Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen !Már hat emailt küldtem neki,de a füle botját se mozdítja!
úgy néz ki délutánra megoldódik a dolog,most beszéltem le egy ujjat,9-pénzért!
A jofogàson van 1 àprili9. Hirdetès budapesten 3000ft
Hűha,no az nehéz lesz,jófogas,vatera stb. Használatban lesz csak.
Egy ilyen multis terméknél nemigen van faragás az árban,pláne ennyiért,talán valami krmpingmatrac jöhet szóba.
Igen ezt én is láttam,de szeretné tízezer forint alatt megúszni!

Sebaj,azért köszönöm!
A praktikerben van ilyen feltehetőleg.

http://www.praktikerwebshop.hu...
Hát Milka van vagy 8-10 ágyunk összesen a házakban. túlnyomó többségén senki sem alszik, de összecsukható egy sincs csak dög nehezek.
Köszi de nem!
Valami ilyesmire gondoltam.
Camping ágy jó? Csörgess meg!
Srácok!
Nincs valakinek elfekvőbe összecsukható vendégágya?
Csak himizoli kolléga kérdésére válaszoltam!
Ez az eredeti pénteki Pestre meneteles ötletem ez bukta lesz. Mert egy korábbi maszek melómnál bele kell toldanom egy már élő szennyvíz vezetékbe egy tisztító idomot délután. (Amit mondjuk nem feltétlenül viselek jól gyomorral) Szóval ez nem jött össze. Bár ha a hétvégén elmész motorozni szívesen látlak (Talán még egy kis mérges malac pörkölt is lesz valamelyik nem de ez nem 100%)
Jah hogy a tiéd eredetileg nem ez a "fekete váz"-as széria hanem még a fényes vázas ? Ha az is egyáltalán nem látszik rajta.
A Lyukakba szánt indexeknél arra gondoltam hogy egy sárga színű élvilágítós ledszalagot ragasztok fel a lyuk szélére, de amúgy én is tartok a fesszabályzó túlmelegszik.
Ja meg a hátulja is át lett alakítva, lekerült az otromba gyári rendszámtartó és a kerékjárat is át lett szabva, ez is megvolt már, mikor megvettem. Sajnos ez se sikerült maximálisra.
Még nincs fenn, de van hasidom hozzá, meg hátsó sárvédő. Hátsó index is LED.
A farokidomban levő lukakkal vigyázz, ha eltakarod, garantáltan túlmelegszik a feszszabályzó, azt akkor el kell rakni onnan jól szellőző helyre, én nem takarnám el a lukat. Másik oldalt ha letakarod, akkor középsztenderre felrakásnál nem lesz fogás.
Az egész motor át lett fényezve, még az előző tulaj csináltatta, gondolom. Az alváz, a lengővilla le lett szinterezve asszem gun metál színre, későbbi évjáratok ilyesmi színűek, meg az oldal idomok is le lettek fújva. Sajnos közelről már nem ennyire szép, de az ötlet jó volt, sajnos a kivitelezés nem sikerült maximálisra.
Persze, hogyne... aztán majd ide is beeszi magát a mot.hu-s népszokás... ott meg a fazer fórumon nem találni már olyat, akinek yamaha-ja lenne...
Naaaaaaaaaaaaaaaaa! Azért a duzzzzzogás had maradjon máááááááááááááááá!
Üdvözlök Mindenkit!
Ha valaki tudna esetleg eladó VFR kormánycsutkát (2002-től) megköszönném. Az XX-en szeretném egy kicsit emelni a testtartást.
Köszi
Laci
Hát egye fene nem is néz ki annyira rosszul az a Yamaha. Bár kicsit sok rajta a műanyag de szódával elmegy. Ne izgulj azért szerintem nagy duzzogva de nem néz ki innen senki sem, mármint a Topikból.
Amúgy nagyon tetszik a te X11-esed van még valami más is átalakítva rajta ? Azt látom hogy az indexek a tükörben vannak (Nekem az nem jön annyira be de nem mutat rosszul azonban én tükör fóbiás vagyok.) Hátrafelé van még valami átalakítva. Ötlet gyűjtés végett érdekel. Pl én arra játszom hogy a hátsó indexektől megszabaduljak. Ugyan egyáltalán nem szabályos de én sárga ledből terveztem egy időben hogy a farokidomon lévő két lukba építek indexet úgy hogyha műszakizni kell menni csak a csatik átdugdozásával újra visszarakhatóak legyenek a most fent lévők. Ezen kívül látok magam előtt még egy sárvédő átszabást is de az még nem állt össze a búrámban. Ezeket Télre terveztem időtöltés gyanánt mivel idén minden komolyabb dolgot megcsináltam a télen azaz a következő télen olaj csere kell meg fékolaj és kb ennyi.

A vízpumpát meg hagyjuk.

Egy dolog tűnt még fel. Az a hűtő burkolatod. Nagyon egyenletes a színe és fotón nem néz ki úgy mintha kicsit is megfakult volna. Kezelve van valamivel ? Sajnos az enyémen számomra elég feltűnő hogy volt rajta egy kamera állvány felragasztva amit levettem. Nem volt ugyan rossz ötlet de a helyén nem szívta meg egyáltalán a műanyagot a fény körülötte viszont igen így most éktelenkedik rajta egy sötétebb téglalap. Valamivel jó lenne összehozni a műanyag színét/ színeit. Az is lehet hogy le kell majd fújatnom valami fekete matt festékkel, de ez nem tűnik a legjobb megoldásnak.
Meg ám!!! Rossz pénz nem vész el csak átalakul. Yamahám van.
Meglátom mit mutat. Kisebb valamivel, de talán nem vészesen. Amúgy eltakar mindent és be is fér minden a GSR lámpánál
Sziasztok,
Ha valakinek '02+ évjáratú XX-e van, és idegesíti a "hiányzó" helyzetjelző / tompított kapcsoló, akkor mindössze a '00-'01 évjáratú (injektoros) modellről származó kormánykapcsolót kell beszerezni, ami gond nélkül átszerelhető. A karburátorosról származó cucc azért nem jó, mert jelentősen rövidebb a kapcsoló kábelkötege (a csatlakozója ugyanaz egyébként)