Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én ha egyszer találok egy után gyártott X11-es hátsó farokidom alá való idomot. Azt a vékony kis picit. Amitől szép hegyessé lehetne változtatni a malac valagát mindezt lehetőleg fillérekből. Na én majd egy olyat szerzek be. Nem tudom mekkora átalakítás kell egy ilyenhez de ezek nagyon tetszenek.
Egyébként nézzetek szét az oldalon, minden cucc XX-hez való. Vannak egész jó dolgok is. 4 oldal is van.
Ha kell segítség a rendeléssel szólj nyugodtan, nem bonyolult.
105 font + posta 5. sor. De ez csak az injektorosokhoz van.
Ok. Akkor majd megoldom. Azert koszi.
Közben megnéztem a posta árait. Azt hittem nagyobb az eltérés. Gyakorlatilag 500-1500ft-ot tudnál csak spórolni így, viszont érte kellene jönnöd vagy el kellene küldenem neked postán, ami így már ugyanannyira jönne ki. Egyszerűbb ha simán megrendeled a címedre ugyanannyiért. A karbishoz 34,99 a lámpa + 4,8 font a posta. Az injektorosnál ez 64 + 8,32 font.
Nem olcsó cucc. Ha jól értem az oldalt 108 Font ha angliára rendeled.
Lesz valami a googlén rákerestem. Amolyan honda tíőus klubbok szervezik. Ah minden igaz a Varadérósok találták ki de sehol nem láttam konkrétumot.
Az ugy nagyon jo lenne ha megoldhato. Mondj 1àrat rà
Sokat nem veszitettèl
Nekem feher buras kellene szines egokkel de az a xx nem kellene bele. Mennyi az ara mert en azon a linken nemtudok elmenni
Bocsánat! A fasz= Fasza!
Fasz! Én még választ se kaptam!
Úgy látszik komolytalan a dolog!
www.jaws-motorcycles.co.uk/bir...
Ha nem akarsz postaköltséget fizetni megrendelem Angliába, oda sokkal olcsóbb a posta, mivel angliai oldal. Júniusban 15 körül érte is tudsz jönni, akkor el tudom hozatni.
Sehol nem talalok feher burat
Es honnan szerezted? mar regota vadaszom.
Igen az. Az is most került rá, zsír új volt, nem is akármilyen. A búrája összetört, viszont szerintem még működik.
Hùùù.Nezni is rossz.
Hát ez sem szép látvány.
Hátul ezek vannak nekem is, karcolás nélkül megúszták a bulit, pedig a hátulja is rohadt nagy ütést kapott. Az egész hátulja el van csavarodva, a doboz tartó konzol darabokra tört, a hátsó lámpa is darabokban. Vegyétek az indexeket, bizonyítottan mindent túlélnek.
Találtam fotót a burgmannról. Ez amúgy 50 Km/h-val történt. A Traki tükrös kereszteződésből érkezett stop táblától. Egy kőfal árnyékából. Féktávon belül.
lenne meg egy kerdesem, mintha ugy lattam volna hogy a hatsolampad feher?
Jah van egy adag ilyenem ha érdekel valakit. Van benne E jelzés. Akinek kell az árat megbeszéljük.
A motoros oktatómat szoktam ilyenkor idézni.
"Lehet hogy az elvi győzelem egy balesetnél a tiéd, de a lágy célpont akkor is csak te maradsz."

Ez mindig eszembe jut mikor legszívesebben lerúgnám az előttem haladó tükrét mert az előző kereszteződésben nem kaptam meg az elsőbbséget.