Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

direkt bevezetéssel levegő juttatása a légszűrőházba. nem a meleg motortól szívja a levegőt, hanem a hűvösebb menetszél jut be. miután az alacsonyabb hőmérsékletű levegő sűrűbb, és direktben áramlik be, több oxigén jut az égéstérbe

ennyi
Mi a ló*asz az a Ram-air ? Kíváncsi vagyok. Nem csak simán besüvít a levegő a motor orrán aztán meg csak úgy simán átszippantják a szívó torkok a szűrőkőn aztán irány a blokk. Mi a szerepe ennek a Ram-air-enk ebben a folyamatban ?
Ennyi! Ma mentem én is, de nem fázott a kezem.
Én is levegőre gyanakszom! Milka a karbis nem Ram-air-es....
ugyeeeee ... szerintem is
Értem!
Bölcs,és előre látó vagy!
Valójában bolyongani szeretnék idővel arra elmenni. Becsapok egy GPS-t a tanktatyóba aztán elindulok. Nem feltétlenül érdekel a cél menni szeretek. Aztán amikor úgy érzem hogy haza kell indulni akkor GPS elő és irány a kijelölt irány ami hazavisz. Azonban konkrét kitűzött cél nincs. Ez amolyan magányos kóborlásnak szánom. Mivel ilyenkor nem túl előnyös ha van útitársam is az ilyenre. Mivel ki tudja hogy az útitárs merre menne abból meg csak feszültség van.
Szia, úgy néz ki hogy elkelt. Sajnálom
Szia. Megvan még?

De azért az Osztrák pálya,Osztrák pálya!
Engem is érdekel a dolog! Sajna az előzőre én se tudtam elmenni. Ha most nem éjjeles műszakba nyomom akkor mindenképpen ott leszek!
Gergő , már mondom is ! Az összes osztrák motoros barim átjár szlovákiába , Pezinok és Perlek között kiskárpátok , 3/4 órás kanyargás , jó aszfalton Pozsonytól kb 50 km . Youtubon megnézhető !
Ez azért sok mindentől függ! a tempód,milyen utakat,illetve látványosságokat szeretsz,stb. Szerintem keresd fel a barátod GOOGLE!
30.000-ért kesztyű ? Akkor inkább fagyjon meg. Szivar csati is csak az ülés alatt van.
Nem ismerem azt a részt ezért kérdezősködöm. Főleg a Budapestiek illetve Győriek véleményei illetve a nagy utazóké érdekel. Szóval
Azt már tudom hogy a Nyugi országhatáron túl kellemes utak vannak elérhető távolságban, azonban a Győr- Komárom- Esztergom vonaltól Északra még kocsival sem jártam soha sem. Ott milyen utak milyen látnivalók vannak. Ez a táv 1 napos kirándulásban is kényelmes távolságnak tűnik, ezért is érdekel.
Van olyan kesztyű ami a külső részén fűt, 30 rugó körül lehet kapni.
ááá minek. Idomzat nélküli motor kézvédő sincs meg semmi sem. Belül nem fázik a tenyerem kívülről a menetszél irányából dermed meg a kesztyűm
Ezért kell markolat fűtés!
húúú ma reggel közel álltam a fagyhalálhoz befele jövet a munkahelyemre. Azonban a vízpumpa legalább még mindig nem folyik. Én viszont nem igazán érzem ellenben az ujjaimat.
Okés. Valószínűleg hamarosan megejtem a cserét, mivel már itt áll egy ideje a másik lámpa is.
okés. Majd szólj ha részedről aktuális a dolog. Mivel elvileg csak be kell kötni meg be kell csavarozni hiszen alakítani már úgy sem kell Így egy rövid délutánon felrakható. Szóval szólsz hogy mehet én meg majd mondok akkor valamit.
Semmi gond!
Minél több az ötlet,annál valószínűbb,hogy rálelünk a hibára!
Azok is lehetnek!
Ez a látatlanba javítás,ritkán szokott bejönni,ha csak nem konkrét típushibáról van szó!
Ezer meg egy oka lehet!
Például nemrég volt nálam egy TDM hasonló hibajelenséggel, már jó ideje nem tudtak mit kezdeni vele!
Gyertya cserével megoldottam.
Jogos. Ezért is írtam hogy az én ötletem csak egy tipp volt.