Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen a Delkevic nekem is bejön főleg azok a rövid széles nyílású verziók. Persze azok még a Delkevic szerint is illegálisak közúton de rohadt jó hangjuk van igen jó áron (Persze a többi nagy gyártóhoz képest)
Igen nézegettem azokat is, de valahogy a formájuk sem jön be meg a videók alapján a hangjuk sem, legalább is a street legal dobokénak. Ami nem legális az már tetszik, viszont ha ennyi pénzt adok ki, akkor inkább legyen legális és jó hangú is egyszerre. Persze a Takkoni 2x annyiba is kerül, mint a Delkevic.
Nekem a Delkevic jött be, egész baráti áron lehet hozzájutni újonnan.
Lényeg, hogy nem lett bajod. Motort lehet pótolni.
Igen az. Ma hozták haza, amikor megláttam összeszorult a szívem, képeken látva valahogy emészthetőbb volt a dolog. Lehet, hogy elviccelődök itt, de nagyon sajnálom, nagyon megszerettem és úgy alakítottam át, ahogy az nekem a legjobban tetszett. Hát sajnos csak eddig tartott, legközelebb még óvatosabb leszek.
Okés. Holnap még azért csinálok képeket a másik kettőről is, hátha érdekel téged vagy valaki mást. Nekem már biztosan nem kell, mert majd Takkoni dobokat akarok venni a következőre, eddig azoknak a hangja tetszett a legjobban.
OK, jelezd. Durva a kép amúgy, csoda, hogy nem lett komoly bajod. Mármint a körülményekhez képest
Renbben ennek utánajárok. Hétvégén jön haza a szerelőm ő gyakorlott GLS használó. Jól kikérdezem a dologról.
Nem vagyok benne biztos hogy kiszeretnem probalni . De torott xx el mar mentem sajnos
Nincs rajta sérülés, viszont el van csavarodva egy kicsit. De szerintem mivel műanyag és bőr az egész így vissza lehet csavarni. De ebben nem vagyok biztos. Holnap megpróbálom.
Épp ezen gondolkoztam. Pontosabban 2 féle áron. Az egyik 93000ft volt, a másik meg 10000ft. Ki szavaz a 93-ra? Őszintén szólva még soha nem küldtem semmit futár céggel és fogalmam sincs hogy működik a dolog. De részemről rendben van annyiért. Már csak azt kell megoldani, hogy házhoz jöjjenek és kivigyék az autóhoz, mivel én még egy pohár vizet sem tudok most elvinni 2m-re sem.
Jó lenne alapnak egy olyan dobhoz amit a saját szám íze szerint faraghatok
Ülés sérült?
olyat mondok ami egy cigi közben jó ötletnek tűnt de lehet hogy bántó. Nem annak szánom! A két megnyitott dobot nem adod oda egy 10-esért + futárdíjért ?
Jó ötlet és egyúttal cseréljünk is motort egy körre! Ilyen egyedileg átalakított XX-szel még úgysem mentél és én is szívesen kipróbálnám azt az ülést!
Hajtsd le a plexit és hadd szóljon
Akkor szervezzunk meg 1 turat arra
Tény, hogy a kivitelezése az szép lett.
Én simán szoktam olyan távokra menni.
Nah jó legyen csak 300-350 (Nem tippelek jól távolságot sem)
Ha erre járok??? Egy laza 400-450 Km-ről beszélünk ám
Ha találok mérőszalagot holnap megmérem neked. Szűkítőt meg gondolom olcsón lehet csináltatni hozzá. Ha erre jársz rápróbálhatjuk a motorodra és eldöntöd, hogy kell-e.
de meg lehet, hozzányúltak...
Nagyon rosszul tippelek méreteket képről ezért nem is szoktam vele próbálkozni. Bár ha már amúgy is piszkálva van én is szabadon hozzányúlhatnék. Azaz egy ilyenből ha jó áron szerzem meg simán nekizuhanok és rövidítenék rajta egy 10-15 Centit.
Amit láttam és hallottam egy másik XX-en annak szép mély hangja volt és eléggé hangos is. Egy szűkítő jól jött volna hozzá ha pl Ausztriába megy az ember. Persze így kívűlről nem lehet megmondani, hogy ennek hozzányúltak-e a belsejéhez is, illetve azt sem tudom, hogy ahhoz hozzányúltak-e. Csak annyit tudok, hogy ugyanígy nézett ki és tetszett a hangja.