Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kösz szépen
Én Prop-tech-et vennék. Volt Healtech is, de az nekem nem vált be.
http://www.prop-tech.hu/hu/ele...
Én is csak ajánlani tudom, az előző Hondám ülése is ott készült, átépítve, zselével.
Sokkal kényelmesebb lett
ennél a motornál a fokozat kijelzőt hova kell bekötni, milyet érdemes venni?
Dimenzió start kft Üllő
https://www.google.hu/maps/pla...!4m5!3m4!1s0x0:0x9f7e7cbad661e430!8m2!3d47.3758022!4d19.3396872
Elérhetőséget tudsz adni hozzájuk?
Így néz ki a moccon!
Igen az!
Öt év garanciával!
Ráadásul még a srác módosított rajta,hogy szebb legyen,kék díszvarrás,stb.Azért külön nem hogy nem számított fel pénzt,de el se fogadta mikor felajánlottam!
Igaz azóta több mint tíz embert küldtem csak én oda!
jól néz ki, minőségi munka és olcsó volt...
Szerintem nem rossz!
Természetesen új szivacs mindenhol!
nem érezni kell, csak kicsengetni egy minőségi ülés kialakítás 60e kb fele anyag, fele munka és érteni kell hozzá... 30e-ért minőségi munka az olcsó. 10e-ért egy közepes helyen 2 főre vacsorát kapsz...
persze tudom hogy nem egy kaliber a kettő. De ekkora különbséget sem érzek mármint 10-150 a 10-50 különbség még oké
azért ne keverd össze a robogóra való vinil huzatot egy rendes üléssel :) itt egy szűz üléslapra a minőségi többrétegű szivacsozás + zselé + minőségi huzat + a minőségi munka díja bizony-bizony alig jön ki 50-60e Ft-ból... persze te mindent gombokból akarsz, ezt már többször kifejtetted, de a minőség drágább is és a szakmunkát is meg kell fizetni. persze a 150e így sem jön ki..illetve igen, csak átb@szás
Nem is tudom hogy hogy a bánatba jönnek ezek a számok ki. Mi Kilitire szoktuk vinni a Robogó üléseket újrahúzatni. Ott sem raknak új szivacsot csak újrahúzzák az ülés olyan színű műbőrrel amivel csak akarjuk mindez ülésmérettől függően 5-10.000 Ft
Nnna, akkor csak elmondom, hogy míg a szondi u-ba voltak, mindnnap többször sétáltam el előttük. láttam csodákat, de az egyik kedvencem, amikor az emberünk visszament és majdnem megvett mindenkit, mert 150e Ft-t fizetett, de nemcsak az ülés alap maradt uaz, de megfordította az ülést és az üléslap alja miután lyuggatott volt, látszott, hogy a régi szivacs van alul. tehát volt egy kis szivacsfaragás (gyári), meg egy kis zselé (ezt nem látta senki) + új huzat 150e Ft-ért. mire azt mondták, hogy sehol sem állították, hogy új szivacsot raknának bele, emberünk akkor robbant nem vártam meg a végét
Pedig ez volt a piacon a legolcsóbb ár/érték arányba!
A Tommot 100-nál kezdődik!
uhh
Akkor még várok vele kicsit és próbálom megszokni a következő pesti útig
Nekem 53-pénz volt két éve tokkal-vonóval,hímzés,zselé,mindennel!
OK, gyere, szívesen látlak.