Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én látok egy üzenetet, de nem tudok rá válaszolni. 3x írtam és miután a küldés gombra nyomtam eltűnt az üzenetem, azóta sem látom egyiket sem. De leírom inkább ide, nincs benne semmi olyasmi amit ne láthatnátok. Szóval a dobokat először ogergnek ígértem, ha kell neki ő az első, a 2. jelentkező kari.35 volt. A kerekeket nem tudom, hogy érdemes-e még használni ekkora ütközés után. A hátsó kerék szerintem nem kapott ütést, az első viszont egy hatalmasat. Az első villa egyik ága simán kettétört hajlás nélkül. Ezek után szerintem biztosan van benne egy szép kis nyolcas. A gumik Metzeler Z8-asok, a hátsó elmegy még kb 3000-et, az első még valószínűleg 8-10000-et,de azt sem merném már használni ekkora ütés után. Esetleg stuntos bohóckodáshoz még jó lehet.
Küld el nekem számod én majd továbbküldöm mert halovány fingom sincs hogy a tiltó listáról hogyan kell levenni valakit
Na akkor most már biztos kitiltottátok egymást ezért néz ki furán amikor beszélünk mert Laci és Kari nem látja egymás üzeneteit vagy legalább is Kari Laciét biztos nem.
Most próbáltam harmadszor privátot írni, de nem látom az elküldöttek közt. Nézd meg a beállításaidat, valószínűleg ott lesz a bibi.
Nem tiltottátok véletlenül ki egymást ? Írta már Laci korábban csak lehet nem látszódik :
2000-es injektoros analóg órás.
Itt nem volt benne, persze a videó nem adja vissza annyira a hangját, na meg a mikrofon is automatikusra volt állítva, így a hangosabb részeket lehalkította, hogy ne csak egy torz recsgés legyen.
Ezt akkor össze kéne egyeztetni szerintem. 2 teletankból megjárom oda vissza a malaccal az meg csak 4000-el kerülne többe mint a szállítás.
tudod milyen evjarat? nekem is kellene egy par dolog. en lemennek autoval irtam neki privit de meg nem valaszolt.
Amúgy itt benne volt a killer vagy sem ?
Bár ha feldobom a két oldaldobozt meg egy nagyobb táskát plusz a dupla sisakos hálómat akkor kb jók lehetek.
A leszerelést meg tudjuk oldani, szólok a rokonoknak. Viszont jobb lenne ha látnád élőben, ráraknád a motorodra és látnád/hallanád, hogy tényleg ez kell-e neked.
Küldtem neked 2 üzenetet is, de valamiért nem küldi el, nem látom az üzenetek közt.
Nem még nem csak azon tökölök meg gondolkodok hogyan kéne elmenni Lacihoz segíteni neki leszedődni. De mindig arra jutok hogyha elmegyek olyan messzire motorral hogy a picsába hozom haza a dobokat.
Még decemberben csináltam egy gyors beindítós videót a motorról csak úgy, hogy legyen ilyen is.
Az jo. Nekem is kellene rola ez,az. Tel szamot cserelterek mar?
Na megvárom erre is az árat. Aztán majd jól kitalálom. Van is némi segítségem is a leszerelésben vagy csomagolásban. Nagyim tesóinak legalább a fele ugyan csak Vámospércsi.
Ezekhez van szűkítő/db-killer is. Azokkal sokkal halkabb.
CBX1000 -en is 6 cső van végül is
2000-es injektoros, de még az analóg órás.
Igaz 4hengeres de azer 4kipuff
Ezek is nagyon tetszenek. jajj a bőség zavara
Milyen evjarat a moci?
Csináltam pár friss képet a dobokról, külön kívánságra csinálok még bármilyen szögből. A jobb oldalinak letört a felfogatója, a szénszálas bilincs, de ezt lehet venni külön. Ezen kívül nem látok rajtuk sérülést, horpadást, csak a bal oldalin a matrica enyhén kopott a homokon való csúszás közben. Egy takarítás ráfér, de ezt most nem tudom megoldani, csak ha már eldobtam a mankót. Legyetek szívesek segíteni beárazni! Köszi!
Akkor az logikai.