Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen!
Ja igaz.
gondolom sajnos hogy ez a sűrűség miértje.
Sajna nehéz egy ilyet összerakni,főleg mert mindenkitő szívességet kell kérni,mivel az alapítványnak szinte semmi pénze!
Hátha érdekel valakit!
Eladó Ritka Lenso Scorze s08-as alufelnim a képeken látható állapotban! A felni nem üt nem ráz! minimális padkanyomok vannak de nem vészes! Csere szóba jöhet!
Adatok
9x18, 5x114,3, Et 35
Telefonon bármikor elérhető vagyok! 06703843483
Az ára fix: 75000.- Huf
Csevegés vége
Nagyon jó volt az euroring !!! tényleg lehetne sűrűbben.
Már beszéltük, dolgozok basszus amúgy mennék simán.
Holnap veterán börze Siófokon. Nem jössz ?
Biztos nagyon jó lehetett.
A Malac ma is szívatott. Úgy higyjétek el ahogy modnom. A Cseszneki Parkoló tali után minimum 1 hétíg tüzetesen néztem mikor füstölög de egyszer sem produkálta. Ma meg szinte minden második indításnál. Úgy néz ki csak társaságban füstölög . Amúgy ha mindenképpen szabályszerűséget keresek. Akkor csak olyankor csinálja hogyha rövid időre 5-10 percre állítom le. Haza felé menet 2-szer is megálltam ekkora időre és ilyenkor mindjuk nem csinálta. Tiszta normálatlan.
Amúgy jó volt a mai nap. Kár hogy nincs sűrűbben. Láthattam Milkát tantrázni (Vagy jógázni kinek mi tetszik) és volt sok sok mosoly is
Pontosan igazad van! Bár az enyémnél ott se látnál semmit! Mondom igazi profi munka,még belül is!
Hát igen. Én is fényeztettem már egy-két elemet az xx -en de eddig senki sem találta el a szint. És annál nincs rondább szerintem amikor szineltérés van az elemek közt. Én nem zárkóztam soha el az elöl ha fényezve volt az egész motor. Mert ahogy Te is mondod lehet, hogy csak kis mértékben sérült és attól még a moci kifogástalan. Csak ilyen esetben én megkérem a vevőt hadd nézzek alá. Én leszedem az idomot és ha véletlenül megsértem, vagy nem úgy teszem vissza azonnal kifizetem a vételárat. Vettem már igy motort. Ha nem engedi el sem megyek megnézni, mert ott van mit takargatni szerintem.
Értem!
Azt azért tudd,az ilyen korú vasaknál már szinte kizárt,hogy makulátlan legyen!
Némi-nemű "harci sérüléssel" számolni kell. Itt az lényeg,ki mennyit áldozott(időt,pénzt) a helyre állításra!
Az enyém is volt már lapján,de meg nem mondod hol lett fényezve,javítva!
Igaz nem volt olcsó,én például addig kajtattam,míg a gyári Honda által használt technológiával nem vállalta valaki a fényezést!
Igen néztem de már megvettem a gsx 14. Nem akarom megbántani de 1 mill?? Igaz elszabadultak az árak de én türelmes vagyok. Az én kékemet igaz 2 éve vettem hétszázért és makulátlan volt. Meglátom milyen lesz a Suzuki és ha nem jön be akkor lépek az xx felé. De az első 200 km nagyon tettszett. Nyomaték hegyek és kényelem. Igaz a szellő fújdogál rajta de elég nagy a plekó és sokat megfog. 150- 180 közt jöttem az tűrhető volt a szélvédelem.
Sajnálom hogy csalódtál!
De tudod általában ez már csak így megy!
De én a helyedben azért még szentelnék egy menetet,és megnézném MikkyXX kis piroskáját! Lehet hogy nem makulátlan,hisz nem mai gép az se,de szerintem nem fogsz csalódni! Én láttam a gépet,tudom mennyire vigyázott rá!
Hát kedves xx motoros társak. Én megpróbáltam mindent, hogy ismét xx legyek. De amikor már a harmadik xx néztem és természetesen a tulajok szerint mindegyik kifogástalan elmentem megnézni őket. Időt, pénzt nem számolva pedig jelentős km futottam de nem számit gondoltam csak már legyen végre egy jó xx. Kb 1 millát szántam rá plusz minusz százezer nem számit jeligére. Mind a három egy rakás szerencsétlenség volt. Minden egyes alkalommal aprólékosan kikérdeztem a tulajokat. A válasz tökéletes gyere nyugodtan mert elviszed. Na ez nem jött be nekem. Igy hát marad egy Suzuki GSX 1400 2004 gép és ez tényleg gyári állapot. Az xx nincs elvetve lehet, hogy az idén de jövőre megpróbálom ismét. És elnézést a nem ide való fotóért ami még ráadásul nem adja vissza a motor állapotát.
Laca! Nézd csak a piroskát! Ismerem! Tőled nem messziről jött föl tavaly ide Gyálra!
Egy megnézést megérne szerintem!
A jobbik fajtából való vas!
No miért?
Nyertél!
De most jelzem, a jövőhéten első dolgom lesz beszerezni,és valahogy felberhelni az XX-re!
Uraim. Ha valakit erdekel. 1 milla,alku nelkul. 2000-es,injektoros,hibatlan.
Fogadjunk, még egy rohadt pótkereked sincs, úgy motorozol...
Hidd el tudom hogy működik,mi a szerepe!
Ahogy azt is,hogy biztonsággal kiiktatható az egyik!
Sajna én nem jeleskedem olyan komoly motoros szakmai ismeretekkel mint te!
Főleg XX-es téren!
No meg ha jól emlékszem nem én írtam rád elsőnek!
Ha nem tetszik a tudatlanságom,át kell siklani felette.
Majd miután ezen végzetes hiba,átalakítás miatt nyakamat töröm,akkor lehet írni: én megmondtam.
Úgy hogy itt ezennel elnézést kérek,tőled mert hozzá mertem szólni,főleg hogy viccesen!
Igaz ez a fórum eddig erről volt híres,hogy ugrattuk egymást!
Úgy látszik változnak az idők!
Az enyémet szívesen odaadom érte!