Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hidd el van!
Gumit ne kérdezd,mert világháborút robbantassz ki!
Én azt szoktam mondani,mindig az,amit tesztelek!
De van egy olyan téglalap,felül "kereső" .Beírod amire kíváncsi vagy,és kidobja!
Viszont le van védve.
Féktárcsát? Az enyémbe 100-ezer van ,és még eredeti!
Nálam most Brembók vannak (tesztelésen).Előtte hosszú évekig Ferodót használtam! Tök meg voltam elégedve velük!
Nálam antibb szg.használó nincs.
Mégis free letöltöttem,installáltam és használom.
Igen körülbelül! De az Óhéber is közel áll hozzám!
Fékben sok tippem nincs én magam még nem cseréltem amióta megvan. Majd pofákat kell télen de az még ráér. Amiben van elenyésző tapasztalatom az az hogy nálam Angel Gt (Nem ST) van hátul. Nálam jól viselkedik. Nem lapult meg eddíg a közepe. Használtan vettem és olyan 2.000-t raktam eddig bele de jól viselkedik. Egyenlőre ajánlani tudom.
Zoli ilyen mondatok helyett akár mandarinul is írhatnál Milkának vagy hieroglifákkal.
Azokat is kb annyira értené mint amit most írtál le
youtube downloader. letoltod, telepited es bemasolod a linket. kidobja, hogy milyen felbontassal akarod leszedni es mar mehet is.
sziasztok, meg nem jartam errefele. Csuth Laszlo mondta, hogy itt van xx forum. egy 2006-os peldany boldog tulajdonosa vagyok :)
harom kerdesem lenne:
1. milyen fekpofakat hasznaltok? kinek mi a tapaszatalata? en nem vagyok versenyzo tipus, de azert szoktam dinamikusan haladni + 100kg vagyok.
2. ki milyen fektarcsat hasznal ha eltert a gyaritol? jovo tavasszal cseres lesz mindharom.
3. milyen papucsot erdemes ra venni, mert az meg meg iden esedekes. en eddig bridgestone BT023 es pirelli angel st kozott dilemmazok.
elore is koszonom a valaszokat.
Nálam ilyenkor belever az index a karterba!
Kérlek ne káromkodj!
Ogerg tudja miről beszélek!
Firefox video download helper.Simán le lehet menteni ezt a videot.
Megígértettem velük hogy pár jól sikerült fényképet meg videót küldenek majd Mailban is de még ott nem tartanak.
Értem!
Le szerettem volna tölteni,vagy ilyesmi!
Semmi akadálya. De én is így kaptam. a Drónos srácok csinálták. mindjárt megadom az adatlapjuk linkjét itt a Sport motoron tőlük biztos el tudod kérni.
Ez nagyon ott van,köszönet érte!
Elkérhetném?
bizony
Hó jelentést kérek!!
Téli gumit felpattintottad
Uraim. Zakopanéba tuti idő volt a hétvégén.
Interphone nagyon tuti. Nekünk F5XT van, 130-nál még simán lehet telefonálni és nem hallanak semmi szélzajt. Baromi jól szűri. Olasz eBayen érdemes körülnézni
Nekem a Caber gyárija van beépítve!
De ahhoz kimondottan Caberg sisak is kell!
Volt nekem is ilyen utólag felszerelhető cucc,de minddel volt valami bibi,egyik se volt igazán jó!
Igaz ez már 10-éve volt,azóta biztos jobbak. De én azt mondom a gyári szett,a legjobb! Igaz azok sisak specifikusak.
Ezek a gyári szettek,nem lógnak ki a sisakon kívül,ezért nem szelelnek,jó az üzem idejük,no meg ugye működnek is abba a sisakba,amibe használod! Nekem azt mondták egyszer,mikor olyan 130 körül mentem,és telefonon hívtak,azt hitték otthon ülök a nappaliba!
Milka van egy kérdésem. Szüleim lassan visszaülnek a motorra mivel faterom állapota megengedi. Egy kis kedvességgel próbálkozom a számukra. Tavaly volt egy tervük hogy valamilyen átbeszélőt kéne beépíteni a sisakjukba. Mivel faterom sisakja is sérült így az kuka. Az előző alkalommal az volt az átbeszélő sztori hibája hogy fater sisakja amolyan Madaras Tesco gazdaságos sisak volt. Ami nem tudta fogadni a cuccot. Azonban most nem hagyom hogy ilyet szerezzen be. Én pedig egy egyszerű átbeszélővel szeretném meglepni. Azonban elveszek a bóvli szemetek illetve a 100E-es hiper izék között. Van valami tanácsod tipped ami ár érték arányban jó lehet. Ők mindig együtt motoroznak egy gépen így még a kábeles is szóba jöhet ha egyáltalán van olyan.
Nem sürgős szóval bőven ráérek a dologgal. Azért kezd aktuális lenni mert úgy néz ki a munkahelyünk mindannyiunknak stabilnak tűnik ebben a nagy átalakításokban, és a Horvát biztosító is elkezd lassan csepegtetni némi Kunát/Forintot és faterom is egyre hosszabb etapokra képes egyre kevésbé bicegve elmenni. Szóval lassan kezdődik az új Burgmann keresgélés a neten.