Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Még valamit akartam tőled kérdezni Kari. Azt tudjuk hogy a doboz tartó konzolodat magad készítetted, de miután láttam a masinádat nagyon megtetszett a láncvédő burkolatod. Gondolom azt is magad készítetted. Nem tudom hogy az én hátsó villám nem e rövidebb de megkérdezhetem hogy nekem mennyiért hajtogatnál egy ilyet. (értelem szerűen nem XX felirattal.)
Valójában az hogy milyen az nem érdekel. Kicsivel markánsabb hangot szeretnék kicsikarni a malacból egy picivel rövidebb dobból mert nekem kissé zavarja a szememet a jelenlegi hosszú dob.
utólag belegondolva nem tudom mit értettem az alatt hogy "motoronként".
Miért lennél indixkrét!
Semmi gond ezzel!
Ha a "mostani alatt" a Türnitzet érted akkor az most úgy néz ki,hogy 32-euró/éj a szállás,de ebben benne van az eszem-iszom dínom-dánom is!No meg ez nálunk hagyomány! Pont nem nézi senki az árat! Ezt minden évben megejtjük! De simán tudok 12-15 euróért szállás éjszakánként Ausztriába! Motoronként ezt hogy érted? Ez attól függ mennyit gurul az ember! Itt Türnitzben átlag 200-330-at megyünk egy nap! Sok alátnivaló,sok a motor (15-18 motor)így nem haladunk! Én álltalában 5-8 motorral megyek max.és napi 500-600 kilométer az etap!
Sport kipufogot szeretnel? Vagy a gyari is jò csak szèp legyen?
Hát azért ezt most előbb végig gondolnám
Van egy pár eladó. 1.65M-ért ajándék motorral és dobozkészlettel. Bizniszelünk?
Na majd kiderül közben írtam a helyi kipufogósnak hogy mennyiért hajtogat egy saválló palástot, meg egy másik műhelynek is akik szénszálra álltak rá. Megnézzük kinél mennyi aztán majd kiderül. Lehet hogy meg sem lesz csináltatva egyiknél sem.
Savállóból simán egy kipufogós hajt palástot ha más nem sérült.
Mindegyik dràgàb lett. Busak es a nagy zzr-ek is
Jah amúgy kérdésem is van ma reggelre. Gombokért találtam egy faszán kinéző kipufogó párt de egy picit sérült, javítani kell. Eddig nincs is baj de ez egy triovál Yosimura dob Szénszálas vagy valami olyasmi palásttal. B-kingről való és szerintem egy kicsivel nagyobb volt az egy kerekezés szöge mint kellett volna és leért hátul a dob. Megvannak róla a fotók aránylag szakszerűen szét van kapva és láthatóan nem sérül csak a palást. Tudtok valakit aki ilyennel foglalkozik. Esetleg savállóból tud készíteni egy palástot? Egyáltalán érdemes belekezdeni egy ilyenbe vagy ez már sosem lesz rendes kipufogó. 10E gobot kellene adni a két dobért így ahogy van. Tömítő anyagostul furulyástól mindenestül együtt.

Elképzelni el tudnám a Hondán de felesleges szenvedést és pénzkidobást meg nem akarok.
Hát ha lapulna valahol a garázs mélyén egy pár kidörrentő amire nincs szükséged. Na az esetleg engem érdekelne valami elenyésző és már már röhejes mennyiségű forintért.
Hogy van ez. X11-esről átmásznál egy ruházott masinára? Hogy van ez kérem szépen? Milyen dolog ez? Értem én hogy jó gép az XX de azért még sem X11-es
És Milka ha nem vagyok túl indiszkrét (Ha az vagyok akkor ne válaszolj) De megkérdezhetem hogy a mostani kirándulás amit egy korábbi HSZ-edben említettél milyen költségekkel jön ki motoronként. ha jól emlékszem a HSZ-re akkor ez 3 nap lesz és én is ilyen fordulóba szeretnék először belecsapni. Mivel fiatal vagyok és alig van szabadságom egy évre így nem szívesen áldozom be egyetlen túra miatt az éves szabadságkeretem harmadát.

Azt hogy mennyibe kerül a benzin azzal tudok számolni, de a szállásokra vagyok igazán kíváncsi.
Én 2010-ben adtam el a 2007 xx 3 dobozzal 1.6 mill-ért. Igaz 53000 km -rel. Ha én ezt tudom, hogy ilyen jó ár tartó az xx biztos nem adtam volna el. Az eladási ok csak az volt, hogy minél kevesebbet bukjak rajta. De az is igaz ha még meg lenne akkor már bőven 100000 km felett járnék. Tehát nincs jó döntés. Vagy ki tudja. Egyébként nagyon patika a gép és ha valaki hosszú távon gondolkodik akkor biztos elfog kelni az xx. Mert mi a szlogen?? Az xx a legjobb persze szerintem.
kipufogó
Ha nem muszáj nem szedném le. Eszembe jutott, hogy az indexnél is van egy eltartó, amit macerás szétszedni. De ha az élet ezt várja tőlem...
nehogy leszedd
Döntsétek el kinek mi kell! Nehogy feleslegesen szedjem le a dobozokat...
kapsz egyet 1.4 ért
még az is lehet
Engem a doboztartó nem érdekel. Olyan 1.5M a fájdalomküszöböm, afelett inkább 1000RR-t kezdenék keresgélni
Eladja, hogy megvehesse az enyémet!
persze, aztán majd Te is eladod, ha rádjön az ötperc
Nem veszem.