Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ogerg! küldj képet arrol a kipufogorol amit kinéztél.lehet tudok hajtani rá burkolatot.
De. Látod milyen kapósak?
gyári kinézetű átalakított. Mondjuk nagyon jó hangja van, ezért sem erőltettem túlságosan a full gyárit
Azok az én dobozaim voltak?!
Milyen feliratot szeretnèl rà?
A tieden milyen van?
Én se,de amennyire tőlem tellett értelmeztem,és próbáltam okosan válaszolni! Bár ez utóbbi nehezen ment!
akkor Fefe dobjaitól elájulnál
Egy szép gyári nekem is jó lenne
Majd megmèrjük az a tuti.
Jah ez így nem működik na mindegy
http://www.motorrevu.hu/hasonlit_pop.php
és pont fordítva mint ahogy én éreztem XX egy centivel rövidebb és egy centivel magasabb az üléspozíció is. Ez nagyon meglepő.
XX tengelytáv Motorrevű motor adatbázis szerint 1490 mm Míg a 11-es pedig 1500 mm Tehát a az XX a rövidebb.
Pedig úgy tudtam a 11-esben az első villaszög is meredekebb meg a farka is rövidebbnek tűnik éppen azért nekem úgy tűnt hogy az XX egy picivel laposabb és hosszabb de mint kiderült 1 centivel tengelytávban még rövidebb is mint a malac. Ez nagyon meglepő számomra.
Basszus ez kibaszott meglepő lett
Nekem érzésre mintha rövidebb lenne a 11-es mint az XX. Mindjárt megolvasom a motorrevü adatai között.
Ki mondta, hogy az X11 nem marad meg?
Megnèztem a szerviz kèpeidet ugyan ugy nèzki a te hàtsò villàd mint az enyèm. Szerintem ugyanazok a mèretek
Nàlam is ràcsuszik de az csak a müanyag nak kell ennek nem kell ez igy is stabil. Az enyèm sincs rà tolva
Az a tuti szerintem. Mert én emlékszem valami pöcökre is a villában hátul a blokk felőli végén amire rácsúszik ez a műanyag burkolat. Sőt mintha 3 csavar lenne ebben. De ebben nem vagyok biztos.
Elmèletileg kèt csavar fogja mèrd meg a tavolsagot. De ha legkozelebb talàlkozunk /sümeg vagy örkèny/ èn is megmèrhetem.
Okés. lehet hogy érdekel már csak az a kérdés hogy mások e a méretek nálam mint nálatok ?
Nagyon megtetszett anikor meg lattam a neten azert rendeltem meg . De igy hogy lattam hogy nèzki ès mibôl van igy màr tudok neked csinàlni. Ird meg milyen feliratot szeretnèl rà. Ès megcsinálom. Ha tetszik megveszed ha nem akkor nem. Ez nekem hobbi szeretem a kihivàsokat.
Az nem egy rossz ár. Tetszett nagyon. Bár kicsit visszás hogy ennek ellenére próbálok minden csillogó vagy fényes dologtól megszabadulni a malacról. A te lánc burkolatod meg csillogott mint a tücsök picsája.
Azt nem èn csinàltam csak poliroztam. Azt az ebay-en rendeltem. 8000ft volt