Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én is 2,5/2,9-el használom, a Hondánál is ezt mondták.
Nekem/szerintem a 2,9 sok előre, pláne a magyar utakra, szétveri az elejét, hamarabb elpattog, kevésbé tud terülni.
De kinek mi, nem ezen a 0,4Bar nyomáson fog múlni a boldogság
1 kiloval konnyebb az XX-nel...
természetesen véletlenül és hozzáteszem, így is kib@szott jól ment...
Más lehet a súlya,súlyelosztása!
X11 nek miert 2.5?
te ne szólj, 2 személlyel 3 dobozzal is 2,5 alatt használod a hátsót...
Nem elírás hidd el! Némi-nemű rálátásom van a gumis dogokra! Épp csak egy pici!
elírták 10 éven keresztül?
En 2.5/2.9-el hasznaltam/hasznalom az XX-et is, kizartnak tartom, hogy nem eliras az elso gumiba a 2.9. Tobb kulfoldi forumon is olvastam, hogy eliras az
Ram air miatt a mernokok annyira be voltak szivva, hogy orultek, hogy szamokat tudtak irni egyaltalan a doksikba
persze a túltöltés miatt
de nekünk az Xx-en a ram-air miatt 2.9 kell előre
2.5/2.9
Nem mindent leszedtem még a konzol sincs fent. Azonban a napokban elég hideg nyálkás idő van és az utak amit használok kissé nyomvályúsak arról nem is beszélve hogy Balaton Déli part K-Ny-i utak akadály nélküli erősebb Északi széllel. Valójában ezek összessége bőven elég ahhoz hogy enyhén becsóválja a farkát a malac. A hideg gumiról nem is beszélve. A másik ok amiért meg akarom nézni hogy Szombato ugye megyünk gyerekeket motoroztatni pályán. Rendes guminyomással akarok menni.
hátsó doboz fent volt?
Lehet hogy csak a hideg idő miatt vesztettem 1-2 tizedet. Megnézem. Kicsit csóválta a farát csak azt nem tudom hogy a szél meg a szar utak játszottak CSAK össze vagy benne volt az az 1-2 tized bár is. A széllel meg az utakkal mit kezdeni nem tudok. Viszont a kerekek megnézése nem kerül semmibe sem
nekem még nem volt gondom a 2,9-el, de ez igazából az ajánlott... sztem motoron mindenkinek magának kell játszani a tizedekkel
A nagyságrend még mindig fasza és érzésre a hátsóval lehet esetleg gond. elöl nem éreztem hogy lufi lenne.
X11-en elől 2,5 hátul 2,9
Nem etől nem tartok hogyha 3-ra van fújva akkor baj lesz. Csak mostanában egyszer egyszer meginogott a hátulja a masinának. Csak azt nem tudtam eldönteni hogy a durva keresztszél plusz szar utak vittek el egyszer egyszer vagy esetleg nem lufi kicsit a kerék. Lemegyek megkukkantom ha hozzávetőleg annyi akkor jó. Ha nem akkor fújok bele.

Sajna letámasztva nem látszik ha lufi ha rajta ülök akkor meg nem látom hogy lapos lenne a kerék. Utasom meg már hetek óta nem volt.
Egy tizedért de még többért is, biztos hogy nem basztatnám!
Mi nem a versenypályán körözünk a tizedmásodpercekért!
Meg nehogy azt hidd,hogy azok a kúti műszerek olyan pontosak!
Oksa köszi. Ekkor rosszul emlékeztem. Bár csak egy picit tévedtem. El akarok ma holnap menni fújatni. Mert franc tudja hogy áll a levegő a kerekekben.
2.9 elöl hátul utassal és utas nélkül is!
Hátsó lengővillán bal oldalt fel s van tüntetve!
Mindig elfelejtem a nyomásértékeket

Utassal számolva milyen nyomásra illik felfújni a kereket ? Nekem valamiért az elől 2,8 hátul 3 Bár van emlékeimben de nem vagyok benne túlságosan biztos. (Sőt egyáltalán nem)