Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hegesztünk tartót hozzá
Ha itt nem kel el természetesen nem ennyi lesz az ára :)
Komplett
Hátsóülés?
Jól néz ki és az ára sem rossz. Na de hova tenném fel ?
Kompletten eladó,vagy csak a felső túra része?
Ment a kép, csak lassan töltötte :)
Sziasztok!

Kary nevű fórumtárs mozog errefelé?
Kérem, privátban keressen meg, szükségem lenne a telefonszámára, mert szeretnék tőle egy kis segítséget kérni!

Köszi!
Zoli ha jössz Szombaton te is, kérhetek valamit?

Nem tudtak rendelni a helyi MOL-osok olyan lánc spray-t. Tudnál nekem hozni két flakonnal ha jársz olyan helyen? Természetesen fizetem, de itthon nem kapni sehol sem.
Némi kép nemártana!
elég sok típusa van az MRA-nak!
Lett egy eladó Mra plexim, akit érdekel jelezze, karcmentes, ára 20 ezer
Így szerencsével kifoghato.
Igen van,de az csak ilyen Augusztus környéke!
de bízzunk a jó időben,de legalábbis az esőmentesben!
Amúgy nézted az időjós jelentéseket ? Van valami "B" terv ha nem jön össze a jövő hétvége ? remélem nem kell ilyenre fanyalodni és nem lesz ezzel gond de most elég sötét világképet rajzolt fel az összes időjós oldal.
Pontosan!
Még rontom itt a levegőt egy ideig!
De akkor a lényeg hogy semmi komoly gond nem lett. Ha a tükröt meg a térdedet nem számoljuk.
Ez így nem teljesen fedi a valóságot!
Tudod az XX olyan sebességre képes,no meg a menetszél,a bogarak,.......!
Semmi különös! Volt egy öreg bácsika az úton!
Én meg rosszkor,rossz helyen!
Tükör sérült,lecseréltem.
Térdem kicsit kapott,de a Suzuki ajtó is!
Előszór úgy tett mint aki elenged,lehúzódott,oszt mikor mellé értem,meggondolta magát!
Vagy felébredt,kitudja!
A lényeg visszarántotta a talicskáját!
Amúgy mi történt veled. Olvastam valamit a Facén. Letörted a tükröt a rigóról ?
Ha megakadsz hívj nyugodtan! Nem te leszel az első,akinek telefonon keresztül segítek,lépésről.lépésre!
Beszélgettem a tulajjal! Vadi új,egy kiállító terembe van,volt Solymáron!
A matrac külső huzata hiányzik,illetve oda adják,de szállítás sérült a huzat.Ezért se tudták eladni,így kiállítási darab volt az üzlet kirakatában,összecsukott állapotban! Tehát nem ugráltak rajta!
Veszek egy huzatot rá ,vagy gumis lepedőt,oszt jó napot!
Na ebéd után kezdem a pumpa cserét. Akkor hogy minden tiszta legyen. 2 cső elölről levesz. (X mennyiségű víz várható belőlük). Ez után a két hosszú csavar kivesz. Majd az utolsó csőt is leveszem (Ebből is érkezhet még némi víz). Majd az egészet óvatosan kihúz. Bontott Pumpa kicsomagol, munkafolyamat fordított sorrendben megismétel. Kijövő víz vissza a hűtőbe. Majd indít és vizsgál hogy jó e.

Ha van benne hiba még most szóljatok mert mindjárt ebéd aztán nekikezdek mielőtt elromlana az idő.
10 alatt?
Rögtön rá kell csapni,bár érdemes megnézni miből van.
De vannak ujjak.
Egyébként az se zavart volna ha használt,ha jó állapotú!