Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ki kell húzni szilóval oszt jó lesz
ne ilyesztgessétek már ogerget


régebben hallottam egy sztorit a Németh Istvántól... Egy szervizelés utáni füstölésről ami épp eladáskor jött elő.. Valami filléres tétel volt tán valami O gyürü...az is a szelepfedél magasságában..
Pontosan!
No és a többiről még nem is beszéltünk!
ráadásul sz@rt se ért vele. mert ahhoz, hogy kicsi pluszt nyerjen elől hátul meg kell nyitni a rendszert és a térképet is rajzolni kell hozzá... szerencsétlent nagyon átvágták...
A sport légszűrőt messziről ki lehet szúrni!
Na igen, meg a becstelen emberek miatt akik semmit nem néznek , kizárólag a várható hasznot!
Ismeritek a régi közmondást. A pokolba vezető út jóindulattal van kikövezve.
Itt is ez a helyzet. A márkaszervíz jóindulatúan ajánlotta. Elfogadták és mikor megfordult a szerelő már a markát dörzsölgette.
Miért?? A Várható szervizköltség miatt! Mindez úgy és akkor, hogy a gyári teljesítménynek is csak a töredéke van kihasználva út és forgalmi viszonyok, no meg a sok "trapifasz" miatt! !
Nem tudom miért, az első tulajt a szakszervizes beszélte rá és beletette az első olajcserénél.
" a fiatal alig km-es gépben 7 bar volt a kompresszió."
Mindez azért a pár Le-ért!? De hát ugye nem érdekes, és leszrja mert ott van a szervizkocsiban a tartalék vadonat blokk!!
Hát átpakoltam ... nem 100%-os viszont még is kemény protektorok vannak így a dzsekiben. Hagyom 1-2 napot idomulni aztán majd kiderül.
Nem emlékszem pontosan de nagyjából hasonló szűrő volt a gépben mint amit most tettem bele. Ha nagyon máshogy nézett volna ki mint a mostani arra szerintem emlékeztem volna. Amúgy Olaszból való a masina és az ülés alatt úgy néztek ki a műanyagok mintha egy szervizkönyvet olvastam volna. Láttam is korábban de a nagyeszű kereskedő visszatekerte az órát és letörölt belülről mindent. Nem hiszem hogy lett volna benne ilyen szűrő.

Amúgy ma sem örvendeztett meg egyetlen pamaccsal sem. Szóval frankón tök random ez a füstölés. És egész ritkának mondható.
A sportszűrő azért felismerhető, remélhetőleg nem volt benne, ami olyankor történik, hogy ha nem takarították elég sűrűn akkor a gyűrűket, hengert, dugót elkezdi megenni a bejutott por. Volt olyan gép amiben csak 16000 volt és 6000 óta volt benne a sportszűrő, de mivel a szerelő tanácsára nem takarították mondván elég ha olajcsere van így a fiatal alig km-es gépben 7 bar volt a kompresszió.
Jó a könyök meg a váll protektor átillik. Szóval valakinél egy gerinc protektor betét ?
Van egy kérdésem.

Ma megértettem a kabátom árának miértjét. Nincs baj meg semmi gond szeretem is azonban már értem az okokat. Éppen ezért jön a kérdés. Nincs valakinek otthon elfekvőben a fiók mélyén egy garnitúra kabátba való protektora. Ugyanis azzal tudták levinni a kabát árát hogy minden protektor zsebben csak egy formára vágott szivacs van. Várjunk csak ... Mindjárt megvizsgálom az előző kabátomat nem e tudom kicserélni a protektorokat. Bár gerinc akkor sincs.

Szóval valakinél valami akad ?
Előfordulhat. Most cseréltem szűrőt a télen én az előírtat vettem meg bele, de hogy mi lehetett benne arról nem tudok. De valahol a műhelyben még biztos meg van majd ha szerelőm visszajön megnézem. Nem tartom amúgy kizártnak. Amúgy ilyenkor miért fordulhat elő az időszakos füstölés. Ha mér értem a miérteket jobban alszom ugyanis.
Tényleg, sportszűrő nem lehetett benne? Nem Nálad hanem az előzőeknél?
A helyzet az, hogy már ezerszer eljátszottam az eladás gondolatával, de a szívem nem engedte eladni. Most az eszemre hallgatok. Ősszel a KPM-es műszakin el is kerekedett a vizsgabiztos arca, amikor meglátta az előző kmóra állást. Mondom neki mennyit ment 2 év alatt? az 500km legalább megvan? Azt mondja, szűkösen. Erre nem lehet mit mondani.
Kívánatos kis masina. Nagyon szép állapotban van és látszik hogy alig futott. Ilyenkor kicsit el is szomorodok hogy egy ilyen szép utakra termett gépnek a garázsban kell állnia idő hiány miatt. De persze az okait valahol megértem.
Üdv!

Én sem hirdetem, csak egyszerűen nem használom. Nincs rá időm. 2007-es forgalomba helyezésű, nincs benne 18e km, két Honda oldaldobozzal, és egy Maxia E52 hátsó dobozzal, 500km-t futott PR4 GT gumikkal, a farokidom és a tank két oldalon kavicsvédő fóliázott. Már visszahelyeződött a téli kivonásból, csak a biztosító még nem küldte a KGFB csekket. A galériáim között vannak a motorról képek. Én 1,6M-ért adnám. Ha érdekel írj.
.

Most bajba is lennék ,hogy mit vegyek helyette.. Mert megnéztem már ezt azt , de nem jött az érzés ..
a hirdetések meg nagy százalékban sajnos messze elmaradnak a valóságtól..

a kedvencem a szelephézag ellenörzés....

-mikor volt?
- minek azt nincs hangja


stb.
Nekem is biztos, hogy még meg lesz egy darabig az X11...
No ez nálam is így van!
Volt már hirdetve,de pár nap után levettem!
De volt már hogy pár órát volt csak fent!