Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Oda irta hogy reszletek priv.ben. irtam neki ès leirta valaszban ugyan azt mint itt.
Én is ezt kérdeztem többek között!
No meg kicsit lehetne bővebb ez a kiírás,hamár nyíltan meghívnak embereket!
Szia! Indulás honnan?
vitatkoznék, az enyém nagyon jól néz ki dobozokkal is
Ezt tölts le!
Honda_CBR_1100XX_Service_Manual
PDF-be mindent látni fogsz!
Érdekes lehet! Esetleg valami több infó mondjuk a programról! Pontos találka hely,stb.
esetleg egy link,ahol bővebben lehet olvasni róla!
Mivel a komplett indító motor mellett bődületes szám van a robbantott ábrán ajánlom figyelmedbe a Baja nagy bontót. Én is onnan vettem a vízpumpát ami teljesen rendben üzemel azóta is.
Sokat nem mutat nekem, azért köszi. Azt kellene tudnom, hogyan jön ki. Felhívom Milkát, ha ő sem tudja akkor senki. Azért mégegyszer köszi.
Ez ugyan a 11-es robbantott ábrái de szerintem az önindító ugyan ott ugyan lyan módon van ebben is mint az XX-ben
Amúgy dunsztom sincs hol van de szerintem ezen megtalálod ha egy kicsivel műszakisabb beállítottságú vagy mint én.:

http://www.bike-parts-honda.co...
Köszönjük az invitálást én lehet hogy élek vele
Várj van valahol robbantott ábrám mindjárt megkeresem.
Szevasztok!

Május 21.-én lesz a Honda Klubok Találkozója, amire meghívunk titeket is!
Start Fehérvárról, laza aszfaltos gurulás a Bakonyban, du. kaja, este buli a kempingben. (messzebbről jövők itt alhatnak)
Részletek priv.ben.

Minden Hondást szívesen látunk!
Ez igaz. Bár némileg rövidebb akkor is jól mutat. Mondjuk az én dobozaim amúgy sem mutatnak éppen túl jól a gépen. Hasznosak meg hosszú rakodós kirándulás alkalmával rohadtul nem érdekel mi hogy mutat de amikor nem kell akkor még a konzolokat is le veszem. Most sincsenek fent a konzolok.
Sziasztok srácok!

Az önindítóm zárlatos lett. Tudja valaki hogyan kell kiszerelni az önindítót? Nagyon szét kell szedni?
Ha már van egy dobozod, az X11-en se szép a rövid
Na egy újabb különbség. szerintem sem állnak jól az XX-eken a rövid dobok míg a 11-esen szerintem a 250-300 mm-es dobok mutatnak jobban.
Nincs akadálya
Akkor majd ha lesz motorom elmegyek hozzád és meghallgatom. Mindenképp valami jó hangút akarok és 400-450mm körülit, mert a rövidebbek nem állnak jól az XX-nek.
Nos, én nem video alapján hallgatom
Nekem 450mm-es van, az street legal, de DB killer nélkül kellemesen mély a hangja. DB killer műszakin volt benne utoljára. A hangja viszont nem hasonlít a videókra, én is néztem egy rakást tecsőn előtte.
Az olajraktar.hu oldalról vettetek már olajat? Elég jó áron van a 4l-es Motul 7100.
Az Osztrák tapasztalatim azt mondattják velem hogy a szabály az élni és élni hagyni. Amíg nem ordít a kipu náluk nem basztatnak ők sem ha durva a kipufogó meg is fogják mérni.
Szerintem Ausztriában meg Svájcban már simán méregetik a hangerőt. Olvastam valami ilyesmit mostanában.
Mondjuk az új szabályozás szerint már semmi sem legális ami nem gyári. Mivel elvileg a gyári decibel értéktől maximum 5 DB-el lehet eltérni csak még ezt senki nem tudja leellenőrizni jelenleg.