Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Abban én most is reménykedem. Szigorúan egy mezővel játszunk mert ha 2 mezővel nyerek egy telitalálatosat akkor a második mező már kész pénzkidobás. Ugyan így vagyok az 5 hetessel is.

Milka neked mikor lenne jó ha felrongyolnék hozzád segítségért?
Na várjá csak!
Áááááááááá értem!
Akkor te úgy voltál ezzel,mint én a lottóval!
Titkon reménykedem benne!
Milka hittem neked. De titkon reménykedtem. Zsolti szerelőm nem egy adott típusból indul általában ki, hanem úgy általánosságból. Sok esetben ez a szimering cserélhető elem. Pl a régi vízhűtéses rotyogómban is cseréltünk ilyet. Ebből indult ki és titkon reménykedtem hogy 1-2.000 Ft-s kis tömszelencével megúszom a sztorit.

Hát nem jött be.
Ez is csak fémből van!
Ne parázz!
Sima ügy lesz!
De ha gondolod Pest nincs olyan messze,megcsinálom neked!
Nekem miért nem hitted el,hogy nem szétszedhető,nem javítható?!
Mondtam már! XX-blokkot,annak alkatrészeit utánad dobják! Ritkán mennek tönkre!
Tudom ám mit szerettél volna írni,csak kicsit jól esett ama sötét lelkemnek,hogy piszkálhattalak!
Okés! Nekem nem sürgős.
Na beszéltem a márkaszerizes gyerekkel és beigazolódott a dolog, nem bontható. Rákérdeztem a szerelésre is. Annyit mondott hogy a bontott alkatrésztől nem kell félni nyugodtan használható. Maximum egy tartalék beszerzése bontottból később indokolt lehet. 2 hosszú csavar kivesz 3 vízcső levesz. Óvatosan kihúzni, másikat óvatosan a helyére tolni. Csövek vissza 2 csavar vissza. Víz teletölt és Goooo. Beszéltem a bontósokkal ha ma megrendelem tőlük holnapra itt van. Az elmondások alapján a cseréje nem ördöngősség, már már egyszerű. Szerintem tudok menni Jövő hétvégén Örkényre röhögve.

Mivel az idő szorít (Ez már kidörrentő sztori) a szállásfoglalás miatt. Valószínűleg Május közepén nem megyek el hozzád. Majd egyeztetjük később a sztorit.

Egy kérdés ha ideér az alkatrész és nekikezdek. Mivel gondolom a vízpumpa végen olajzott részre ér be a blokkba az olajat nem kellene leengednem ? Vagy a mellékelt linken lévő 36 és 38-as tömítéseket szimeringet nem kell ilyenkor cserélni ?
http://www.motosport.com/motor...


Azért kérdezek esetleges hülyeségeket mert az átszerelést kénytelen leszek én magam az udvaron csinálni és eddig mindig volt mellettem egy hivatásos szerelő ha ilyet csináltam de most nem lesz. Faterom ugyan nem hülye de nagy motorja váltós még sosem volt csak rotyogója. (Esetleg ha nagyon tartok a szereléstől és valaki aki nincs nagyon messze tőlem és ért ehhez és még segítene is nekem ebben szívesen elmegyek pumpástól mindenestül hozzá és felügyelet mellett ott megcsinálom. Annyit tuti kibír a jelenlegi pumpám is.)
Remélem sikerül időben összehoznod és eljutsz oda. Nekem csak jó ha megmarad, még szükségem lehet rá a jövőben.
Telefonról szoktam írni és néha bohóckodik a billentyűzet. Legközelebb átolvasom mielőtt a küldés gombra nyomok. Szóval az első betűt á-ra kell cserélni: "árazzam"
Közben beszéltem egy Pesti Bontóssal is ők is ennyit mondtad de azt is mondta hogy van vagy 20 darab a polcon. Úgy néz ki komolyabb bontókban van nem egy ilyen pumpa. Így ha beszerelés után is folyat akkor vissza tudom küldeni hogy ez szar volt apukám adj másikat.
Na látod!
Lassan neked fizetnek,hogy elhozod!
Egyre jobban fog ereszteni,oszt egyszer csak beáll!
Rossz esetben ledarálja a meghajtótengelyt is!
Blokk szétszed!
Soroljam?
Mi az a "srazzam"?
Ha ezt meg magyarázod,szerintem tudunk segíteni!

Egyre figyelj!
Ha a végén nem marad legalább egy csavar,vagy alátét,valamit nem jól csináltál!
Laci rettentően megtisztelő a lehetőség de úgy hiszem hogy a vízpumpát bontóból fogom beszerezni. Mert sürget az idő.
Úgy néz ki oda fogok érni Örkényre.
Na jól van lesz ebből valami.
Sugo motort hívtam fel és azonnal rávágták hogy van méghozzá emberi áron. Komplett vízpumpa 15.000+ 2.000 Pósta és a héten ideérne.
Köszi! Egyébként azon gondolkoztam, hogy nem emlékszem, hogy lenne rajta bármilyen felirat, sorszám, e betű, akármi. Mészitől vettem, akkor azt mondta, hogy kb 80-at ér. Ezek után nem vagyok biztos benne, hogy gyári. Átverni sem akarok senkit. Még mindig nincs itthon a motor, így nem tudom megnézni.
Persze csak ha megengedem! Viccet félretéve, rendben.
Holnap kiderül, de már gondolkodok a "B" terven.
Tartok tőle, hogy el fogja fosni magát elég hamar. Pont azért találták ki ilyenre, hogy legyenek figyelmeztető jelek, hogy cserélni kellene. Nem tudod addig kicserélni?