Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azok a tartok tenyleg csunyàk
Csak kíváncsi voltam. Abból gondoltam hogy ugyan ilyen mert az oldal dobozok hátulról egész hasonlóak mint az enyémek. Ebből hittem hogy ugyan az lesz. A hátsó dobozon már láttam hogy nem teljesen ugyan az de azt hittem hogy márkában azonos csak egy másik típus.
Benéztem a busa fórumra, ahol rákérdeztél egy doboz szettre, ,ondván neked is olyan van, csak kíváncsiságból... Először is neked Givi van, azok pedig ipari hulladék kínai wanshile dobozok, a konzolt pedig egy srác csinálja azt hiszem Pilisvörösváron, olcsó de nem minőségi tartók... csak megnyugtatlak, a tied még véletlenül sem hasonlít hozzá, a komplett cucc újonnan nem veri az 50e Ft-t, használtan meg inkább a fele se, nem 99e Ft
Basszus már majdnem motoros idő van odakint. Hívogat az aszfalt. Ha 1-2 órával korábban lenne simán el si indulnák de így hogy ennyi az idő mire beöltözök már félig sötét lesz.
Köszönöm!
Megküldtem neki a számod
Ez így elég tág,félreérhető,nem beazonosítható dolog!
Kicsit konkrétabban kéne!
Mondjuk a helye,mérete pontosan!
Akkor kénytelen leszel megvárni a nagykutyák válaszát. Nekem ugyanis nincs ilyenem a motoromban. Igaz az én motoromból elég sok minden hiányzik ami az XX-ekben meg van.
Karbis XX-ről van szó. Csak véletlen két különböző helyen lett említve ez a hajlékony műanyag vagy más anyag nem tudom. Egyik egy bontós akarta eldobni de egy XX tulaj rászólt, hogy az nélkül nem megy a motor rendesen. Nem elektromos hiba hanem a levegő áramlását szabályozza valahogy, de minden esetre elvileg az oda kell. Nem az enyém a motor én csak segíteni szeretnék kollégámnak, de neki nincs internet hozzáférése és megpróbálok utána járni ennek a dolognak.
Jah hogy ez egy pici Aprilia. Nincs amúgy bajom vele de ha pl Rotax blokk van benne az pl kifezetten kehes elektromos oldalról. Át kell nézni a csatlakozókat nincsenek e berohadva. Azok tudnak ilyen hibát produkálni.
Mindez csak persze tipp volt részemről.
Hát nem feltétlenül tudom hogy mire gondolsz ezért a asját motormból indulok ki. Nálam a blokk elött felül van egy Fekete hajlékony burkolat. Az a közvetlen felverődő víztől végi a gyertyakábeleket mag hasonlókat. Előfordulhat hogy hiányában gyújtás gondjaim lennének idővel. Ha XX-en is haszonló szerepet tölt be ott már is kerekedhet mert bár nem tudom de gondolom elég sok kötés lehet a műszerfal alatt az XX-en melyek beázása okozhat gondot. Nekem minden kötésem a lámpa búrájában van.
Sziasztok!

A motornak van egy fehér tejszínű műanyag vagy valami hajlékonyabb idom elől valahol az idomok alatt (sajnos nem tudom mi a neve). Ha az hiányzik tényleg lehetséges, hogy nem vagy hibásan működik a motor?
Ha annyiert csinál az nem sok érte. nézz szet az EBAYen ott is szép kipufogok vannak és elég baráti áron
Siófokon van egy Ehl Csaba nevű srác ő készít dobokat. Gyárit nem alakít át de Dobok darabját összekővel együtt 35.000-45.000 között készíti. Halkat nem igazén tud csinálni valahogy mindíg túl lő a célon de kellemes hangú dobokat készít.
Amúgy a jelenlegiek kicsit ütött kopottak de minden rendben van velük. Műszakira hosszabb utakra kitűnően megfelelnek. Valami markánsabb cuccot keresek most inkább.
Átküldtem a dobról a fotókat. A szénszálas régi burkolat lehet hogy csak mintának lesz elég.
Nyugodtan vidd ha neked jó én csak csapongva írogatok. Egyszerre többfelé. Szokott is gond lenni belőle, ha neked jó az amit én kinéztem nyugodtan vidd bármi legyen az, nálam úgy is van folyamatban még egy két ügy.
engem mindenképpen érdekel.. persze nem ogerg elől kívánnám elorrolni !
Írj Privit... Mennyi lenne és hol..
Egyelőre kicsit várjon vele inkább , mert a rendőrök dB -mérővel pénzbeszednek!
Tudtok valakit aki gyári kipufogó dob átalakításban tud segíteni? Egy cimborámnak kellene, mert elég light-os a gyári 900-as Hornet hangja a számára...
Az új dobok meg sajnos nem férnek bele a keretbe.
Ami nekem van az full gyári. a hangja szinte nulla, de szépek. ogerg-nek gondoltam látva az övét biztos örűlne a malac egy szép dobnak