Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

okés ezt kipróbálom. Amúgy mivel a szerelőm lelép ha ez a jelenség végül beigazolódik de még így járok vele a következő 2-3-5 hétben (Nem tudom mikor jön haza) milyen károkat okozok a masinában ?
Nezd meg hogy durvabb motorfekezes utan ha raadod a gazt fustol e. Ha igen akkor szelpszar szimering..
Új hülyesége van a Malacnak kéne némi segítség.

Mostanában azt csinálja ez a dög hogy random módon kéken füstöl. 10 indításból (kézmeleg motorral) 2-3-szor belekezd és maximum 20 másodpercíg vagy 10-20 méteren keresztül füstöl aztán abba hagyja. Menet közben sosem csinálja. Nem tartok tőle hogy elment volna egy olaj lehúzó gyűrű mert akkor csinálná állandóan. Továbbá az olajat sem eszi. Szerelőm tippje szerint valamelyik karter gáz szellőző cső lehet eldugulva ezért lenyomja kipufogó szelephez vagy valami hasonló. Azonban sajna a szerelőm ma lelép németbe. Szerintetek is valami hasonló lehet vagy előfordulhat valami komolyabb hiba is amit érdemes lenne most megfogni mielőtt valami durvább vagy inkább drágább hiba előjön. A jelenség tök random. Szombaton Cseszneknél kétszer is előfordult azonban Vasárnap egyszer sem pedig nagyjából ugyan úgy közlekedtem a malaccal. Hosszabb út majd 1-1,5 óra leállás ezek után Cseszneknél füstöltem míg tegnap Bányosnál nem. A különbség annyi volt csak a két nap között hogy Cseszneken árnyékban volt letámasztva és kicsivel hidegebb volt a levegő. De alapjaiban ugyan az volt a napirend. Hideg reggeli indításkor nem jött még elő egyszer sem csak amolyan kézmeleg motornál fordult eddig elő.

Szerintetek?

(Jah a télen le volt szedve a kipufogó és nagyon kevés brigéciol bekerült a kipufogóba de ez Januárban volt és nem hiszem hogy köze lenne a dologhoz, talán annyi hogy leoldott egy kevés kormot a dobról és azt tolja most ki de ennél az ötletnél is azt hiszem hogy ha emiatt lenne akkor az addig füstölne míg el nem fogy a leoldott korom. )
Szerintem erre való az adok-veszek fórum.
Sziasztok!

Eladó Givi V35NT fehér prizmás oldaldoboz pár Givi C35G730 ezüstszínű tetővel, gyönyörű, karcmentes állapotban. Esetleg fehér tetővel is megoldható az ezüst helyett. Ára 90.000Ft. Érdeklődni: info@saab-club.hu
Holnap tőled nem messze leszek! Balatonlelle Aldi!
Köszönjük a szervezèst. Jo kis összeröffenès volt. Elèg vàltozatos volt a felhozatal.sok motort megtudtam nèzni.
Azt a szabálytalankodó mindent nekije!
Hát szabad ilyet?
Csak szépen szabályosan 35-40 el,ahogy a nénikék,és bácsikák teszik!
jajj a felelőtlen mindenit. Nekem a rekordom egy 180-as átlag volt helyenként a pályán 250-260 bár azt tegyük hozzá hogy nekem ugye nincs 6. fokozatom nincs idom a gépen és azt még egy sültös sisakban produkáltam
Na kérem szépen most beszéltem telefonon a Veszprémi rendőrrel.Mondta hogy kijönnek de csak egy amolyan tisztelgő vizitre hogy a helyiek ne higyjék hogy állatkodni megyünk ki.

Plusz

Meghívást kaptunk a Veszprém melletti tanpályára a Májusi ingyenes vezetés technikai tréningre. Pontos idő még nincs de kontaktban maradunk így jönnek majd az ilyen jellegű infók.
Igaz!
Még lefogynék teljesen az erőlködésbe!
Gondoltam!
Azért az nem lehetett semmi menet!
Ez ilyen. de mèg mindig jobb igy mintha....... nehez lenne tolni a kut ig
Ja. Az ennyemmel nem volt problema . Csak a kilometer ora mutato nem akart 200alà menni
Értem, de azért elég furcsa, hogy üreset jelez, de van még benne, nem is kevés nafta!
Megtévesztő! De ez van!
Én is így vagyok vele. Az a biztos, ha tele a tank. Erre én is gondoltam (tartalék benzin), de még nem szántam rá magam, hogy kipróbáljam.
Egyébként az én fogyasztásom is volt gáz, mikor ebbe a kütyübe van valami membrán, ami "elöregedett" és nem zárt rendesen.
Katasztrófa volt!!!
Na mèg egy kèrdès az XX tali mikor lesz??????
"Egyszer". Lemaradt a vègèről.
Na akkor mejd össze futunk valahol.
Én nem!
Sajna dolog van! Könyvelő,meg miegymás! Talán Citára felnézek!
Ja. jut eszembe. Jossz holnap csesznekre?
ha bevillan èn is megprobslok minel hamarabb tankolni. De gondlltam mar rà hogy teszek a dobozba 2liter benzint es megyek ameddig megy. De mar olyan is volt hogy 160km re volt eleg egy tank. De foto nemjött