hátsó indexek is. Egy hétig lettem volna itthon. Péntek este 10 körül lett lecserélve minden, szombaton elmentünk a Balatonig meg vissza, vasárnap meg kb 30km után megfogtam az árkot. Hétfő reggel indultam volna Angliába vele,hogy szerda este kezdhessem a melót. Hát egy kicsit máshogy alakult, pedig vasárnap már nem akartam motorozni, mivel készülődnöm kellett. Végül hagytam magam rábeszélni egy kb 100km-es kis motorozásra, mivel haverommal már vagy 3 éve nem mentünk együtt motorozni. Hallgatnom kellett volna a megérzésemre, most már mindegy.
Amúgy a tegnap felajánlott árat tartom azért a két dobért is ami a motoron van jelenleg
nekem meg azert van a garazsban egy komplett opel zafira motor. sose lehet tudni mi kell rola.
ugyanis fater újra Burgmannt keres csak már ÁBS-est. A blokkja viszont változatlan.
Egyet ertek veled teljesmertekben.
Nekünk ugyan ezért van az udvarban egy 2002-es Burgmann 650 ponyva alatt. Annak az eleje van rommá törve de a blokkja indítható. Fater Augusztusi Horvát sztorijából maradt. De azt sem akarjuk eladni. Ha kell valakinek arról valami szóljon leszedem de ok a 200E-es bontott áron kapható hidrováltót akkor is megtartom ha asztaldísznek kell csak majd.
most mar latom amit irsz
Őszintén szólva a terv az volt, hogy megtartom a motort, mivel egy ugyanilyet szeretnék venni ugyanígy 2000-es évjáratút. Szerencsére sok mindent meg lehet még menteni róla, ki tudja, lehet később szükségem lesz rá. A generátor tekercs zsír új, a fesz. szabályzó is alig ment pár ezer km-t, stb... Szóval a törött dolgokon kívül minden nagyon jó állapotban van, nem lenne értelme eladnom és utánna sokkal többért megvennem újra ha szükség lesz rájuk.
ja tenyleg zsenivagy eszembe nem jutottvolna elküldeni az adatlapokat
Most már tudtok üzengetni egymásnak.
ja én voltam a hülye veletlen ranyomtam a blokkolasra,
Egyszerűen ZSENI vagyok. Ilyenkor mindig eszembe jut hogy vissza kéne ülni az iskolapadba és folytatni a programfejlesztői tanulmányaimat.
köszi. töröltem a blokkolast,
termeszetesen en akkor vennem meg a dobokat ha ogergnek nem kell. a kerekek kellenenek az oldaldeknik nem tudom serültek e meghat lehet több minden, elmennenk es megneznenk. persze segitenenk szetszedni.és ide a környekbelieknek elhoznank ha kell valakinek valami
Nálam nincs letiltva. Kipróbáltam most, hogy rányomok a blokkolás gombra és akkor átvált pirosra: blokkolt felhasználó, aztán mégegyszer megnyomtam, most olyan, mint volt eredetileg.
Kíváncsi vagyok hogy igazam van e. Amúgy perverzül szar helyre van rakva ez a blokkolás gomb szerintem. Pont a privát üzi gomb mellé.
Kary adatlapja: (Ezt kell Lacinak megnézni)
https://www.sportmotor.hu/bike...
Köszi!
Asszem meg van a megoldás. Laci és Kary nézzétek meg a másikótok adatlapját. Valamelyikőtöknél a másik adatlapján az üzenet gomb mellett a felhasznéló blokkolás gomb piros lesz. Akinél olyan az klikkeljen rá így visszavonható a blokkolás

Laci adatlapjának linkje : (ezt Karinak kell megnéznie)
https://www.sportmotor.hu/bike...
Cs.Laci üzenete : (Mert ugye Kary nem látja, keresem még hogy a tiltást hol lehet visszavenni) Szerintem Kari véletlenül arra klikkelt az adatlapodon

Szóval :

"Én látok egy üzenetet, de nem tudok rá válaszolni. 3x írtam és miután a küldés gombra nyomtam eltűnt az üzenetem, azóta sem látom egyiket sem. De leírom inkább ide, nincs benne semmi olyasmi amit ne láthatnátok. Szóval a dobokat először ogergnek ígértem, ha kell neki ő az első, a 2. jelentkező kari.35 volt. A kerekeket nem tudom, hogy érdemes-e még használni ekkora ütközés után. A hátsó kerék szerintem nem kapott ütést, az első viszont egy hatalmasat. Az első villa egyik ága simán kettétört hajlás nélkül. Ezek után szerintem biztosan van benne egy szép kis nyolcas. A gumik Metzeler Z8-asok, a hátsó elmegy még kb 3000-et, az első még valószínűleg 8-10000-et,de azt sem merném már használni ekkora ütés után. Esetleg stuntos bohóckodáshoz még jó lehet."