Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vagy Pan-t!
Meg lehet szokni. Mentél már kardános motorral?
Ma már hallasz. Csak, hogy én se maradjak ki a kötekedésből.
Igen. Egyébként elég furcsa dolgok történtek. Pl a tükrök egyben leszakadtak és karcolások nélkül megúszták. A dobozok is lerepültek és csak pár karc van rajtuk. Az első lámpa is megúszta karcok nélkül, pedig az eleje kapta a legnagyobbat. Nem igazán tudom összerakni a képet. :)
sajnos ismerem az érzést, 22 évesen éltem át Szlovákiában egy S kanyar vége nem jött ki... 2m árok, óriási szerencse...

de akkor még hallhatatlan voltam, ma már jobban vigyázok
Lényeg, hogy egyben vagy
Hát még én hogy örülök. Amikor megláttam a kanyar után az árkot egyből azt éreztem, hogy ezt nagyon elkúrtam és itt a vég, majd zsákokba szedve fognak elvinni onnan. Ahhoz képest már mankóval járkálok így kb 10 nappal a baleset után. Óriási szerencsém volt.
az is igényes ötlet
akárhányszor megnézem, egyre szörnyűbb... de motort lehet venni másikat, életet nem, úgyhogy örülök, hogy Neked nem lett nagyobb bajod
Majd inkább tolok rá olyan harmonika gumit, ami endúrókon van, az mutatósabb
Jó ötlet! Esetleg kábel kötegelőt is használhat. :)
jó az, majd kihúzza szilóval...
Meggyőztél :)
Szerintem ezt már inkább ne rakd bele! :)
Őszintén szólva én sem. Egyébként a tank sem sérült elvileg. Annyi a titok, hogy az elején és a hátulján pörgött a motor.
nem hasonlít
Uhh, jó, hogy ennyivel megúsztad. Motor majd lesz másik, lényeg, hogy neked nem lett bajod. Első telók sérültek-e? Illetve jók-e X11-hez?
Így nézett ki amikor még egyben volt a vas:
a motort elnézve ne mis értem a dobok hogy úszták meg ilyen jól...
a tied is ilyen gyorsan menne, ha hírdetnéd, csak nem lenne elég sokáig fenn, hogy bárki elolvassa, mert levennéd rögtön
Pár nap múlva remélem hazahozzák a motort, most nővéreméknél van, ők szállították haza a balesetkor. Utánna csinálok képeket és felteszem ide, ha valakinek egyedi kívánsága van, fotózok bármit. :) Még idén szeptemberben csinálni akarok egy túrát az Alpokba, addigra szeretnék egy másik XX-et. Igaz először még meg kell majd tanulni járni a bal lábammal újra. :) A dobokról tudok most ide feltenni 2-3 képet, talán az is elég lesz.
akkor ez gyorsan ment
Kösz szépen mindenkinek, illetve neked is a korrekt hozzáállást, bár végül a tiedről lemaradtam.
Oldaldoboztartó le fog kerülni, meg a piros markolat is, de egyelőre inkább mennék már vele...
Hamarosan. Úgyis jövök majd elköszönni, ha már nem az enyém.