Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

láthatod a képeken, hogy a hossz nem változott... csak ki lett herélve
Egyet ertek veled. De igy kepen ugy tunik hogy szepen meg csinaltak.
Mondjuk engem ezek is érdekelnek már ha ezek már nem azok fél méteres hurkatöltők amik alapból vannak az XX-eken. Mert azok nagyon hosszúak.
mert ez nem a gyári vége, illetve beletoltak egy perforált csövet, tehát kinyitották...
A karbisnak is ugyanolyan a vége, mint az injektorosnak. XX, X11 tökmindegy, egyformán néznek ki. A katalizátorosnak vastagabb az összekötő csöve, de más eltérés nincs.
Ez gyári dob volt valamikor, a végére meg felhegesztették egy sportdob végét. Feltehetőleg a belseje is ki lett herélve, így nem gyári a hangja sem. Ami nem feltétlenül baj, ha jól sikerült. Árat nem mondok rá, számomra az átalakított gyári nem képvisel értéket.
Szerintem is gyari csak at lett alakitva. Mar csak az a kerdes hogy, hogy szolnak
Akkor ez a régebbi karbis XX kipuja? Injektoroson ilyen végűt még nem láttam.
egyértelműen látszik rajta, hogy a gyári lett kibuherálva.... de fordítottak rá időt, energiát...
Köszönöm.
Én láttam már ilyet, mint írtam, ezért nem tudtam eldönteni. De gyanús volt, hogy gyári dobok átalakítva. Ha bárkit érdekel szóljatok nyugodtan. Az árat meg találjuk ki.
Tényleg elég fura. Nem láttam ilyen gyári dobokat még XX-en csak azt a "sok lukacsos" végűt.
egyik sem gyári dob... Átalakítottak..
a katalizátorosnak vastagabb az összekötő csöve.. De egyébként egyformák.
Szűkítő egyikhez sincs.
Feldobtam őket az ágyra. Így mankóval minden olyan bonyolult, nincs szabad kezem soha. Nálam egyáltalán nem voltak használva, csak hazahoztam őket a motorral és beraktam a sarokba, szóval fogalmam sincs milyenek. Szűkítő nincs hozzájuk.
Pont ezért nem akarok rá semmit sem mondani. Mivel nem szeretnék senkit megbántani egy rászánt árral akkor amikor nem biztos hogy azonos az a szám a trombiták értékével. Ezért nem mondok semmit sem.
Pedig ezek a kipuffok teged varnak
én nem mondok semmit
Làssuk
lássuk
Szerintem nem gyáriak a kipufogók, mivel semmilyen beütött számot, betűt nem találtam rajta. Jól szólnak, szűkítők vannak hozzá. Viszont nem tudom így mennyit érhetnek. Valaki segítene beárazni? Ha kell holnap világosban tudok friss képeket lőni róluk bármilyen szögből. Van még 2 másik dobom is amik állítólag gyáriak, szerintem viszont átalakított gyáriak, mivel a végük nem úgy néz ki, mint a gyári XX-eké, de az is lehet, hogy a régebbiek eleve ilyenek, mivel egy másik hasonló évjáratún is ugyanilyenek vannak, a tulaja szerint eredeti gyári dobok. Mindjárt dobok fel róluk pár képet. Aki tud kérem segítsen beárazni őket. Köszi!
Szép vas! Majd jövő tavasszal térjünk rá vissza.
Üdv mindenkinek! Eljött ez a nap is, gondolkodom hogy megválnék a madárkámtól. Ha valakit érdekelne szóljon, hétvégén lövök róla képeket és teszem fel a hahu-ra. Addig is néhány infó: 2008-as, magyarországi vásárlás, az utolsó 3 darab mo-i XX-ek egyike, szépen, gondosan karbantartva. Balesetmentes, álló helyben dőltem vele 1x . Ennek nyoma egy pici benyomódás a tankon, nem javíttattam mert jelentéktelen, a jobb oldali idomot fényeztettem a karcok miatt. Jelenleg 49.000km van benne, 5 kört látott a Hungaroringen vezetéstechnikai tréning keretében, azon kívül csak túrázásra használt. A teleszkópszárak és felnik aranyszínűek, (a gép maga fekete), ez az egyetlen módosítás rajta. Givi Wingrack doboztartóval adom és igény szerint 3 db Givi dobozzal, a topcase dobozvilágítással szerelt. Gumik jó állapotúak, kb 3000km lehet bennük, láncszett tavaly cserélve, idénre a fékbetétek cseréje maradt. Na meg a szokásos tavaszi olajcsere. Fórumtagoknak 1.650.000 az ár, alkudozni nagyon nem szeretnék, nem egy leharcolt darabról vagy betegágyról van szó, a km-ért garanciát vállalok, első tulajdonosa vagyok. Hirtelen egy képet találtam csak, itt éppen Toscanából hozott haza :) Nagyon sajnálom, de a hosszú távú túráknak részemről leáldozott, így más típust tervezek. Ha véletlen valakit érdekelne keressen bátran.
Kipura kitaláltál már esetleg valamit ?
Az első lámpa és a tükrök kompletten leszakadtak nekem is és semmi bajuk nincs. Pedig a motor egész eleje nagyon összetört. Az bal oldali villa egyszerűen kettétört, a másik csak meghajlott. A tankon is csak apró karcolás van egy helyen. Érdekes ez is.