Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egy tanácsot kérnék. mennyit adnátok ezért a motorért?

http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_cbr_1100_xx-9930583
ezekben az utólagos led index - első/hátsó lámpákban is kellene lennie valamilyen betűjelzésnek? CE vagy mifene?
Ezek az extrák akkor jelenthetnek gondot ha olyan rendőrt vagy műszakiztatót fogsz ki aki aznap bal lábbal kelt fel. Ahova én hordom műszakira azoknak kb tök mindegy mik vannak rajta a gépen. De biztos ki lehet fogni egy szívatós rendőrt aki borda mélységet is leellenőrzi meg a szerszámkészletet is.
Ezek az extrák franc tudja mit váltanak ki némelyik szervnél. Sok ilyen extrás motor van és futnak az utakon de hogy milyen sűrűn baszogatnak majd miatta az majd utólag kiderül.
Ezeket mind szeretik díjazni adott esetben.
Mondjuk úgy rendőr függő.
Meg szókincs kérdése.
Na kérem megvannak a hírek.

Mindegyik pozitív.

Az ajánlott technikával meg amúgy semmilyen más esetben ma sem köhögött egyetlen pamacsot sem a malac. Szóval ez pozitív de amúgy meg rohadjon meg. Tuti biztos hogy 1-2 napig nem pöffent majd egyet sem aztán lenyugszom és ez után újra megörvendeztet majd 1 pöffenéssel.
Másik.
Ma sikerült feljutnom a shoxba és sikerült is beszereznem egy vágyott nyári dzsekit is kifejezetten jó áron az alsó polcról és még passzol is. Mindezt 20 E alatt.

Egész jó napom van ma.
sziasztok. Jövőhéten dől el, kezdem-e keresni az eladó gépek között leendő motorom (elképzelés 1,3m-ig). Addig is kérdezném, mennyire hivatalosak a következő extrák (amik nekem nem hiányoznak, de ha rajta vannak a motoron, egy közúti ellenőrzésnél, vagy műszakinál okoznak-e problémát)
- xenon első, ledes hátsó lámpa
- ledes indexek (esetleg szürke)
- nem gyári kipufogó
csak nehogy a középső ujja legyen az...
Dehogy is nem!
Hátha megsajnál,oszt meglep egy újjal!
Kozepsztenderen van vizdzintesben, ne gindolt tul a dolgot. Ahhoz viszonyits, az a vizszintes, mindegy, melyik keteked hogy all.
Ez megnyugvással tölt el
Még semmi konkrét ötlet nem volt de én nem tettem le a dologról szóval ha csak egyedül megyek akkor is lesz XX találkozó. Amúgy a szombati Cseszneki kifejezetten jól sikerült és már szervezem is a következőt.
Akkor rendben mindjárt ki is megyek Bányosra azt jól kipróbálom (Még sem az irodaházunk mellett kéne az igazgatói iroda alatt letesztelnem.)
Én az ablakost egyszerübbnek tartom. Ha szelepszár szineringes,akkor azt te észre nem veszed az olajfogyasztáson. Az oly kís mértékű. Ahhoz már állandón,erősen kell ennie az olajat.
Semennyire,csak idegesitő.
Köszönöm. ebay meg is rendeltem. xx találkozó??
...vagy pl. EBC, 108€-ért: http://www.ebay.de/itm/EBC-Bre...
Lucas TRW "Alien", postával 105€: http://www.ebay.de/itm/RAC-Bre...
Ugyanilyet raktam fel tavaly, teljesen jó.
Jó atyám szokta mondani: fiam olaj víz mindig legyen a motornak az meghálálja. Nálam ugye a víz kimarad.
Olaj szintet könnyen ellenőrzöm mivel ugye a gondos Japán tervezők nem szivatós helyre raktak egy ablakot hanem mint ahogy kell egy rendes motorba is van benne nívó pálca. Amúgy Szombat délután Csesznekről hazaérve meg is pillantottam mennyi benne az OIL és épp hogy egy hajszállal volt a maximum alatt úgy hogy kicsit orra állt a gép mert fel volt húzva középvasra a nívó meg ugye a blokk hátsó kerék felőli végén van szóval mondhatom hogy pont maxon van az olaj. Amúgy kipróbálom amit Milka említett és ha bejön akkor sűrű ellenőrzöm az olaj szintet de ha nem kezd el rohamosan fogyni akkor járok továbbra a motorral úgy ahogy szoktam. Főleg mivel mondom ez a füstölés csak nagyon random módon és elég ritkán jelentkezik. KB 10 indításból 2-szer.
Írtad, hogy semmi olajfogyásod nincs eddig. akkor nagyon friss lehet ez a hibajelenség mert ugye a napokban vetted észre. Figyeld a szintet sűrűn és ne forgasd a motort agyon akkor simán elgurulhatsz vele míg szerelőd haza nem ér, persze ha csak nem akkora drasztikus lesz az olajfogyása.
Okés kipróbálom. Ha netán bejön és szelepszár szimering. Akkor mennyire életbe vágó az azonnali szétszedés és csere. Mert ha nagyon akkor keresek valakit aki megcsinálja nekem ha annyira akkor sem kell aggódni akkor megvárom a szerelőmet míg visszaér Németből. (3-4-5 hétig van kint majd kb 1 hétre haza jön és ma indult)
Egyszerű a dolog!
Megpörgeted,esetleg 6-8 ezer környékén megtartod a gázt pár másodpercig,oszt hirtelen elengeded,oszt megint nyak gáz!
Ha befüstöl szelepszár szimering!
De én nem aggódnék!
Pedig az új,gyári arany áron lesz!
Én mást fel se raknék!
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék hogy, 98 as xx re hátsó féktárcsát, nem arany áron tud valaki?? újat szeretnék. Köszönöm.