Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem az MT03-asé kicsit pici lesz. De te tudod. Egyenlőre nem mondok semmit. Most vízpumpa aztán újra előszedem a kidörrentő témát aztán ha ebből összeszedtem magam utána majd visszatérek erre. Amúgy simán belefért az a halom kötés ami amúgy benne van ?
nem is hasonlít...
Minimális, csak két plusz fémlap kellett hozzá
Kösz, srácok. Végre helyreállt a rend a Galaxisban :D
GSR600, de hamarosan cserélem MT03-ra, bizniszelhetünk, ha érdekel komolyan :)
Nem kicsi ahhoz ? Azt hittem B-king. Az átalakításhoz kellett valami faragni ? Nagyon tetszik ugyanis.
gsr600, nem ismerős? azon tanultál motorozni
Honnan való a lámpa az X11-esen mert nagyin tetszik. Szebb azaz inkább fiatalosabb tőle a motor.
Ja igen gratula a vashoz!
ez az előbb lemaradt!
Ez is egy fajta megoldás!
Péntek reggel beszéljünk!
Hívj fel mondjuk 9-óra magasságában!
Szeva apukám,,megvagy még??
Gratula! Sok balesetmentes km-t!
Na úgy néz ki, megoldottam az X11 szélvédelmét, ma elhoztam az XX-et a kereskedésből névreírva
33x2.5mm biztos van a boltban...
Na jól van biztos ami biztos. Szóval Szimeringet találtam Siófokon SKF-es. O gyűrű ilyen méretben senkinél sincs. De a bontott vízpumpához küldik az összes ilyet is. így a jelenlegi a bontott pumpához lesz egy X állapotú. Ínnyira speckó méret hogy senki nem tart ilyet. Simmering is csak az SKF-nél van. Azt be is szerzem.

Pumpa pénteken érkezik Póstán.
Uram,a 36,38-as alkatrészek tippem szerint és vagy csapágybolt vagy honda,de az O gyűrű elég hülye méret,nyúlni fog a csapágyboltos arca tőle,a szimering szerintem simán megvan,én keresnék egy jóképű honda boltot.
Bár az idő.

http://www.babbittsonline.com/...
Rendben. Én ma berendelem azt hülye pumpát. Amúgy filléresnek filléres dolog de hogy honnan tudok olyat beszerezni arról ötletem sincs. Ha pénteken délután van rám időd kérlek szólj mert akkor időben megpattanok a melóból. irány a pálya és már megyek is. Délig megcsinálok minden melót ami csak jön aztán Gooo. már ha ez így neked is jó lesz.

(tudom hogy egyszerű meg én is értem de nem bízom magamban annyira hogy egy értő személy felügyelete nélkül egyedül megcsináljam. Én már csak ilyen aggódós vagyok. Ha mindent jól csinálnék akkor is csak azon járna az agyam utána motorozás közben hogy "Vajon minden ott van ahol elnni kell" akkor is ha nem folyat és rendben működik. Ez nálam rányomja a bélyegét a kedvemre.)
A hétköznapokat én csak aznap reggel látom!
Tehát csak péntek reggel tudom neked megmondani!
Szimering és a tömszelence két külön dolog!
Állapottól függ! De ha filléres,én nem spórolnék rajta!
Péntek délután ? Csak mert az időjósok szerint a hétvégén inkább csónak kell a közlekedéshez nem pedig motor ?
Azt a két említete cuccot is cserélni kell ilyenkor ? vagy jó az ami benne van. Blokk oldalról az O gyűrű meg a szimmering vagy tömszelence? (Nem igazán értem a két dolog között mi a különbség. Filléres tételek még a bontott pumpához képest is.)
Egyenlőre szabad a szombat és a vasárnap is!
De siess,mert hamar elkapkodják!