Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vegyetek fasza motort
Tényleg nincs garázsod
Ha ráérek akkor simán
Ez nem is egy rossz ötlet. Gebedjek meg ez még eszembe sem jutott. Gondoltam már olyan rámelegítős gumibigyóra meg mindenre. De a szigszalagról teljesen megfeledkeztem.
Kis mértékűtől nem rozsdásodik? Tekerd be szigszalaggal akkor.
Kis mértékű nedvességtől nem tartanék de sajna nekem nincs garázsom. Ha jól hiszem 3 nagyobb csatlakozó is van benne. Talán a műszerfal cuccai meg esetleg önindító madzagja fék lámpa madzagja. ilyesmik lehetnek benne. Ezek a gyári lámpa fenekében vannak amin van a menet irány szerint a bal alsó felén egy olyan 20-50 Ft-os forma luk amin be vannak tuszkolva mind az érkező madzagok mind pedig a távozók is.
Mi van a lámpában, van fotód? Nekem szabadon volt minden, de nem rozsdásodott ott semmi. Párát meg gondolom nálad is kapott eddig is.
Fasza minden Bájker. Még ugyan nem raktam be semmit sem, de van egy kérdésem. A lámpában lévő kötések mennyire nedvesség érzékenyek? Csak mert nekem nincs garázsom és nem akarom hogy az nagy halom kötés ami alapból a lámpa házába van eldugva az ugye ezzel a lámpával szabadba kerülne. Azaz valahova a műszerfal alá a lámpa mögé de mégis szabadon van. Ha lenne garázsom nem foglalkoznék vele mert az a kevés eső ami menet közben kapná el az semmi de sajna nekem ázik fázik az udvaron a gép. Félek hogy beáznak és berozsdálnak azok a csatik. És halovány ötletem sincs hogy azok a csatlakozók pontosan mik.
Én ebből a cikkből az utolsó mondatot bírom a leginkább:

"Hiába, a marketingesek férfias masinát kértek, a technikusok csak teljesítették. "
http://www.motorrevu.hu/motorteszt/honda_cbr1100xx?page=1
http://www.motorrevu.hu/motorteszt/Honda_X_11
:)
http://www.motorrevu.hu/motorteszt/honda_cbr1100xx_elozetes
Haza értem kérem szépen. Egyben vagyok. Mondjuk a franc sem gondolta hogy így elfáradok. Rövidebbnek éreztem ezt a távot mint amilyen volt. Nagyjából 400 km volt oda-vissza.
Szia. Elkelt? A kipuff érdekelne ha még megvan.
Ok! Ha legközelebb a Jurisics-vár felé gurulok, vagy esetleg te jársz erre, akkor összemotorozhatnák!
Sümeg nekem is itt a szomszédban. Szuper!
II Parkoló találkozó. Semmi extra. keresünk egy helyet ahol sok motor elfér és a cél az. Ott beszélgetés, motor mustra. Most ha minden igaz lesz lehetőség kedvezményes jeggyel felmenni Sümegen a fellegvárba is. Az előző Cseszneken volt. Kint voltak a rendőrök is kaptunk rendőri felvezetést is mikor tisztelet kört mentünk a faluban. Kb ennyi.
Olyasmi mint az elhíresült Cars an Caffe találkozók a nagy USA-ban. Nagyjából ahhoz lehet hasonlítani. Csak ez "mindig" vándorol (a mindig kicsit erős jelző mivel ez a második)
Nekem egyenlőre jó a dátum!
Szia!

Mit szerveztek?
Na akkor a következő parkoló találkozó nektek nem is lesz messze. Sümeg lesz cél. Gyertek majd. Terv szerint Június 5.
Igen, ájron megye
Szombathelytől nem messze (20km) a határ melletti kis vityillóból való vagyok
Nincs mit!
Látom te is Vas megyei vagy.
Merről?
Igen, H4-es a csatlakozója, a helyzetjelző csatija is passzol. 2 perc felszerelni így :)