Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Legfeljebb veszel helyette kettőt
Vicces vagy! Nem tudod mire valo, de tudod, hogy Amit en irok az baromsag, bar megcafolni nem tudod!

A jarmugyartasban legjobban elterjed modszer az FMEA, ez egy kockazatces hiba analizis, melyben pontozzak az alkatreszek, egysegek es a technologiat magat is. Az egyszeru meghibasodastol az elet kovetelo balesetig...ha magas a kockazat, akkor intezkedest hoznak, attervezik ...igy kerult bele a motorokba 80-90es evekben a dupla bovden...ezek nincsenek benne a manualokba, meg idiots motoros magazinokba sok mas hasonlo dologgal, mert nem kell tudnotok, de ez miatt nem kene plyan felvallrol venni a modositasokat, meet nem tudjatok, mit kavartok ossze... Ezert Jo egy nemet muszaki rendszer, ahol lehet modositani, de kontrolaljak a muszaki allomas mernokei akiknak van fogalmuk a fent emlitett dolgokrol.
aztán még véletlen akad valami hülye rá
Írj elé egy egyest
Igazábol nembaj mert megvan hirdetve de nemnagyon akarok megválni töle
Nem tudtam, hogy forumos. Nem sokon mulott, hogy talalkozzunk, de elakadtam Ceglednel, onnan meg mar motorral tavoztam
Az enyimet nézted a yoshi rendszerrel :)
Hahun lattam egy bordo XX-et 999 ezerert. Szolnokon van 4-1 Yoshimura dobbal. 2000-es. Nekem az lett volna a kovetkezo, amit megnezek. Nem neztem meg vegul, mert en ujabb muszerfalast kerestem es talaltam is egyet, de kepek alapjan jonak tunt. Persze ettol meg lehet barmilyen. Olcsobbak kozul a tobbi vagy nem injektoros, bar annak irjak, vagy mar kepek alapjan is felejtos volt nekem. Hetekig neztem a hahut tavasztol.
600000-1000000 között nézelődök.
Milyen anyagi keretek közé szorítod magad?
Biztosabb és elegánsabb a duplázás, mert így a markolattal mindkét irányban húzol!
Természetesen nem szükséges/elengedhetetlen megoldás.
Nekem a robogómon (Honda Foresight 250) is így van, volt idő a történelem folyamán és vannak modellek (sajnos egyre kevesebb), amiket úgy terveztek és építettek meg a Hondánal, hogy f@sza legyen és nem úgy, hogy: "egy madzag is megteszi, minek tegyünk kettőt!?"
Ez a mi szerencsénk, hogy így gondolkoztak, ezért született sok-sok jó Honda, ezért megbízhatóak és tartósak (természetesen nem hibátlanok, mint ahogy semmi sem az...)
Tavaly április-május körül érdeklődtem itt, hogy tudnátok-e ajánlani jó állapotú XX-et. Mindjárt itt a május, ami azt jelenti, hogy ismét fel kell tennem a kérdést. Remélem jövőre nem kell megint vennem egyet. Szóval ha tudtok jó állapotút írjatok itt vagy privátban. Főleg 99-00 évjárat érdekelne, mivel ez már injektoros, de még analóg órás. Nekem ezek tetszenek a legjobban, az előző is 2000-es volt. Bombázzatok az ajánlatokkal!
Sokat szórakoztam tavaly a guminyomással. A gyári 42/42psi nekem sem volt jó. Mindig ugyanott fújtam a gumiba és másik nyomásmérővel is ugyanannyit mértem, mint a kompresszornál. Szóval minden motorozásnál váltpztattam pár tizedet és nekem a 38/42psi lett a tökéletes, azaz 2.6/2.9bar. 42/42-vel nekem is nagyon pattogott, 32 körül meg már nehéz volt dönteni. A hátsóval is ez volt a helyzet ha kevesebbet raktam bele.
Az enyémen (CBX 750f ) is kettős bowden van. Pedig öreg gép és ha úgy készítették a gyárban oka volt neki. Bár megkérdezném a tervező mérnököt miért is tette amit tett?? Ezért én is visszatettem, pedig elég körülményesen rakható a helyére. De ha előfordulna hogy a gáz nem menne vissza abban a tizedmásodpercben ahogy kellene, nem tudom nem lenne adott esetben baj belőle?!
Igen!
Itt is tudatom mindenkivel,hogy meg lesz tartva
Na persze! És mind a kettő egyszerre törik el!
Ugyan már!
Mi a gond a kiszállásódással? Attól még visszamegy!
egyébként ha meg ez ilyen biztonsági dolog,miért nincs minden vason ilyen megoldás?
Igen!
Itt is tudatom mindenkivel,hogy meg lesz tartva!
Kary Szombat reggel számítsunk rá hogy befutsz Endréden vagy útközbenre szervezzük le a találkozót?
Jól van befutott az üzenet meg lesz tartva a Szombati gyerek nap
Milka ha van friss infód idő előtt Szombatról akkor írd majd ide ki kérlek. Mert a cimborák már erősen várják az SMS-em hogy akkor stabil e a Szombati terv. (Tudom hogy E-mail meg minden. Azonban az ő nevükben is én küldtem a jelentkezést ezért az infót is tőlem kapják)
" (nem is értem miért van két bovden,tök felesleges)"

Csupan biztonsagi oka van, nem nagy szam...ha eltorika visszaforgato rugo a fojtotengelyen, vagy kiszalkasodik a bovden, ekkor is el tudod zarni a gazt a visszaforgatassal, es nem fogsz felakadt gazzal bajba kerulni...
Nekem is sok volt a 2.9. Aztán megnéztem a VFR1200 specifikációját, abban is 2.5/2.9, pedig nehezebb is, súlyeloszlás se lehet más, én maradok ennél.
vadi szűz utassal órahiba miatt kevesebb légnyomással nekivágni 2800km-nek... tényleg jól ment
kicsit fura is volt, pedig csak a levegő hiányzott
nem is, csak egy Görög körutat