Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Visszaigazolni csak délután tudlak mert a cégtől nem működik (Hála istennek)
Ok mar be is jelolt
Francbúkon keress rám. Én minden hozzám került albumot megosztottam van vagy 200 kép bennük összesen. Meg amint végzek ezzel a fura reggeli feladatommal leszedem az én kamera képeimet is. De nem túl sok az sem. Inkább motoroztam a fényképezés helyett.
Meg nekem a farokidom dob sokat méretben az XX javára. Jóval vaskosabbnak hat a fara, pedig szerintem ugyan az a segédváz van alatta csak kevésbé burkolt a 11-es és szerintem az ülése is rövidebb kicsit mint az XX-é
Az jo lenne. Mert az asszonynak egyetlen hasznalhato kepje es videoja sincs olyan bèna
Valószínűleg ez lehet az oka.
Gondolom a burkolat miadt szelesebbnek a plexi muadt pedig magasabb nak tunik
Oldalról sem jobb. Úgy is kisebbnek hat.
Ma én is lementem a fotókat a kameráról aztán meg jól felpakolom
Nem mindeggy milyen szogbol csinaljak a kepet
basszus mindig ledöbbenek mennyivel kisebbnek hat a 11-es az XX mellett pedig a múltkor bebizonyosodott hogy semennyivel sem kisebb sem súlyban sem pedig tengelytávban. (Sőt tengelytávban még egy hajszállal hosszabb is)
Nekem is van ket kepem.
Nyàr volt egész utunkon.. tiszta napsűtés és szàraz utak..
Miért nem veszel, killerest?
Vagy ha nyitottad van,kell bele tenni killert utólag!
pirelli...
most rakok fel supercorsát, hihi :)
..van itt kettő a falnak támasztva.
Mire gondoltál?
8484086@gmail...
Én is ilyeneket vettem az enyémre, 3 párat. Nagyon jók. Persze kérdés, hogy mennyire fogják enni a tárcsákat. Egyébként ha jól tájékozódtam (azoknak írom akik esetleg eddig nem tudták) a HH jelzésű fékbetétek a legjobbak. Persze cserébe jó drágák is. Egy biztos, érezhetően jobbak voltak az előzőeknél.
Urak,
Keresek gyári dobot XX-re vagy X11-re. Lehetőleg nem horror áron, drágát tudok venni magamtól is
Szia.
Higgy Milkának !
Nekem is ő javasolta, és biztosan mondhatom hogy megegyezik elől és hátul a fékpofa
Most cseréltem őket EBC FA261HH-ra és tökéletesen passzolnak
Szép volt urak! Jó ilyen videókat látni!
Köszönöm
Ma ilyen Humor Herold vagyok egész nap