Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fater csak 50-el lökte fel a traktort és durvábban sérült a motor legalább úgy néz ki mint a tiéd néha még mindíg átmegyek megnézni a szomszédba. Ott van ugyanis letakarva. Ilyenkor mi azt szoktuk játszani hogy keresünk olyan alkatrészeket ami perverzül összetört és azt találgatjuk hogyan történt vagy furcsán ép és azt találgatjuk hogy az miért olyan. Jó játék hetekig el lehet ezzel játszani. Feldolgozásnak sem rossz. Pl faterén nem tört el sem a tükörlap sem a tükörben lévő index sem benne az az izzó pedig mindkettő leszakadt a motorról
Az a lenyeg hogy te egyben vagy

Fell a fejjel! Hisz te élsz!
Na hazaért a motorom végre. Hát nem egy szép látvány.
Elszállt az ihlet
Mond csak hallgatom...
Vannak még ilyen beszólásaim csak még nem álltak össze mondattá
Na megállj csak ifjú titán
171 fok. Nem is motor az hanem kerekes kályha.
Egyre jobb :-) Én is elkezdtem választ írni neki a tárgyalóba de visszatöröltem mert kifejezetten bunkónak éreztem már a végén.
Jó van ogre buziskoggyá csak. ezért hagyom el mielőbb a várost, meg nem megyek felvonulásokra mert nem érdekel. de tényleg nem szereti a Ducati a töttyögést de 171 foknál kiabál a leállításért, amit még nem láttam eddig max 125 körül volt.
A vicc az, hogy a Motorszerelés topikban már felhomályosítottuk, de úgy látszik nem használt...
Pfffffff Könnyen kacagol. Bezzeg nálunk abból sincs gond ha 40 fokban lépésben kell araszolgatni a város közepén. Mondjuk jól nem érzem magam közben de legalább nem kell a túlhevüléssel foglalkoznom. Meg azzal hogy megfőzöm a hátsó hengertet
Ne tegye. Én sem raktam vissza.
Jajj olyan gyöngyszemeket lehet találni a tárgyalóban. Imádom

https://www.sportmotor.hu/kerd...
Más a terv De közben megoldódott, kösz mindenkinek.
Ez egyben lehet akár XX találkozó is
II. Parkoló találkozó akit érdekel :
https://www.sportmotor.hu/foru...
Én nem fényképeztem,de Kutya barátom,illetve Eszti igen! Utána érdeklődöm!
Milka. Ha van időd meg kedved. Turkálnál pár fotót nekem a francbúkon. Szombatról. Tudom hogy nem lesz egyszerű de valami olyan kéne amin főleg a gyerekek vannak mert motoros van egy halommal. Azonban sajnos nem érem el a Facét a cégtől.

Addíg én is keresek még egy kettőt. Az lenne kitűnő ha valami tömeges indulós fotót találnál vagy olyat amikor a gyerekek játszanak ott fedett részen. Mert drága HR-es kollegának átküldtem egyet kettőt. Mire ő : "nincs valami olyan ahol nincs ennyi motor? " Mondom jah mert egy motoros gyereknapon nem szoktak motorok lenni tényleg. áááááááááááááá

Nap mint nap ilyen értelmes kérdéseket illetve kéréseket kapok.
Íme . Nekem ennyi fotó van csak a fényképezőn.
pfffff
Miert halalkodsz nekem
14.èn szombaton. Ha nem dolgozok akkor megyunk mi is. Minden gurulasban benne vagyok ha nem dolgozok.
Ok
Jut eszembe. Erősen tervben van a Pécsi szezonnyitó gurulás nálam. Valaki beszállna még ? Asszem Jövő hét hétvégén lesz majd.