Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kezdelek nem szeretni!
Milka kiabálj egyet még nincs nagyon későn hátha lesz egy új ikonod
OK.
Próbáld ki az említett programot - nagyon egyszerű, szerintem szeretni fogod. Akár komplett csatornák anyagait is le tudod tölteni egyszerre, bár ha nagyob mennyiségű, pl. 20-30 fájlt akarsz egyszerre letölteni, akkor ahhoz már kér egy kulcsot. Viszont egyenkénti videók letöltése esetén ingyenes.
Gyárilag más a cikkszám,de egyezik!
Háború vicc volt!
Tanulj meg olvasni a sorok között!
Igen XX-em van!
Pontosan! Tárcsából csakis gyárit!
Különben így sokadjára megnézve a képet egyre furább hogy tök randomként összeállva a haverokkal mindenki Hondával jött és nem volt benne két egyforma
XX , X11 , CBR 600, CB 1000 R, és egy kis Hornet
szia, van rola rajzod? ha tetszik, akkor megvennem a jogokat, hgoy csinaltassak magamnak is egyet :D esetleg fel tudnal tenni rola kepet? koszi.
ja es bocsanat, elfelejtettem bemutatkozni. torok robi vagyok....
Jah nem dupla dobos
es egy dob van rajta.
Hali! Homemade:) Üdv G.
A Bordó az szerintem Kari lesz. Sport dob stimmel és szép friss sötét bordó színű
Tárcsa határérték tárcsára rá van írva! 4mm.
Nekem error védelmet vagy mit halandzsázott,ás mondom hogy anti vagyok.
Tibi_UA: a szervizben is azt mondtak, hogy megegyeznek, de akarhol neztem a fekpofakat a cikkszamok mindig eltertek. ezert gondoltam/gondolom, hogy nem. bar ok biztos jobban tudjak mint en.
aggregal: milyen tarto van a gepen? nezek en is top case-t.
Az egy dolog, hogy más cikkszám alatt szerepelnek. Formájuk megegyezik.
tudtommal nem. de most nezem, hogy a motoralkatresz.eu szerint sem.
http://motoralkatresz.eu/motorok/honda/1100/CBR1100XX_Blackbird/2006/
oke, koszonom mindenkinek az infokat. az a baj, hogy az elozo tulaj elhanyagolta a gepet es szeretnem rendbe tenni. a feket mindenkeppen muszaly, mert a hatso az kuka az elsok meg meg egy ideig jo lenne kb 1000km-re, de akkor mar inkabb azokat is csereltetem.
a tarcsanak mi a hatar erteke (hany mm)? tud rola valaki valamit?
na haborut az biztos nem akarok kirobbantani :D csak annyi erdekelt, hogy kinek mi van es mennyire elegedett. ami jo, hogy az r17.hu-soknal a tesztelo xx-el nyomul :) valakinek van roluk barmilyen tapasztalata? naluk tervezem kb 1 honapon mulva cserelni a gumikat.
van valaki tatabanya kornyekerol? szoktam latni egy bordot sport dobbal meg egy fekete arany szinut, de azt ha jol tudom meg aruljak.
egy kepet bedobok hatha valakivel mar talalkoztam :)
Most próbáltam - 4K Video Downloader-rel letölthető, akár 4K-ban is. MP4 formátumban, 1080p-ben 133Mb, 4K-ban 665Mb méretű a videofájl.
Hali:) A fékbetétek elől és hátul is megegyeznek? Üdv G.
Ezt igazolom
nálam is annyi van a tárcsákban . Talán valamennyi válla van de elenyésző. Továbbá nem kottyan egyáltalán a csapokon, Ha egyszer eljutnék odáig hogy cserélni kell én biztos inkább egy bontott (nem törött hanem mondjuk egy motorhibás) XX-ről venném meg a tárcsát. Szerintem azok a legjobbak. Mondjuk ritka a motorhibás XX