Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Örülök nagyon , hogy sikerült!! Motoros lesz belőled ha akarod, ha nem!
Na kérem így kell ezt csinyányi! Az enyém sem folyat.
Ügyike!
na kérem szépen. Elkészültünk. Pumpa kicserélve. Nem folyat nem könnyezik nem ereszt. Üresben járattuk ventilátor kapcsolási szintig ott sem volt vele semmi gond. Most 1-2 napig erősen figyelem a deklit mert azon látszik ha folyatna valahol. Direkt letakarítottam mint az állat hogy jól látszódjon ha folyat valahol.
Egy szó mint száz jelenleg minden frankó.
az a helyzet hogy bármikor összerakok egy raktárkezelő programot csukott szemmel MySQL nyelven Delphi programfejlesztői felületen. De a számítógépet is csak azért tudom összerakni mert színt a színhez kell dugni. Nem vagyunk egyformák de ez a szép a világban hogy nem mindenki egyformán zseni ugyan abban.
Kilingeritből létezik tizedmilliméter vastag is! tudom,mert szállítom őket.
amint ideér a cimbi. Pici gyerkőce van lehet hogy majd csak délután jön mikor letette aludni az ifjú lurkót.
Ez jó!
Megvettem!
Biztos az nem tudom. Nekem a klingerit hallatán nem ez az anyag jut eszembe. Én ugyanis víz és szennyvíz rendszerek összerakásával maszekolok, de csak udvartereken vagy közterületen. Ott használok klingerit tömítéseket de azok elég vaskosak és mivel csak egy 3/4-es vagy fél Colos tömítés így annyira pici hogy nem feltétlenül hasonló olyankor már tapintásra mint egy ilyen táblányi anyag. Így nem tűnt fel még soha hogy ez a két anyag azonos. De biztos így van.

Viszont maszekoláskor sokat használok mivel a kendert nem tudom jól használni vagy alul tömítek és csöpög vagy túltömítek de akkor képes eltörni a szerelvényt. Azt meg nem nagyon szeretem.
Lassan tobbet irsz rola, mint ameddig a csere tart Mikor boritjatok szet?
Általában klingeritnek hívják! Különböző vastagságban lehet venni! Nekem is van itthon!
Nincs nagy gond mivel elkértem a szomszédom műhelyének a kulcsát a feleségétől. Neki pedig van vágható tömítése . Nem tudom mi az anyag pontos neve, olyan zöldes enyhén viaszos jellegű anyag. A3-as lapokban van. Abból szoktunk vágni ha valami olyan tömítés kell ami nincs. Körberajzol kivág beilleszt majd apró kalapáccsal a belső éleket kikopogtatjuk és máris kész a tömítés. Ha vaskos kell kettő csinálunk.
Szerintem óvatosan lefejthető!
De ha minden kötél szakad,rajzlap elő!
Finoman bezsírozod,a felületet,ráhelyezed a papírt,utána pontosan ki tudod vágni. Mikor ezzel megvagy,jóvastagon bekened a papírt zsírral,majd hagyod egy-két órát állni,hogy magába szívja a zsírt!
Utána mehet is össze!
Igen egyik szemem sír a másik nevet miatta. Mert olaj szimeringet meg O gyűrűt küldött hozzá. Sőt elküldte hozzá még a turbinaházon belül lévő csövet meg még az annak a másik végén lévő izét is.

Remélem a tömítést át tudom tenni majd a régi pumpából mert ezzel nem számoltam hogy ez is kell.
Pedig azt írtad a bontós azt ígérte mindent oda ad hozzá!
Hátha holnap összejön.
Itt vagyok. Nem álltam neki mert amint elkezdtem volna leszakadt az ég. Sajnos garázsom meg nincs. A vihar jött és ment a kedvemet is vitte. Holnap felrimánkodtam egy cimborám holnapra hogy jöjjön fel aztán segítsen. Főleg azért mert a bontott pumpában nincs benne a két fél közötti tömítés így azt át kell most mentenem a mostaniból. No meg egyetlen csavar sincs hozzá így azokat is át kell raknom.

Rákészültem a holnap esőre is mert elkértem a szomszédom műhelyének kulcsát az feleségétől így holnap minden el kell hogy készüljön.
Lassan mivanmár?
Pü-t írtam
Szia.
Jól látom hogy ez a MRA Vario Touring plekó?

Engem érdekelne!
Az az igazsàg hogy az èn balesetem ausztriában törtènt,a màsik fèl osztràk volt. Igy rendőrt hìvtunk ès èn màsnap kerestem egy osztràk ügyvèdi irodàt ès ők mindent elintèztek. Ès mindent kifizettek a kesztyűt,ruhàt,sisakot stb.
A tarto gyartàst bevallalom.