Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem tudom, mennyit segít rajtad, most nézegetek dobokat XX-re, 100 körül találtam újat, valszeg azt veszem meg majd, X11-en is olyan van. 2012-ben 100-ért vettem használt, de sérülésmentes Yoshimurát, ma már nem adnék érte ennyit. Na most a tied sérült, bár jó márka. Én valahova 50 és 80 közé lőném be, de nem vagyok képben használt dobokban, mivel én újat néztem ki.
Egy kapcsolódó kérdés.

A hiba szerintem már legalább 2 hete fenn áll de lehet hogy 4 hete. Ez idő alatt egy fél liter fagyálló csepegett el a motorból. Mennyire mondható ez a hiba stabilnak? nem úgy értem hogy magától megjavul. Hanem hogy ez a jelenlegi állapot mennyire marad fent ? Azaz mekkora az esélye egy ilyen hibakor annak hogy a jelenség egyik pillanatról a másikra exponenciálisan romlani kezd? Nagyon nem akarom kihagyni Örkényt ugyanis, ha mér összeharácsoltam ezt a halom sisakot.
El is fogok menni a privátban említett időben hozzád szerintem és leszedem a vízpumpád.
Tudnátok segíteni, hogy hogy srazzam be a 2 dobot? Képeket tettem fel róluk 1-2 oldallal visszább.
Itt a megmentő!
Meg igy is hala McBandit kartarsnak megusztam egy kuplung leszedest csontig.
Tehetek en rola hogy a 2004 koruli yamaha R1 volt az amit szetszedtek tanulmanyozasra?
Na jól van befejezem a sírást meg a nyafogást. Holnap beszélek ezzel a márkaszervizes gyerekkel, kiderül majd mit monda. Aztán beszélek Atixel meg Lacival is talán majd a cserét megcsinálom magam ha kell. Kész eldöntöttem ez lesz és kész.
te Zoli .. Honda az felhasználóbarát

és 100e+ km is kell ehhez
víz le, vízpumpa alsó cső le, felső cső le, csavarok ki, borítás le, vízpumpa óvatoan kintebb húz, hátsó felső cső le, vízpumpa ki... újat elő (új O gyűrű a végére), hátsó felső cső vissza, pumpa betol, új tömítés, borítás vissza, csavarok be, 13Nm nyomatékra húz, csövek vissza, víz feltölt és GO
én is rosszabbra számítottam....
Ez igaz.
Viszont könnyű kicserélni.
Én is azt tenném! De lehet ő nem teheti! Ne turkáljunk más zsebébe!
Ezért vettem újat bele,nem ennyi volt.
Ez mindig lutri!
Mondjuk a bontott vízpumpa olcsóbb de honnan vagy olyan biztos benne hogy nem fossa el magát 10e km után ujra a tömszelence?
Ki tudja mit futott előtte?
ugyanaz az oem cikkszám, tök egyforma
De mielőtt felhívsz bárkit is,tudod három cigit előtte elszívni!
kb 100.000 van benne max 10-el kevesebb tehát van már benne bőven kilométer
beszélek én is holnap ezzel a szervizes gyerekkel. aztán ha olyat mond mint amire egy szakszervíztől számítok akkor szépen megveszem bontva mondjuk Atixtől aztán maximum majd jól kérek tőletek távsegítséget azt megcsinálom itthon. A robbantott ábra alapján nem tűnik nekem sem egy nagy mutatványnak. CSabarok le vízpumpa le új fel csavarok vissza (la fel között biztos van valami trükk de akkor majd kérdezek.)
Keresd Lacit!
http://www.sportmotor.hu/biker...
Ő most törte rommá az övét!
Ha jó hozzá az XX vízpumpa,egyezkedj vele!
De mennyi a kilométer a masinádba?
Csak egy kis ösztönzés,van nagyobb szívás is. Fel a fejjel,örülj hogy nem suvasztották be az olajteknő alá.
Ez ahhoz képest babakacaj,és az is megvolt 1,5 nap alatt.

http://www.triumph675.net/foru...
Nem kicsit!
Én meg venném,oszt jól kicserélném!
Nem kell hozzá atomfizikusnak lenni!
Egyszerűbb mint egy autón! nincs még ékszíj se!