Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A hétvégén szerintem eljutok odáig. Pécsre nem biztos mert Szombatra szar időt mondanak de úgy néz ki Vasárnap meg Hétfőn vállalható idő lesz. Ha bejön a jóslás akkor megyek.
Oksa, ha természetes jelenség akkor nem is gondolkodom már rajta többé Eddigi motorjaimon nem volt ennyire észrevehető, de akkor mind1

Ülésen még agyalok, nem szeretném a gyárit szétvagdaltatni és ahogy itt ott olvasom nem olcsó mulatság, ráadásul még messze is vagyok bármi ilyennel foglakozó cégtől is
Valszeg akkor keresek inkább majd használtan ülést, amit valamelyik neves kárpitossal megpróbálom kényelmesre csináltatni
Nincs köze hozzá a kapcsolónak! annyira azért nem okos az agya!
Látod tudsz te ha akarsz!
Természetes jelenség!
De ehhez elég csak behúzni a kuplungot,mivel ilyenkor tehermentesíted a váltó felől.Magyarul nem kell hogy megforgassa még azt a pár csapágyat,fogaskereket se!
Ugyan így jártam a túrásíttassál!
Ülés átszabat,zselésít,és minden oké!
Akár egy ezrest is egy nap!
Igen jó a kapcsoló De lehet hogy ogerg teóriája a helytálló, én is gondoltam rá
Végül is nem zavar, csak fura volt, mintha könnyítené az elindulást azáltal hogy megnöveli az alapjáratot
Múltkor téma volt a 2 gázbowden, most találtam erre vonatkozóan:

http://totalbike.hu/technika/motordoktor/doki061207/
Behúzott kuplunggal sebességben felhajtott oldalsztenderrel beindul a motor? Csak hogy jó-e a kuplung kapcsolód, bár nem vagyok benne biztos, hogy ez okozhat-e ilyet, de ha a számítógép adja az alapjáratot, akkor biztos számít, hogy érzi-e a behúzott kuplungot.
Gyere már inkább lámpát nézni meg bukógombát
Fordulat emelkedés. lehet hogy hülyeség amit mondok. De addig mik a kuplungot be nem húzzuk addig a primer tengely forog. Így valamelyest forgatja a váltóban az olajat ami így némi ellenállást ad a motornak. Elenyésző de akkor is fog valamennyit a motoron. Ha az ember behúzza a kuplungot ez az ellenállás megszűnik így ugyan akkora benzin és levegő ellátás mellett némileg emelkedik a fordulat. De szerintem ez 30-40 fordulatot jelent nem többet.

Szerintem ez lehet a jelenség forrása. Vagy esetleg tévedek ?

Mielőtt még kérdeznétek hogy honnan jönnek a szakszavak mint pl primer tengely meg szekunder tengely jelezném hogy rákerestem a Googlén
Urak!
Végre volt hétvégén időm, és elmentem a géppel kicsit kanyarogni...mondhatom istenien jó hogy átalakítottam a kormányt túrásra

A motorozásnak csak a seggem zsibbadása tud már csak gátat szabni, gurultam vagy 300km-t, de féltávnál 5 percre megálltam hogy elmúljon

Egy kérdés a géppel kapcsolatban lenne, méghozzá: ez valami okosság hogy ha sebességbe rakom kicsit feljebb megy az alapjárat, vagy csak én képzelődöm ?
Tehát ha üresbe rakom normál az alapjárat, de ahogy behúzott kuplungnál bepattintom az 1-est (még ki sem engedtem a kuplungot) kicsit mintha megnőne a fordulat
Amúgy faxa a gép, derekamat így nem érzem ezzel a kormánnyal, és már csak a Vario plexire várok, és végleges a gép

Amúgy vagy rég volt már amikor utoljára mentem a Fazerrel, vagy nemtom, de bakker ezzel a géppel k..va nehéz lassan menni, mármint a kényelmes utazó sebesség több mint gondoltam 120-130
Egy bemutatón fasza. Bár ez nekem közútnak tűnt. Na mindegy is
Amúgy ne legyél negatív mert éppen rejtett marketinget folytatók hátha valamelyik helyi fórumlakó XX-es kolléga rákíván a motorodra
Hát egy bemutatóban jól mutat az biztos de amúgy én sem értem mi jó benne
Én azt nem értem, mi a fasznak...
Hosszú videó a Gyereknapról

http://youtu.be/VeMC9bJiy7Y
Tudom, hogy nem apró, de ha az XX-es fórumra hivatkozol, akkor némi kedvezményt adok

http://www.kepesmotor.hu/zart_...
De kiràly videò
Gyakorlás ès lòvè kerdèse az egèsz
Rutin,meg az èvek.
Értem én hogy egy jó pilóta kuplunggal bármit felránt kerékre, de valahogy még sem értem hogy hogy a bánatba csinálja ilyen könnyedén.
Vagyis huzza