Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nincs mit
Jah én is láttam valakinél hogy oda van ragasztva, de nekem az annyira nem tetszik
Műszerfalra lehetne még, de nem feküdne fel teljes felületen sehol sem fel...meg már lekezeltem műanyag ápolóval így kormányon meg még tudom variálni, és ha kormányozok sem takarja el semmi
Kipufogó témában kinek van tapasztalata 4-1 rendszerrel? Pillanatnyilag 2 rendszer között nem tudok dönteni:
1. marad a gyári leömlő és megy rá két dob
2. teljes rendszer csere 4-1-re

Mindkettőben van oxigén szenzor.
Szóval mennyire milyen a 4-1?
Köszi. Ötleteket gyűjtök, nekem a fordulatszámmérőre ragasztotta az előző tulaj. Nem takar ki semmit, csak nem tudom eldönteni,, mennyire tetszik ez nekem így
A kormány felszerelése óta, csak álló helyben próbáltam ki, de már akkor fülemig ért a vigyorom És azt hiszem nagyon jól tettem, hogy hallgattam az itteni ajánlgatásokra Úgyhogy köszönöm nektek a tippeket, érzem hogy jobb lesz ez így a derekamnak
Új motor születik
nem fogod megbánni
Mondjuk azt hozzá teszem hogy még nem volt rá szükségem. De mielőtt felszereltem többször kellett volna. Mondjuk ez mindig így van ha nincs kell ha van akkor sosincs rá szükség. Szóval valójában mi is csak a felszerelés után próbaképp rádugtunk egy szivarcsatis töltőt hogy megy e. Azóta semmit sem hajtott meg.
Mindenképp természetesen
Ahogy ogerg is írja, most ránéztem megint és nekem is a Turn/Stop/Horn/Pass-ra van kötve, így ha neki is műxik, akkor remélem nekem sem lesz gondom vele

Azért konzolról még durva beszélni én inkább hulladék fémből kikutatott alu darabból álló tartó lemeznek nevezném
Kivágtam flexxel ahogy tudtam, meg csiszoltam a széleit, és felcsavarozás után odagörbítettem ahogy épp jónak láttam.

Egyenlőre egy ideig így marad, azt lehet faragok valami szebbet, de egyenlőre jó, felém néz és nem csak egyenesen hátra így jó a rálátásom
Igen megtörtén az is, szinte az volt az első mert az nagyon lefogta oda a vázhoz
old el a váznál a rögzitést
Nekem az a halovány emlékem van hogy a szerelőm a biztosíték választásnál a dudát emlegette. De ez tényleg valami nagyon halovány emlék a részemről.
Fokozatkijelző konzolról tudsz mutatni képet?
Azért majd próbáld ki úgy, hogy megy róla valami és bekapcsol a ventillátor, nehogy menet közben érjen meglepetés, hogy a bekapcsoló ventillátornál leveri a biztosítékot. Ha jól látni, pont arra a biztosítékra kötötted, de lehet a kép csalóka
Igen, nagyjából egyezik
Kormányt meg a kormánykiemelőt kari.35-nek köszönhetem Ugyebár az általatok ajánlott Hornet kormány, plusz a "nem eredeti LSL" kormánykiemelő de persze simán megérte az árát, amiért hálás is vagyok karinak

Szivargyújtó Louis-ból van, (dupla Usb-s, max.2000 mA-s) sztem megfelelő lesz nekem, úgysem lesz agyon használva
Az elhelyezés adta magát, így egyből odaszereltem

ogreg:
Én sem vagyok villanyász, tudom hogy kell fel és le kapcsolni a villanyt a házban, azt ennyi
Itt meg a szomszéd segítségével, nah meg a multiméterével kikerestük a megfelelő feszültségű dugajt, ahol volt 12.7V gyújtáson és rá csatlakoztam
pedig nem az, nekem volt karbis is :)
Örvendezek hogy tudtam segíteni. Én magam amúgy annyit értek a villanyhoz hogy simán meg tudom különbözteti az áram alatt lévő burkolt és burkolatlan kábelt. Ugyanis azoknak más a fogása. Ezzel bezárult a tudásom.
Annyi a különbség, hogy az X11-esek építettek, az az xx meg valószínőleg törött volt és nem volt több a javításra egy whopper menünél
ogerg amúgy köszi szépen a tippet, hogy az usb-s töltőt a biztosíték táblához vezessem így nem kellett kábelt vagdosnom szerencsére

simán volt egy szabad hely (1.kép, ahol a multimétert éppen be van dugva) az alján ahová rá tudtam csatlakoztatni a piros vezetéket, és frankón műxik a cuccos gyújtáson
Ahogy nézem hajszálra egyezik a te,és az én megoldásom! Ugyan az a kormány.Még a szivargyújtó aljzat is ugyan ott van!
Én hagytam a teló előtt!
De szintén hajtogattam!
Semmi gond, előfordul velem is

Igen, a kuplung csövet én sem cseréltem...eddig, csak áthajtogattam a telószár mögé egyenlőre így volt jó, nem szorult, és könnyem tudtam a kormányt mozgatni tőle.
Ez nagyon szexi gép. Úgy értem, b.ssza a szememet