Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gátbovden=gázbovden!
Én nem voltam elég figyelmes!
Bocsi!
De arra meg már válaszoltam!
Köszi mindenkinek
Ájjjjjjjjjjjjjj!
Tegyük már rendbe a dolgokat!
Te a gátbovdent kérdezted,nem a kuplungcsövet!
A kuplungcsövet,megbontás nélkül,máshol vezettem el.
Ne izgulj hülyeségért a 11-es tulajoknak sem kell szomszédba menni

http://s1359.photobucket.com/u...
Értem, köszön szépen a válaszod!

Akkor az újabbakon valamit változattak, mert ha lejebb engedtem az elejét 1-1,5cm-el akkor se volt elég a kuplung cső Nah mind1, egy ideig így használom, aztán majd következő szerviznél sztem csövet cserélek
Bár valahol megértem mindenki próbál X11 lenni de ugye ez nem sikerülhet mindenkinek

(igen ez is egy újabb gonoszkodás volt )
Tévedtem a vázzal kapcsolatba bocsi. Ott van rajta az idom rögzítésre szolgáló csavar. Nekem ugye olyan nincs. De fura az XX-en nem a vázon van átvezetve az a szívó cső ?
Hát csodálatos. Egy két dolgot nem értek azon a motoron. Az XX vázán nincs két nagy luk a Ram-air nek ? Ha van akkor az amiből ez van az inkább egy Fekete vázas X11-es. Akkor viszont nem stimmel a hátsó idom. A tank meg a váz között kinyúló cső az fura. A fejidomról meg ne is essen szó. Bődületesen ronda.
Ezt csodát láttátok már?

http://s1220.photobucket.com/u...
Az első képen a gyári megoldással! A harmadikon már az egy bovdenes!
Élősszőr úgy két évig nem bántottam,ugyan úgy volt,gyárin.
De aztán láttam dörzsölődik a bovden,és átalakítottam! Egy bovdenesre (nem is értem miért van két bovden,tök felesleges),és messzabb úgy 5-centivel int a gyári!
Milka úr!
Ha megkérdezhetem, nálad hol vannak elvezetve a gázkar bovdenjei miután fel lett szerelve a túrásított kormány?
Csak mert felszereltem a kormányt, és csak a telószár mögött tudom elvezetni (tehát nem az eredeti helyén a kormánynyak és a telószár között) hogy ne feszüljön balra kanyarodásnál.
Illetve tenálad le lett cserélve a kuplung cső? Mert a 2006-os XX-emen csak hajlítgatással tudom megoldani hogy elérjen a kormányig a kuplung főmunkahenger
A felső részem
Sajnos a felső!
Természetesen mivel ez a nehezebben hozzáférhető!

Ez jó! loptam!
Urak,
XX-en a tompított izzó az az alsó vagy a felső részén kell világítson a lámpatestnek? Digitális műszerfalas, ha ez számít.
Valamennyi mégis csak maradhatott benne
ööööööö mi sem
Nem élünk halucinogén anyagokkal. Sajnos egy cimborám kölcsön kérte a vízipipámat de a lelkére kötöttem hogy zöldet nem rakhat bele. Persze után 3 napig mostam szerencsétlen pipát mire kijött belőle az az édeskés szag
ezt nem mertem írni, csak reméltem...
Hát azért ezt így utólag be kell látnom hogy egy régi Általános iskolai tanárom szólás mondásáról megfeledkeztem mielőtt először dumáni kezdtem. A szólás mondás kapcsolódik a motorokhoz is szóval ide vágó

Ez pedig a következő:

"angyal virágszálam! Először tedd sebességbe az agyad és csak utána kezd el járatni a pofád!"

(De hányszor eszembe jut Csak most feledkeztem meg róla )
Vettük!
Azért ettől kicsit bonyolultabb az a dolog!