Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez pontosan így van!
Már többször beigazolódott!
Félre értettél azt akartam mondni hogy még nem kellett utána állítani 3000 Km után. Mert ha szar lenne már simán kellett volna nem is egyszer.
Mondjuk , ezt még az első tulaj rakatta fel a hondánál.....

Persze a Honda nem gyárt láncot, és DID lánc van fent... De már több felöl hallottam,hogy hiába a gyári beszállítótol való vásárlás, a gyár mindenben jobb mínőséget kap... Mint amit a piacra dobnak után gyártott alkatrészként..
Igen sajnos!
Az a Júliusi 50-fok nem tett jót neki,no meg a szerpentinezés egy hétig!
Valoszinű gàzkar fügvènye is de èn 20ezernèl cserèltem. Èn is DID et vettem a neten rendeltem 45ezer èrt.
hamar elfáradt
nekem 30e km van a láncban.. és nincs szakaszosan nyúlva,még ezt a szezont kibírja..
Még jó hogy 3000 alatt ne nyúlt meg!
No meg még nincs kánikula,az a lánc igazi ellensége,no meg a finom por,amit nem is látni!
Az enyém azért lett cserés DID,mert tavaly Olaszba szakaszosra nyúlt 9-ezer környékén!
Most 14-ezer van benne.
Köszönöm!
Rendben, 1000-es szervizig biztosan nyugton maradok, majd csak mondanak ott valamit, hogy mitől szabad a gazda
Én végül a legerősebb RK-t vettem meg, nekem az is jó. Nem nyúlt meg pedig kb 1500-3000 Km-t már raktam bele. Ha szar lenne akkor ennyi idő alatt is simán megnyúlt volna. asszem én a 40.000-es nagyságrendbe belefértem lánckerékkel együtt.(Nekem DIDből lánckerekekkel együtt bőségesen 50 lett volna) Mondjuk én is RK-ból a legerősebbet vettem ami csak volt. Ennél erősebb nincs. Tudomásom szerint RK-val szerelték korábban a gyári suzukat. Ha elég volt a Busának akkor a malacra is elégnek kell lennie.
Totálákár!
Ennyi sajnos!
ezen nincs mit építgetni!
Jó a tájékoztatás!
A kép lemaradt!
Ma jött meg!
43-pénz volt!
Igaz ez egyedi kedvezménnyel!
Semmi különös! Az új vasakat már nem kell járatni,legalábbis nem a régi felfogás szerint! Nikacilos henrek vannak benne! De ha gondolod az első 1000-ig finomkodj vele! Ártani nem fog!
Köszi! Átadom az infót!!
Sajnos Atix-nál nincs az a két műanyag alkatrész. Viszont szeretném kérni talán itt valaki nem régiben vásárolt a Ricsi bontónál karbis XX blokkot 170e-t és hozzá azt a két műanyag lapot kérem értesítsen? Köszönöm!!
Illetve Pesten valaki motorján meg lehetne nézni azt a 9-10-es cikket miről is lenne szó és azt az alkatrészt lemásolni, ha nem gond?
mindig olajszűrővel cserélj (cseréltess) olajat... filléres tétel...
Aham értem, köszi a tanácsot!
Igen az 1000-es szerviz már tervbe van már, mondták is hogy ne felejtsük el
Amúgy ilyenkor csak olajat cserélnek, vagy olajszűrőt is?

Eddig mi (tesóm meg én) is úgy határoztuk meg, hogy 4500-5000rpm-nél tovább nem pörgetjük, és azt is csak ésszel természetesen.
Viszont bakker 2-3e km-t kibírni nem mintha lassú lenne az utazó tempó, mert lehet haladni 130-al, de óvatos gázadással max 5000- ig pörgetve nem igazán a lételeme a gépnek
Valahogy csak kibírjuk, a lényeg hogy szakszerűen be legyen járatva
igen, viszont minden benne maradt, ami kell, csak az üres rész került ki. újra krómozva... nem, nem én csináltam, így vettem. van egy gyári hosszú kipuf párom is
Neked milyen kipufogodvan? A gyàri van vissza vágva?
mint oly sokszor, ebben is egyetértünk...

motort bármikor lehet venni, de életet nem.
mindent lehet javítani... Sima Béláék ennél rosszabbakat is vissazhoztak már, csak az a kérdés megéri-e. kintről hozni egyet olcsón, a leggazdaságosabb lehet. én elengedném a kezét...
lehet ezt javítani,ha kintről hozni akár papírok nélkül egyet ... átépíteni ami kell, a többit meg hobbi célokra eladni
Amúgy hogy történt a sztori ? Kényszer helyzet volt vagy besokalltál esetleg ?
Szerintem ennek vége...szinte minden sérült rajta. De ne foglalkozz ezzel, fel a fejjel és gyógyulj meg ez a fontos!.

Motort vehetsz még akármennyit !