Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a márkaszerviz sztem egy kicsit azért rátesz erre
Mi köze a kettőnek egymáshoz?
hááát, ez a motorozás már csak egy ilyen játék... 'Szakálas' (nem helyesírási hiba) cimborámkat tudnám idézni, amikor mondta vkinek, aki sírt, hogy drágaság van: "valaki azt mondta neked, hogy a mototrozás olcsó?"

igaz én is, mikor egy-két cucc ára elhangzik, Bárdosi Sanyit szoktam idézni http://youtu.be/5uenyjJsHCo
hát ha Atix nem mond valami biztatót és holnap a Márkaszervizes is ilyen árat mond akkor asszem kénytelen leszek kihagyni Örkényt. Ez a két lehetőségem maradt csak.
Mondtam én hogy három legyen az a kettő!
Adj még neki!
Már így is a szívroham kerülgeti!
ja nem, bocsánat.... csak 4000
asszem megyek elszívok még egy cigit.
Hááát, olcsónak így sem mondanám... annyira nem bonyolult egy szerkezet. de hát most vettem két gumialkatrészt 4700 Ft-ért, ahhoz képest meg ingyen van
Nem is olyan vészes! Én azt hittem sokkal több! Mondjuk minima a duplája!
http://www.motosport.com/motor...

7-es cikk, ne nézd meg
Én még sehol nem is találtam ilyet egyek alkatrész kereskedős oldalon sem.
Például!
Valaki meg tudná küldeni a számát nekem. Mármint Atix-ét
inkább keresd meg Atix-t, biztos van neki egy jó állapotú olcsón...
Legyen inkább három az az egy!
Még nem halottad az árat!
Asszem most megyek és elszívok egy cigit
Igen az!
Gondolom mennyire!
Azaz komplett vízpumpa csere? Hurrá de boldog vagyok.
A szimering kicserélése a felújítást jelenti! Nem fog összejönni!
Először is,gyárilag préselve rakják össze!
Másodszor ha már folyik,akkor a persely kopott meg,és ezért ereszt a szimeringnél,mert lóg!
Harmadszor autóknál se válik be ez a felújítom dolog!
Tehát: csere újra!
Viszont komoly gondom akadt a malaccal.
Daignosztizáltuk is de sajna nem volt idő megcsinálni. Szóval a vízpumpa belsejében van elvileg egy szimmering (Lehet hogy nem szimmering hanem valami más tömítés de most maradjunk ennél a szónál ) ami ha elkezd ereszteni akkor a vízpumpán az arra kiképzett lyukon enyhén folyatni kezd a víz. Ez van most a malaccal is. Szerelő pedig persze sehol sincs, szóval kénytelen leszek a Fehérvári Honda márka szervizbe felmenni valamelyik nap hogy kicseréltessem a szimmeringet.
Olyan boldog vagyok mint az állat.
Sajna a saját szerelőm ugyan még itthon van ezért a diagnózist felállítottuk mivel ha minden igaz azon az előre kiképzett kis lukon csak akkor tud folyatni a víz ha ez a bizonyos belső szimmering hányja el magát. Azonban a cimbim holnap reggel indul Németbe és csak jövő hétvégén ér vissza akkor viszont már Szombatra be van tervezve Örkény szóval nem érünk rá megvárni. Holnap hívom a szerelőt, mielőtt fejvesztve futnék hozzá azért kérek tőle egy várható árat mivel a Zsolt szerint 3-5000 Ft az a szimmering + a szerelési költség nem nagyon szeretnék 15.000-nél többet fizetni. Remélem nem ér bele a bilibe a kezem majd.

Pedig alig folyik amikor megállok talán egy 10 forintosnyi nyomot hagy de akkor is ez így nem maradhat félek hogy egyszer menet közben hányja be magát végleg akkor az nagy para szerintem.
volt, igazi kanyar vadász... sokan húzódtak le szerpentinen. ehhez képest az x11-t terelgetni a pilisben egy komplett tornászmutatvány