Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csak poén nehogy komolyan vedd
az enyém fekete :)
Valami igazsága vagyon. A motorjáról került át a tartó (meg anno a kék dobozok) az enyémre. Ezúton is, századszor köszönöm Neki!
odaadod neki egy marék csavarért és marad pénz fényezni
Most jövök rá! Neked kék dobozok kellenének! Hogy nézne ki a kéken a fekete doboz????
Ezt nem hiszem el!!! Mindenkinek a dobozom kell!!! Könyörgöm, a MOTOR eladó. a többi csak "sallang".
Nnna, majd most jön az, hogy mennyit gondoltál ezekért a használt dobozokért?

Legyen doboz nélkül is 1,65M és akkor a doboz ajándék
Csavarok nálam vannak. Szívesen elcserélném a csavarokat a dobozokra
Ez ilyen. Sajnos. Majd gyönyörködöm a Tiédben! ;-)
Ilyenen még nem gondolkoztam. Ha leveszem a doboztartó konzolt, akkor szerezni kell egy rakat gyári csilli-villi csavart (azok helyére került bele a konzol, amihez adtak csavarokat), amik tartják a farokidomot. Amikor felkerült a konzol, akkor az én csavarjaim átkerültek arra a motorra, amin a tartó volt.
Egyébként mennyire gondoltál/gondoltatok? Csak hogy érdemes-e tovább gondolkodnom a dolgon.
(Szerintem elviheted dobozokkal együtt, úgyis kuriózum az eladó gyári rendszer!)
Doboz nelkul mennyi lenne az iranyara?
Igen már több mint 15.éve szervezek túrákat,évente többet is!
elmondhatom bebarangoltam már Europát keresztül-kasul! De legtöbbször,évente több alkalommal Ausztria,Olasz,Szlovén,Svájc volt!
De voltam már Lengyelbe,Horvátba,meg mit tudom én merre.
Én,illetve az általam szervezett túrákon aki részt vesz ,vagy én egy meghívásnak teszek eleget,ott mindig csakis szálloda,vagy esetleg apartman jöhet szóba! ebből nem engedek.Én ne fogok fáradtan,esetenként ázottan még sátorral bíbelődni.Túrákat előre kiszámolom,kilométer,szállás,étkezés stb. Előre megcsinálom az útvonalat,amit kinyomtatok,és mindenki kap egy példányt,ha elkeveredne,és a GPS-is bemondaná az unalmast! Indulás előtt szokott nálam lenni kerti parti,ott meg megbeszéljük a részleteket,esetenként felmerülő gondot,kérdést,egyéb óhajt,sóhajt! Amennyire én tudom,csak Magyarországon tilos a vadkempingezés, a többi országban max. nem ajánlott,esetenként az állatok miatt! De mint írtam én szállodázok,tehát nem biztos az infóm!
Igyekeztem.
nagyon patent motor... Tibi barátomé uilyen patent... látszik hogy vigyáztok rájuk
Ha csak külön vinnék el (bár így egyben a legszebb a gép), tényleg felrakom ide, és remélem, hogy 3 perc alatt el is viszik.

Örülök, hogy jó a tartó!!!
1,65M a doboz és ajándékba jár hozzá egy XX

Gyönyörű szép motos, gondos gazdától! Aki venni akar XX-et, most csapjon le rá, ilyen egyhamar nem lesz eladó...
Valószínű, hogy jobban járnál, ha külön adnád el a dobozokat, itt kb 3 perc alatt elkelne szerintem.
A GPS tartó pedig szuper, köszi mégegyszer
Nem, egyben szeretném eladni az egészet, így talán hamarabb lesz rá vevő. Ha úgy alakul, hogy a motort dobozok nélkül viszik el, ide ki fogom írni.
Külön a dobozok konzollal esetleg nem eladók?
Mégis meghirdettem :

http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbr_1100_xx-10024865

.