Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja igen, oda lehet feltenni, ott van rögzítve a blokk
Nekem LSL van fenn, a régebbi. Amint lesz kis időm, leszedem, fotózom
Erre tud valaki egy árat mondani? Nem tudom mennyit lehet kérni értük.
Engem a bukógombád érdekel ? Neked is a hűtő burkolat térd közeli sarkához van felrakva ? Én ugyanis azt néztem egy jó pontnak. Én oda terveztem hogy felrakok egyet.
akkor kihagyjuk
Teszt alatt nem teljesített túl jól! Egy nagy rakás!
De ott vannak az általában és a néha szavak is. Általában nyugodt tempóban közlekedek, néha meg meghülyülök és nem érdekel semmi. Igaz én nem szoktam rövid távokra menni, így nem kell úgymond kitombolnom magam. Heti 3-4 alkalmommal elmegyek túrázni és teljesen normális tempóban motorozok. Persze ilyenkor is van néhány gyors kanyar meg kövér gáz, erős fékezés, de a nyugodt motorozás a jellemző.
Írtam privát.
Egyébként nem egyedi, semmi kókány, ez egy SW-Motech által gyártott doboztartó rendszer. Van egy alu tartó és egy monokey platni hozzá (GIVI, Kappa, stb. monokey dobozokhoz jó). 160 Euro-s motyó egyébként. Ilyen csak fekete (X11-hez nem találtam meg):

http://shop.sw-motech.com/cgi-...

http://shop.sw-motech.com/cgi-...
Teherbírását passzolom, gondolom, amit a doboz bír, én 10 kg feletti cuccokkal jártam, de sose mértem le :)
Átgondolt, örömet okozó motorozásnál lesz@rom a fogyasztást meg a fékbetétet...
Ezek is meg vannak jelölve hogy Pl NT700 Jobb vagy NT650 Hátsó. Némelyikre még a kilométer is rá van írva. Amúgy itt a helyi Hondánál volt egy hullám amikor egy halom új motort elvittek de mindenféle extrával. Pl nem kellett a gyári nissin fék ezért csipkés tárcsa kell rá meg Brembo nyergek. Vagy így van egy halom gyári varadéró meg Deauville gyári markolat gumi mert a fűthető kormányos verzióknál a Márkakereskedő építette be a fűtést de akkor meg nem volt jó az eredeti markolat gumi így abból legalább egy kartondoboznyi van.
Én is ezt írtam.
Nem azt mondom, hogy mindig és állandóan !! Leírtam mit értek alatta, hogy átgondolt józan, örömöt okozó motorozás.
Szia! Engem érdekelne a doboztartó!
Ez egyedileg készített? Mert eddig csak a Givi féle rendszert láttam X11-hez és az még egy helyen van rögzítve a vázhoz. Mekkora súlyt bír? Illetve érdekelne még, hogy hol lehetne megtekinteni?
na mi van vele?
találó
Sajnos igen!
Köszike!
engem sem érdekel ..
Pontosan! Akkor ennyi erővel sétálhatnék is!
Pont ez adja meg részint a sava-borsát a dolognak!
Pont leszarom a drága benzint,meg a kopó fékbetétet!
Nem azért motorozom,hogy azt nézzem mi,mibe kerül!
Élvezni szeretném,a magam módján!
Brenta fékbetétről hallottál már valamit?
Én részemről csak is újat tennék be,vagy olyat amit én vettem kia sajátomból,és megjelőltem melyik hol volt! DE nincs szav ideje! Felhasználható az örökké valóságig!
ki kellene próbáljam ,persze szigorú felügyelet alatt
azzal?