Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem nem USB van.Sima! abba aztán azt dugok amit akarok,és nem fogyaszt semmit!
Az usb fogyaszt,ha van radugva valami ha nincs.keveset,de fogyaszt.
Egyszerű!
Kilámpázol egy vezetéket,oszt rákötöd!
Én akksira kötöttem!Az miért nem jó?
Egy relehez,amit a duda vagy barmi pozitivja kapcsol,a fo szal meg biztositekkal az akkura.
Syzerintem.
Urak!
Lenne még egy pöti kérdésem, főleg azokhoz akinek van szivargyújtó vagy USB-s aljzata a gépen

Vettem usb-s aljzatot a gépre (ugyan az mint a képen, csak nem ott vettem), és természetesen nem szeretném direktbe az akkura kötni, hanem azt szeretném, hogy csak gyújtáson legyen szaft az aljazatban
Nos hová, melyik kábelhez lenne ajánlatos kötni a piros vezetékét az aljzatnak az XX-en?
Jaj máááááááááááááááááááá!
Jó az még!
Kiegyengetjük suffni tuningba!
sajnos nekem az elmúlt időben annyit kellett vállalni, hogy nem fér bele több
Dobj privátba egy E-mail címet és már küldöm is
Igazából nem is tudom a kép alapján, hogy pontosan hol kell ezt keresni.
Azt megköszönném! Örülök, hogy ennyi segítőkész ember van itt a fórumon! :D
Jajj de gonosz leszek most.

Meg van a Motorozás mesterfokon című könyv nekem PDF-ben ha gondolod szívesen átküldöm hogy legyen mit olvasgatni míg lábadozol
El kell hogy szomorítsalak szerintem 10 XX-ből már csak 1-2 maximum 3 lehet még karbis a többi már mind Injektoros. Legalábbis tippre szerintem.
Akkor lehet tárgytalan mert nem tudom az injektoroson van e ez az alkatrész.
Mindenképpen vállalj be valamit, mert nekem most épp elég a mozgásképtelenség. Legyél te a néma és megegyeztünk!
Egyelőre nem tudok segíteni ebben, mivel nincs még nálam a motor. 1-2 hét múlva itthon lesz és megnézek mindent. Egyébként injektoros, 2000-es évj. az enyém.
Várjatok most gondolkodok é is valami frappáns hozzászóláson ... naa naaaa mindjárt ... ááá nem nem jó

Gondolkodok még egy kicsit.
ha én vagyok hallhatatlan, te vagy süket... vagy én néma?
Ment egy email számodra!
Az elvek olyanok, mint a fingas, tartja az ember, amig tudja
Nem mentem még de ezek elvek. Ez már csak így van nálam.
Nálunk is voltak fura jelenségek fater sima normál 50-es tempóval tavaly beszúrt egy 650-es burgmannt egy traktor alá de a tükrökben lévő indexek nem hogy nem romlottak el de még a búra sem tört be. Szóval mindig van egy két perverz részlet egy ilyen roncson. Hogy "ezt meg hogy a csába ?"
Jobbulást, idmeretlenül is!
Kapsz tőlem kölcsön láncsprayt.