Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát ha ez lejön, akkor az azt jelenti, hogy a másik már fent van :)
Okés gondolkodom. Mondjuk még amúgy sem aktuális sem nekem sem neked. Hiszen én most szét nem szedem a lámpát csak télen. Meg neked sem árt ha világít valami a motorodon addig míg a következőt fel nem szerkeszted.
Az jelentkezne alacsonyabb sebességben is!
De ő 5. 6.-ra panaszkodik!
Ha nekem szolt a kérdés,én a levegő ellátással kezdeném!
Légszűrő,levegő beömlők átnézése! az idomtól kezdve!
Nagy sebességnél a reamer rendszer működése nagyon fontos!
Az én szavamra azért ne adj. Mint lent olvashatod ma vízpumpát cseréltem de ehhez is kellett szerelői felügyelet szóval ez részemről csak egy sima tipp. De többet nem ér mint a saját tipped.
Nézd meg a benzincsöveket is, hátha valamelyik meg van törve, vagy valami alá beszorult. Karbi is lehet koszos.
Nem nagyon gondolkoztam ezen még, elsőre fel kéne tenni a másikat. Mondjuk 15kHUF-ért odaadnám. Annyit azért érdemes tudni, hogy faragva van, GSR-re már nem megy fel. Mondjuk engem ez nem zavar
ogerg köszönőm a tanácsot.Én is karburátora gyanakszok csak szerettem volna más véleményét is meg hallgatni Hogy meg erősítse bennem a gyanakvásom.
Nem lehet hogy az üzemanyag rendszeren van valami keresztmetszet szűkület és a nagy fordulathoz nem tud elég üzemanyag átmenni a rendszeren ? Esetleg a téli lerakás után némileg beledöglött a benzin és az ült ki az apróbb furatokba ami így okoz keresztmetszet szűkületet.
Nem eszi az olajat és nem nagyobb a fogyasztásom.
Zsííííír
Akkor most már húzhatod neki, király
Szerinted mivel kezdjem az át nézést?
Jó kérdés!
Ezt a tartományt én ritkán használom!
Mondjuk úgy sose!
De a jelek gyengeségre utalnak!
Ennek meg ezer,meg egy oka lehet!
Sziasztok.Egy olyan kérdéssel fordulok hozzátok mi lehet a probléma ha eddig ki tudtam pörgetni pirosig 5 illetve 6-dik ban is de most nem akar 8500 fölé menni a fordulat szám. A motor 1997-es és tavaly nem volt vele ilyen probléma. Ellőre is köszi a segítséget.
Utána nézek!
Sajna csak nekem is két majd fél palack van!
De ígérem utána szagolok!
Milka. Egy MOL-os spray-el be tudsz szombaton segíteni. Nem tudnak helyi kutak rendelni. És kifogytam. Persze fizetném Szombaton Örkényen. akár 2 flakonnal is lehet
Részemről is oké,de nála a szezon mindig zsufis!
De ha jó az időpont,ott a helyem.
Nem. Fiam ballag pénteken így a másnap is betáblázva 1-én meg melózok!
okés nem is terveztem én sem korábbra. Mert a Kapitánynak is kell szólnom időben hogy megyünk.

Most szombaton továbbra sem érsz rá ?
Szevasz ogre! Május 22.vasárnap az jó nekem mert szabad vagyok, esetleg még a következő a 29-i de időben tudjak róla, hogy kérjek rá egy szabadnapot mert amúgy délelőtt melóznék. Az előtte lévők azok nekem kilőve.
Megyünk rànk szàmithatsz
Jah nem is újságoltam. Sikerült egyeztetnem a Sümegi várkapitánnyal. Hajlandó némi motoros találkozós engedményt adni a II. Parkoló Találkozóhoz. Időpont pontos még nincs de a kapitány szívesen lát bennünket a várnál. Biztosít parkolót illetve a találkozóra érkező motorosoknak belépést biztosít a várba gyermekjeggyel ami ha jól olvasom az oldalukat 800 Ft/Fő. Terveim szerint az egyik vasárnapra időzíteném. Mivel egy igen jó cimborám már az előzőre is szeretett volna eljönni de Szombatonként suliba jár így Vasárnapra tervezek. Ha érdekel valakit a dolog szóljon és úgy időzítek hogy a lehető legtöbb embernek jó legyen.
Ha már egyszer én szervezek megengedhetem magamnak hogy ahhoz igazodjak a dátummal akihez szeretnék.

Szóval ha érdekel valakit ne tartsa magába.

Környéken több fasza motorbarát út is van. Arról nem beszélve hogy Sümeg mellett lakik a nagyim aki ugyan 81 éves de imádja a motorokat ezért biztos hogy elrendezem hogy ő is el tudjon jönni megcsodálni a motorokat. Ami elmondása szerint akkor jó ha hangos és fekete.
Bajker. Mit kérnél a GSX lámpáért? Csak kíváncsiságképp kérdezem. Mert van még egy két szépészeti ötletem. (Kormányvég tükör pl)
A legelején kértem segítséget mert elég nehezen indultak meg a csavarok, féltem hogy beleszakítom a csavart vagy hasonló. Meg a végén kértem némi segítséget mert az istenért nem akart feltalálni a belső vízcső a helyére. A biztonság kedvéért azért hozatok a jövő héten egy extra tömítést a Turbinaház két fele közé. Mert ugyan nem folyat de nem tartom azért túl egészségesnek hogy túl hosszú távon ez maradjon bent. Kerül vagy 1000 Ft-ba szóval inkább legyen egy tartalékom belőle.